Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #81  
Staro 17.05.2008, 03:14
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
mmmmm.....i smell love in the air.........
Nema se tu što njušiti i nema tjeranja vode na odabrani mlin, to je čista realnost.
odgoovorite sa citatom
  #82  
Staro 17.05.2008, 09:20
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
vumi sada bih ja tebe nesto pitao,voleo bih da me ne shvatas pogresno jer apsolutno nista lose ne mislim i ne zelim da se ovaj sajt bez obzira sto nije moj bavi ovakvim prepucavanjima.....a l eto tvoje recenice


...Zbog svega ovoga, ne volim kada neko iznosi misljenja o necemu sto ne poznaje i poredi nesto sa necim a ne zna da li je to uopste tacno. Ja bih radije cuo odgovor tipa..."Vumi, taj detektor sam isprobao, uradio sam to i to, detektor je u mogucnosti da uradi to i to a nije u mogucnosti to i to...". Vjerum mi da ni rijeci nebih rekao na takvu vrstu odgovora.......

prvo pitanje,kad sam na nekoj temi pisao o tom aparatu koji potice iz kucne radionice da je bio bolji od minelaba koje je placen tri hiljade i kusur evra ( a stvar je sto niko nemoze da me ubedi u suprotno jer znam 100% da je tako bilo)...ti si mi odgovorio da to ne moze biti i da taj ne zna da rukuje tim aparatom....bez obzira sto nisi nikada drzao u ruke taj aparat i bez obzira sto vlasnika minelaba ne poznajes,a covek je fenomenalan u poznavanju aparata a da ne pricam koliko aparata su prolazili krozs njegove ruke.....

jer vidis da i sam to radis.......

drugo pitanje,ali mi molim te iskreno odgovori,opet kazem nit me interesuje ko ih pravi,nit me interesuje ko ih prodaje,zasto je ovde na forumu zabranjeno pisati o takvim detektorima,ako se niciji interes prodaje ne stiti?

ja te opet molim da me ne shvatas pogresno jer zajsta nista lose ovime ne mislim.

ako par pitanja ne odgovaraju ovde,slobodno ih obrisi......i da za*ebemo ove razmirice izmedju clanova.....

pozdrav.....
Svako svoga konja hvali a samo ga vlasnik zna pojahati i izvući maksimum od njega.Mozda je čovek imao loseg iskustva sa kućnim radinostima .Moje mišljenje je da je 40 % tragača imalo loših iskustava sa kućnom radinosti.Detektor iz kućne radinosti koji poseduje eclipse4 je odradjen veoma dobro i samo on moze opisati kako radi.Ja sam se video sa njim , bili smo na terenu i ono sto sam video je iznenadjujuće za svaku pohvalu.Mogu reći da je u visoj klasi.Sto se tiče Sirijusa mislim da ovde negde na forumu imaju cene komponenti za samogradnju i kako je napisano to sve šalje proizvodjač samo je pitanje da li će proraditi.Mislim da je Vumi stavio i cene negde oko 650e.Vumi će test sigurno odraditi obećao je strpite se malo.Sto se tiče prepucavanja pojedinih članova to ne ide u prilog nikome pogotovu vlasniku foruma.Uredu je razmena iskustava i mišljenja,svako ima svoje,ali vredjanje ili zajebanciju nije ok. samo ako šala nije u pitanju.Mozda pojedini namerno provociraju iz njima znanih razloga,mozda je koristoljublje u pitanju ili samo naprasno hvalisanje.Pozdrav drugari i nemojte se prepucavati jer to steti ovom forumu .Pojedine interesantne teme mogu biti zatvorene.Mi smo samo ljubitelji ovog hobija i nista vise.Kako se druze lovci i ribolovci tako bi trebali i mi, uz riblju čorbu neko prasence ili jagnjence rakiju i vino hobi napreduje fino.
odgoovorite sa citatom
  #83  
Staro 17.05.2008, 11:10
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
prvo pitanje,kad sam na nekoj temi pisao o tom aparatu koji potice iz kucne radionice da je bio bolji od minelaba koje je placen tri hiljade i kusur evra ( a stvar je sto niko nemoze da me ubedi u suprotno jer znam 100% da je tako bilo)...ti si mi odgovorio da to ne moze biti i da taj ne zna da rukuje tim aparatom....bez obzira sto nisi nikada drzao u ruke taj aparat i bez obzira sto vlasnika minelaba ne poznajes,a covek je fenomenalan u poznavanju aparata a da ne pricam koliko aparata su prolazili krozs njegove ruke.....

