Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #131  
Staro 01.03.2011, 18:21
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
eclipse obrati paznju na ovom videu (5min. i 50sek.) kako se steluje G.B. na jako mineralizovanom terenu......

http://www.youtube.com/watch?v=T8sIc...eature=related
odgoovorite sa citatom
  #132  
Staro 01.03.2011, 18:54
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Da, kada ga stavi na granicu crvene linije on pusta takve zvukove stalno. Ali kada bi ga stavio na 13 sati on gubi poprilicno dubinu ali ne svira. Tako da se sve vrti u krug.
odgoovorite sa citatom
  #133  
Staro 01.03.2011, 19:04
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Kod mene normalno radi i u crvenom
odgoovorite sa citatom
  #134  
Staro 01.03.2011, 19:09
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Kod mene i Eclipsea ne, mada sam gledao na youtube neko testiranje aparata gde je takodje goldmax stalno svirao. A razgovarao sam sa jednim covekom iz Mitrovice koji ima xp i kaze da njemu ne svira. Sad ga ebem, kanda sta kome zapadne...
odgoovorite sa citatom
  #135  
Staro 01.03.2011, 20:19
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
u nekim njivama dozvoljavami rad kao sto sam i rekao sa sens skroz dokle god moze da se okrene pa 1mm unazad..dok u 95% teren to ne bi bilo moguce ni u snovima.a da se ne vratim ponovo na staro na onu crnu zemlju,mozda je to ta mocvarna ili koja je....gde je zapravo taj detektor ceo sinfonijski orkestar
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #136  
Staro 01.03.2011, 20:31
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
eclipse obrati paznju na ovom videu (5min. i 50sek.) kako se steluje G.B. na jako mineralizovanom terenu......

http://www.youtube.com/watch?v=T8sIc...eature=related
kratki ja ga nista ne razumem sta prica.nit vidim sta on steluje tamo a na kraju mi se cini kad je krenuo da mu opet detektor nije nastelovan.a drugo s obzirom na prvo da neznam sta prica,neznam ni dal se radi o jak mineralizovanom terenu.
ako mozes malo da pomognes bilo bi super.
cak mi se cini da u jednom momentu izgovara sensitivitet ili sens.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #137  
Staro 02.03.2011, 14:11
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Dzaba ti je eklipse sve to da gledas dodji da uzivo vidis kako gruva moj Gmaxx II isto sto je video i Idzon samo te molim da pre polaska sakrijes dobro svog GMP ali tako dobro da ga ni sam nemozes pronaci-jer mu se ne pise dobro
odgoovorite sa citatom
  #138  
Staro 02.03.2011, 14:39
Aleksa
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Ja sam koristio 38x45 i mogu ti reci da sa njom mozes kineze da nadjes, znaci sve sto je bilo zakopano na poligonu kod naseg kolege Crnog ona je pronasla, cak neke stvari i na 1.5m. Sonda 30x36 je malo manja i zgodnija za rad a dubina je samo malo manja od ove najvece. Koju god da kupis bices prezadovoljan. Pozdrav
A Mao Ce Tunga u ledja?
odgoovorite sa citatom
  #139  
Staro 02.03.2011, 15:08
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Mada je video kog je postavio Kratki jako poucan gledaj sta covek radi sa aparatima a ne slusaj sta prica na francuskom. Koristi dva uredjaja u prvom delu je Bugarski Golden Mask 3+ a u drugom GMP nacin stelovanja graunda pumpanjem je isti a ako obratis malo paznju na prvi uredjaj cuces slicno cvrkutanje kao kod GMP stvar je jednostavna ako zelis dobru dubinu onda ga moras koristiti tako sto ces uredjaj forsirati u maksimum
odgoovorite sa citatom
  #140  
Staro 02.03.2011, 16:03
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Dzaba ti je eklipse sve to da gledas dodji da uzivo vidis kako gruva moj Gmaxx II isto sto je video i Idzon samo te molim da pre polaska sakrijes dobro svog GMP ali tako dobro da ga ni sam nemozes pronaci-jer mu se ne pise dobro
ja bi najvise voleo da konacno budem na cisto sa time dal mu se pise dobro ili ne.....na kraju kraveva jedan vise ili manje....ko ce pa u svetu to primetiti.....ja nosim gajbu piva kao sto smo i rekli......e sad izgubio opkladu ili ne.....iskoristicemo je
a nikad nije kasno za zamenu masine ili kupovinu novog a sa starim da ukrasimo drvo
sve su masine kod mene bile isplacene.....tako da mi i ovaj dodje ko grais,ne zalim da ga omlatim i postavim trenutak istine na youtube
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!