Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #91  
Staro 18.05.2008, 22:24
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
komentar

nisam mislio nista lose a pogotovu da ce se ovo toliko iskomplikovati
odgoovorite sa citatom
  #92  
Staro 24.05.2008, 00:28
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Pozdrav Vumi. Ima li vesti o Sirijusu?Da li je kupac zadovoljan i recimo njegova zapazanja na terenu sa Sirijusom.
odgoovorite sa citatom
  #93  
Staro 24.05.2008, 03:01
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
[QUOTE=I.Dzon;25187]Pozdrav Vumi. Ima li vesti o Sirijusu?Da li je kupac zadovoljan i recimo njegova zapazanja na terenu sa Sirijusom.[/QUOTE

odgoovorite sa citatom
  #94  
Staro 24.05.2008, 18:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
detektor jos nije kod kupca jer cekam da dobijem i druge dvije sonde...da li ce kupac javiti svoje misljenje o njemu to ne mogu obecati, ako sta javi napisacu...
usput, sa sondama koje treba da stignu sledece sedmice stize i drugi sirius..valjda ce se naci vremena za teren
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #95  
Staro 06.06.2008, 19:46
ELECTRO
Gost
 
prilozi: n/a
Lepo se Vi ispricaste a od pravog testa jos nista jel?
Nemojte da mislite da se samo za ovaj detektor zanimaju iskusni korisnici i oni koji ovde ucestvuju u diskusiji, zato se i javljam da vam skrenem paznju da ima mnogo potencijalnih kupaca koji hoce da vide kakav je na terenu i da cuju iz prve ruke, pozdrav!!!!
odgoovorite sa citatom
  #96  
Staro 06.06.2008, 21:02
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ljudi, jel vjerujete vi meni da kod nas pada kisa svaki dan a ja radim skoro bez slobodnoga dana. Juce sam imao slobodno izmedju nocne i prve smjene i kisa je padala kao luda. Sledeci slobodan dan imam negdje oko 15-og ovog mjeseca. Ja detektor jos nisam ni raspakovao, kako sam ga dobio jos uvijek tako stoji. Zar mislite da ja nebih volio da uradim konacno taj test i da se ne zezam vise ni sa kim? Pa i meni je u interesu da ga uradim i tacno vidim sta moze. Na zalost, na raspolaganju imam sada samo 28cm sondu, ali bih volio bar i nju da isprobam. Onaj prvi Sirius sam isprobao opet na brzini u stanu (u drugoj sobi) i rezultati su bili sasvim drugaciji nego prethodni. Ovaj detektor nije moguce testirati u zatvorenom stanu, ne onako kako bi trebalo. Ali, prije godisnjeg odmora cu izaci na teren, pa makar to bilo navece, kada dodjem sa posla i uradicu ono sta mogu. Jos da napomenem da je ovo poslednji primjerak Siriusa koji je na lageru i da ce se za sledeci trebati cekati malo vise vremena, jer je nijemac previse zatrpan pravljenjem Antaresa...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #97  
Staro 18.06.2008, 18:01
sirmijum
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav iz sr.mitrovice kako napreduje test sirijusa
odgoovorite sa citatom
  #98  
Staro 18.06.2008, 21:48
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Super, neki dan sam ga uspio izvaditi iz paketa koji je stigao jos prije 10-ak i vise dana. Onaj prvi se nalazi negdje u Nisu i covjek je obecao da ce me izvjestiti o rezultatima sa terena i sl. Ako uspijem i ja imam 4 dana slobodno sledece sedmice pa cu pokusati (ako ne bude kisa kao i svaki dan)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #99  
Staro 25.06.2008, 22:51
ELECTRO
Gost
 
prilozi: n/a
Vumi ,posto ne rade PP,moram ovako, ja sam zainteresovan za kupovinu Siriusa, a reko si da je kupac iz Nisa kao i ja, postoji li neka mogucnost da coveka pitas, da li hoce da mi pokaze kako detektor izgleda u praksi jer ipak bih se konsultovao sa nekim ko ga vec ima, pre kupovine. Hvala unapred, pozdrav!!!!
odgoovorite sa citatom
  #100  
Staro 26.06.2008, 12:39
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ja sam se cuo par puta sa njim i koliko znam njegov prvi pokusaj rada sa siriusom je rasperila kisa. Nakon toga se vise nisam cuo, ostalo je obecanje da ce da se javi sa rezultatima. Cim budem nesto cuo bice napisano ovdje. Jedino sto mogu reci o svim protonovim detektorima je to da su jako osjetljivi na dolazece nevrijeme i tada je sa njima prosto nemoguce raditi..znaci, samo rad po lijepom vremenu i kada nema prilika da ce nevrijeme sa grmljavinom. Ovo sam skontao prilikom moga prvoga testa sa siriusem i sa jos jednim rucno pravljenim protonovim modelom. Sve je bilo ok, dok se u daljini nisu pojavili ólujni oblaci, nakon toga rad je bio nemoguc. Ako te Sirius zanima, kod mene ima jos jedan komad, koji cu morati vratiti za njemacku u toku sledece sedmice jer idem na godisnji odmor.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Test G-Maxx II i Tesoro-Tejon kratki Testiranje detektora 4 04.09.2007 00:24
Test G-Maxx-a II Vumi Testiranje detektora 3 28.08.2006 20:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!