jer vidis da i sam to radis.......
Gdje sam ja to napisao da ne poznajem toga vlasnika? Ja ga poznajem i to dosta dobro jer sam dosta puta sjedio sa njim za stolom i razgovarao a pored razgovora sam imao priliku da razgledam sta je sve pronasao tim istim minelabovim aparatom (pomenimo jednu malu sitnicu a to su keltski zlatnici porecnika max 5mm). Pored doticnoga, kojeg sam pominjao u tom postu, poznajem jos jednog tipa sa kojim sam takodje sjedio za stolom i pricao, a pored toga u rukama drzao sve one zlatne predmete koje je pronalazio tim istim detektorom. Na zalost, obecao sam da fotke, koje sam uradio tada necu nikome pokazivati, inace mi nebi dao sve to da fotografisem. Ja priznajem da sa tim detektorom nisam nikada trazio, ali ova dvojica rade njime vec godinama i ne pada im na pamet da ga prodaju.
Ja sam pisao protiv toga detektora kojeg si ti pominjao iz razloga sto se radi o kucnoj radinosti a takve stvari necu da reklamiram na ovome sajtu. Tako je bilo i tako ce ostati. Ko zeli nesto da reklamira ovdje, to moze u dogovoru samnom.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #84  
Staro 17.05.2008, 15:28
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Gdje sam ja to napisao da ne poznajem toga vlasnika? Ja ga poznajem i to dosta dobro jer sam dosta puta sjedio sa njim za stolom i razgovarao a pored razgovora sam imao priliku da razgledam sta je sve pronasao tim istim minelabovim aparatom (pomenimo jednu malu sitnicu a to su keltski zlatnici porecnika max 5mm). Pored doticnoga, kojeg sam pominjao u tom postu, poznajem jos jednog tipa sa kojim sam takodje sjedio za stolom i pricao, a pored toga u rukama drzao sve one zlatne predmete koje je pronalazio tim istim detektorom. Na zalost, obecao sam da fotke, koje sam uradio tada necu nikome pokazivati, inace mi nebi dao sve to da fotografisem. Ja priznajem da sa tim detektorom nisam nikada trazio, ali ova dvojica rade njime vec godinama i ne pada im na pamet da ga prodaju.
Ja sam pisao protiv toga detektora kojeg si ti pominjao iz razloga sto se radi o kucnoj radinosti a takve stvari necu da reklamiram na ovome sajtu. Tako je bilo i tako ce ostati. Ko zeli nesto da reklamira ovdje, to moze u dogovoru samnom.
eclipse4 Vumi je u pravu.Ne moj da preterujes ako neko zeli da reklamira svoj proizvod mora se dogovoriti o uslovima.
odgoovorite sa citatom
  #85  
Staro 17.05.2008, 22:56
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
sirijus

