Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 11.02.2006, 04:51
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
GEMS Georadar

Ovde je izgleda svako pronasao po jedan cup i svi su nestali,samo jos ja trazim adekvatnu masinu hehe.GEMS je"naj jeftiniji model"FUTUR serije 3500 eura i softver3D Visualizer ide uz njega.Maksimalna dubina 8m.Ja bih licno bio zadovoljan kad bi bio efikasan na 3-4m.Cuo sam i procitao puno razlicitih prica o celoj FUTURE seriji i sad sam kao cardak ni na nebu ni na zemlji.POOOOOMMMMMOO OC
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 11.02.2006, 10:12
jeka
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav boki,naravno i ostalima. i mene zanima future,
u diskusijama na forumu su samo rasprave o future,dali ga uzeti ili ne!?!?!? Pa onda
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 11.02.2006, 12:36
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Mozda na proljece ja i jos jedan clan ovoga foruma uspijemo da vidimo radar u "akciji", do tada cete se morati malo strpjeti
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 11.02.2006, 14:36
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
NEMA OD TOG NISTA, ako se pocnete tim baviti uplatite i koji satelit vise. Tereni koji daju novcice obicnim detektorima za te sprave nisu interesantni.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 11.02.2006, 19:38
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
ZDRAVO!! svim ucesnicima ovog kvoruma,ja sam najnoviji ucesnik i veoma se slabo snalazim sa ovim racunarima pa mi nemojte zameriti ako inapravim neke pocetnicke greske,ali bih zeleo da najiskrenije pomognem svima vama ako uopste nekako mogu,jer se i ja bavim ovim hobijem {sportom}duzi niz godina i znam ponesto o tome . to jest posedujem dva modela od ovih skupih igracaka,to su GEMS , i UG-12, a imao sam i FUTURU VALKBAUT 2003/5, pa me mozete pitati sta vas interesuje. S pozdravom STRELAC
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 11.02.2006, 19:46
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Zaboravio sam jos da kazem Bokiju da GEMS nije vise 3500 nego 4150 eura koliko sam ga ja platio plus 9% carine. STRELAC.
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 11.02.2006, 21:46
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Strelac, budi pozdravljen i dobro nam dosao. Reci nam ponesto o tim spravicama koje posjedujes, kako se sa njima radi, sta je moguce sa njima otkriti, koju velicinu predmeta moze da nadje i sl. Vjerujem da ce sve ovdje interesirati takve stvari.

@perun
mi nemamo namjeru da kupimo taj radar na proljece nego prodavac detektora ovdje u austriji je nabavio u svoj shop nesto takvo i zeli da ga isproba a ovaj moj poznanik je pozvan na testiranje pa cu se i ja sa njima probati uklopiti u sve to (ako mi vrijeme dozvoli)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 13.02.2006, 13:09
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav svima.Strelac,tu cenu sam dobio direktno od OKM pre otprilike dve nedelje e sad moguce je da su poskupeli.Mislim da je Vumi pitao sve sto i ja zelim da znam.Zaista bi meni licno puno pomogo a verujem i svim ostalima,kad bi nam malo ispricao kako se GEMS I WOLKBAUT ponasaju na terenu
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 13.02.2006, 19:56
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
ZDRAVO!! Boki, Perune,Vumi, i svim ostalim aktivnim i neaktivnim ucesnicima ovog kvoruma.Sada cu pokusati da vam iznesem svoje misljenje o ovim skupim spravama ,a sutra akouspem i ako zelite da vam posaljem snimke kao slike da bi ste dobili vizuelnu pretstavu kako se to vidi nakon snimanja zemljista. dakle evo sta ja mislim, VALKABAUT je zaista komplikovan za rad na terenu jer ima dosta zica, kutijica,antena ,i monitora na sebi, idok sve to sklopite i rasklopite na terenu ,i kad dobijete nakon snimanja los ,nejasan snimak prodje vas volja za sledeci lokalitet.A sto je najgore napravljen je kao kineska decija igracka sa jednim srafom od zastave 101,za cenu od 8500 eura ,koliko sam ga ja platio , i jedva prodao za iste pare,na samom pocetku mi se pokvario prekidac za ukljucivanjepa sam imao strasne probleme oko zamene, morao sa da ga vracam u nemacku ida trazim drugi ili da vrate pare nazad jer sam bio nezadovoljan i razocaran na samom pocetku rada ovim uredjajem a siuran sam da bi ste i vi isto bili razocarani kada biste videli uzivo uredjaj,radio sam sa starim programom koji je isto veoma las za obradu slike i lociranje mete i prepoznavanje prave mete ,tako da sa njim su mi rezultati mog rada i truda bili oko 1000 Eura u minus koje sam potrosio dok sam to shvatio i najzad prodao.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 13.02.2006, 20:45
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ok strelac, sta je onda sa ovim drugim bilo, kako on radi ? Za slike ce ti svako biti zahvalan, samo ih postavi ovdje i ako ti nije tesko da, ako ih bude vise, pojedinacno objasnis o cemu se radi.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!