Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #51  
Staro 27.01.2008, 00:18
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Detector

Whites 5900 Di Pro SL,itekako dobro pznajem.Ima ga moj rodjak.Ja imam
vec 14-tak godina Coinmaster 6000 S2 koji sam malo preradio i nebih ga menjao ni za koji drugi model.Praticu od sad pa na dalje diskusije i necu se upustati udijaloge sve dok me VUMI ne iskljuci sa foruma.Ljuba
odgoovorite sa citatom
  #52  
Staro 27.01.2008, 01:32
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ne razumijem. Zasto mislis da cu te izbaciti?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #53  
Staro 27.01.2008, 10:59
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Zato sto mozda vecina misli da kukam.Ali mozda nije u redu nesto sa mojim racunarom.Neka se ovaj prijatelj iz Pirota opet javi da malo porazgovaramo i da razjasnimo oko toga.Pokusao sam da mu posaljem i-mail ali ne uspeva.Ljuba.
odgoovorite sa citatom
  #54  
Staro 27.01.2008, 12:31
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
pa kakav konkretno problem imas,
koliko vidim uspesno pises poruke,
atasmente su ti vec objasnili kako mozes da postavis
postoji jos jedan nacin da postavis slike ako si to hteo ,a to je preko imagescka
ides na http://imageshack.us/
kliknes na opciju "Browse"
otvoriti se prozorcic u kome na svom kompu trazis sliku koju bi da preneses na forum
kliknes na "host it"
sacekas dok program odradi svoje
u sledecem prozoru koji ti se otvori
nadji od vrha gore drugi uokvireni red na cijem kraju pise "Thumbnail for forums (1)"
na to uokvireno kliknes, ono poplavi ti sa desnim klikom idi na opciju Copy , onda to isto iskopiras ovde na forum /sa desnim klikom Paste/ i sve je gotovo
jel ima jos nesto sto mozemo da ti pomognemo oko tvog funkcionisanja na sajtu
odgoovorite sa citatom
  #55  
Staro 27.01.2008, 13:02
crni
Gost
 
prilozi: n/a
E pa vidis Ljubo ja sam 5900 Di Pro Plus kupio jos 1992 potpuno novog cak sam opcionalno uzeo i sondu od 38 cm i upste mi nije jasno zasto ga toliko hvale kad je to definitivno jedan od losijih aparata iz celokupne svetske gama produkcije. Taj ispod rimske cigle nevidi nista skroz los balans sa zemljom a sto se tice navoda proizvodjaca o performansama-naucna fantastika cak i u vazduhu!
odgoovorite sa citatom
  #56  
Staro 27.01.2008, 23:29
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor za crnog

Whites 5900 je stvarno dobar,ali bez uvrede mislim da nisi dobro savladao rad sa aparatom.Posedujem kompletno servisno uputstvo za taj i mnoge aparate.Ali to sam dobio od rodjaka iz Amerike a ne snimljeno od interneta.Tu se mogu videti mnoge lazne sheme ovih uredjaja.Postoji jos i problem kako ko rukuje sa aparatima.U sledecem javljanju sutra cu i dati svoj skromni prilig o testiranju aparata.Ne sumnjam da samo ja o tome znam,ali sigurno postoji jos neko ko o tome zna a nece da govori.Ja se numizmatikom bavim i ovim interesantnim hobijem iz zadovoljstva i druzenja a ne da se obogatim.Ljuba
odgoovorite sa citatom
  #57  
Staro 28.01.2008, 00:11
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Posedujem kompletno servisno uputstvo za taj i mnoge aparate.Ali to sam dobio od rodjaka iz Amerike a ne snimljeno od interneta.Tu se mogu videti mnoge lazne sheme ovih uredjaja.Postoji jos i problem kako ko rukuje sa aparatima
pa kakve veze imaju te lazne seme uredjaja i servisna uputstva bez obzira na njihovo poreklo/internet ili rodjak/sa koriscenjem metal detektora,
aparat je kupljen u prodavnici i znaci nema nikakve sumlje da je napravljen po pravoj semi a ne u kucnoj radionici lokalnog majstora za televizore...
servisna uputstva su upravo to sto im pise u imenu "SERVISNA" a ne korisnicka , korisnik /ili ti kupac/dobija uputstvo za koriscenje i po njime se rukovodi kako da koristi metal detektor,
zasto bi mene kao korisnuka uopste zanimale seme ili bilo kakvi servisni podaci, mene zanima da aparat radi onako kako pise u reklami ili uputstvu i to je sve sto trazim od metal detektora ,
nazalost to je nesto sto se najcesce ne ispostuje ,ali to je neka druga tema....
odgoovorite sa citatom
  #58  
Staro 28.01.2008, 12:25
crni
Gost
 
prilozi: n/a
E moj Ljubo ako ja nisam znao da nastelujem ima ko jeste ali od rage nemoze biti pastuv! Uporedivali smo i moje i njihove moj je bio made in scotland i osim sto je 6000 imao automatski balans razlike nije bilo! Stavise 5900 bi trebao u neku ruku biti u prednosti u odnosu na 6000 jes se balans sa zemljom odredivao korisnik aparata znaci finije se mogao ustelovati i bolje podesiti treshold ali brate mili Fisher 1265-1266 su ga pokopavali u svemu!
odgoovorite sa citatom
  #59  
Staro 28.01.2008, 12:30
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Ah da ako si toliko zadovoljan bio tim uredjajem zasto si ga onda cackao po elektronici ili neznam vec cemu da ga poboljsas i usput ako si u tome i uspeo zar ne zasluzujes malo hvale i od strane samog proizvodjaca pa uspeo si ono sto njihovi timovi strucnjaka nisu znali ili nisu hteli? Ziveo ti meni i ne zaustavljaj se na samo tom projektu znas koliko su modela otad izbacili i koliko te jos posla ceka!
odgoovorite sa citatom
  #60  
Staro 28.01.2008, 19:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Ah da ako si toliko zadovoljan bio tim uredjajem zasto si ga onda cackao po elektronici ili neznam vec cemu da ga poboljsas i usput ako si u tome i uspeo zar ne zasluzujes malo hvale i od strane samog proizvodjaca pa uspeo si ono sto njihovi timovi strucnjaka nisu znali ili nisu hteli? Ziveo ti meni i ne zaustavljaj se na samo tom projektu znas koliko su modela otad izbacili i koliko te jos posla ceka!
Ebiga, tako nekako, ja sam mislio da je čovjek dizajner detektora, kad ono ? Vjerovatno ga nisam dobro razumio.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
potrebna pomoć maximus Vrste i namjena 2 18.09.2007 20:52
Pomoć početniku Ivan-Bor Vrste i namjena 10 14.03.2006 22:15
Istorija Bosne rammstein Istorija gradova 21 17.02.2006 10:49


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!