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Crni, ti to govoris iz iskustva ili kako??? Sirius je prodat i zato ne mogu da ga testiram. Ako to zelim onda moram naruciti drugi da mi se posalje...u tome je caka...nije njega svaba prodao pa sam mu ga hitno morao vratiti nazad da bi ga on isporucio kupcu - ja sam ga prodao.
Koji li ga to da kazem glupi kupac kupio kad je neispravan.Da te svaba malo na zeza.
odgoovorite sa citatom
  #86  
Staro 17.05.2008, 23:04
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Odakle ti sad to da je neispravan...sto se ja sa njim nisam snasao to je druga stvar...bio je u njemackoj i sve je u redu sa njim. I otkuda ti pravo da nekog kupca nazivas glupim?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #87  
Staro 18.05.2008, 17:30
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Odakle ti sad to da je neispravan...sto se ja sa njim nisam snasao to je druga stvar...bio je u njemackoj i sve je u redu sa njim. I otkuda ti pravo da nekog kupca nazivas glupim?
Ti si sam napisao da nesto nije u redu sa sirijusom i da si ga vratio posle toga u nemacku.posle si naveo da nisi u mogucnosti da ga dalje testiras jer ga je neko kupio.Sto se tice glupih kupaca ja nisam mislio da vredjam nikoga ali se to odnosi prvenstveno na nemogucnosti svih ljudi da znaju sve o nekom detektoru koga kupuju bez obzira koliko novca poseduju.Ta "glupost" se odnosi bas na ove iskaze koje sam naveo.Nemoj se ljutiti na moje komentare jer su to moja licna vidjenja.Meni niko ne moze naprimer prodati nesto dok se ja licno u to sam ne uverim.Ako mi detektor nije poznat moze neko da mi nudi i besplatno,ja ga necu uzeti
odgoovorite sa citatom
  #88  
Staro 18.05.2008, 18:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Ti si sam napisao da nesto nije u redu sa sirijusom i da si ga vratio posle toga u nemacku.posle si naveo da nisi u mogucnosti da ga dalje testiras jer ga je neko kupio.Sto se tice glupih kupaca ja nisam mislio da vredjam nikoga ali se to odnosi prvenstveno na nemogucnosti svih ljudi da znaju sve o nekom detektoru koga kupuju bez obzira koliko novca poseduju.Ta "glupost" se odnosi bas na ove iskaze koje sam naveo.Nemoj se ljutiti na moje komentare jer su to moja licna vidjenja.Meni niko ne moze naprimer prodati nesto dok se ja licno u to sam ne uverim.Ako mi detektor nije poznat moze neko da mi nudi i besplatno,ja ga necu uzeti
Dobar, pošten i pametan, danas jako rijetka vrsta.
odgoovorite sa citatom
  #89  
Staro 18.05.2008, 19:02
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Ti si sam napisao da nesto nije u redu sa sirijusom i da si ga vratio posle toga u nemacku.
mislio sam da nije u redu i napisao sam da se ja nisam snasao sa njim tj nisam pazio sta i kako radim
Citat:
posle si naveo da nisi u mogucnosti da ga dalje testiras jer ga je neko kupio
tu si u pravu, kupio ga je covjek od mene a meni ce stici drugi na testiranje.
Citat:
Ako mi detektor nije poznat moze neko da mi nudi i besplatno,ja ga necu uzeti
kako znas da je ovom kupcu Sirius nepoznat? Covjek ga je kupio bas iz razloga sto mu je poznat i sto ga njegov poznanik takodje posjeduje, zato, prvo pitaj pa onda daj nekakav komentar.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #90  
Staro 18.05.2008, 20:38
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
ajd da ja probam da resim ovo zamesateljstvo s obzirom da sam upoznat sta se desavalo sa ovim aparatom...
sirius je prvi put poslat na testiranje,
ispostavilo se da je nesto bilo neispravno,
vracen je proizvodjacu koji ga je servisirao,
u medjuvremenu se javio zainteresovani kupac ciji prijatelj vec ima u posedu model sirius i zadovoljan je kako on radi,
tako je sirius cim je stigao kod vumija a po prijemu avansa poslat kupcu,
znaci-
kupac je uzeo ispravan uredjaj u kompletu sa svim ponudjenim sondama,
jedino sto nama sada ostaje je da dok stigne sledeci aparat kod vumija mi sacekamo ili utiske sa terena novog vlasnika siriusa ili novi test vumija...
ja cu da probam da saznam utiske kupca a vumi ce da se potrudi da uradi test, pa ko pre ....
nadam se da sam pomogao malo
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Test G-Maxx II i Tesoro-Tejon kratki Testiranje detektora 4 03.09.2007 23:24
Test G-Maxx-a II Vumi Testiranje detektora 3 28.08.2006 19:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!