Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 20.10.2013, 16:56
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
trebam pomoć

Aparat mi odjednom počeo davati zvuk samo na jednu stranu slušalice.Testirao sam još dva para slušalica i opet isto.Jedino kad udarim malo sondom od neku granu onda mi nadođe zvuk ali odma nestane.Zvuk ima bez slušalica.Samo sa slušalicama daje zvuk na jedno uho.Izgleda da je do aparata.Kako to rješiti i sta bi moglo biti?Aparat je XP Gmaxx II.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 20.10.2013, 17:00
ObeliX
Gost
 
prilozi: n/a
Ja na slusalicama imam mono-stereo pa mi se to desilo i gle cuda,pomjerim na stereo i odma obje slusalice rade .
zezam se,mozda je do konekcije u samom md.
ipak ti vidi to dugme na slusalicama...zna covjek da na banalnim stvarima pogubi zivce
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 20.10.2013, 18:51
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Problem je sto kontakti (tanki bakarni plek) za slusalice u aparatu nemaju vise elasticnos a to se desava kad se buksna drzi uvek u aparatu,
Imao sam taj Problem kod Goldmaxxa, odklonio sam ga tako sto kod ugasenog aparata izvadis buksnu za slusalice, pogledas lampom u rupu vidis gde su kontakt plekovi, malo ih vratis nazad ka sredini rupe nekim malim sravcigerom.
Ako ne ide, moras otvoriti kuciste i to uraditi sa unutarnje strane.
Nekada proradi kad jednostavno izvadis buksnu i ostavis ga tako dan dva ili promenis buksnu.
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku na prilogu
  #4  
Staro 20.10.2013, 22:35
Frci
Gost
 
prilozi: n/a
Sto se mucis odnesi kod prvog Tv mehanicara opravka maxisimalno 100 Dinara.
Pozzzzzzzzzzzzzz
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 21.10.2013, 21:38
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Rješeno,tanki lim(kontakt)sam vratio na sredinu rupe i ujedno očistio rupu sa štapićem za uši.puna rupa prašine.sve se vratilo u normalu.Hvala na pomoći.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Pomoć RUAH Vrste i namjena 9 03.11.2012 17:55
Trebam magnet - hitno! Pero68 Ostali 17 02.08.2012 23:23
trebam pomoć RUAH Vrste i namjena 81 10.02.2008 11:51


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!