Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #271  
Staro 23.02.2008, 19:41
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Mozda oce covek da uvali dubinac u koji se razocarao. Prvo je pocelo sa dedom ,mapom od koze sa sedam strana, izguzvano kopiranim papirom, Oksfordom i bla bla bla i belim vodama sa crvenim kamenjem,polako se stize do dubinca i sajta koji je zagadjen virusima, hermes prijatelju kazi konkretno sta hoces? ako sam napunio Laptop virusom razbicu ti tog dubinca
odgoovorite sa citatom
  #272  
Staro 23.02.2008, 21:08
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od hermes.legend Prikažite prilog
U tome je stvar, sta mislis da mogu tako jednostavno u internet cafic i da izvadim mapu da skeniram i da je posaljem, trebalo mi je 20 dana da jedva napravim kopiju i to na poslu kada nikoga nije bilo. ali ok nema problema, nisam ja dosao na ovaj forum da bih se zezao sa nekim, naprotiv da trazim pomoc oko lokacije, info dali neko zna gde se kretao, i kuda je zivio taj pop martin i volca vojvoda.

Ima tu malo kontradikcija.Kontak tiraš sa svjetskim arheologom,kontaktir aš sa oxfordom,kupuješ detektor od par tisuća eura,a nemaš skener koji košta mizeriju i skrivaš se po internet caffe da ti netko nebi vidio šta skeniraš.
Ma nije ni bitno,
bio ti meni živ i zdrav i da nađeš to blago.
Sretno
odgoovorite sa citatom
  #273  
Staro 24.02.2008, 00:36
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Mozda oce covek da uvali dubinac u koji se razocarao. Prvo je pocelo sa dedom ,mapom od koze sa sedam strana, izguzvano kopiranim papirom, Oksfordom i bla bla bla i belim vodama sa crvenim kamenjem,polako se stize do dubinca i sajta koji je zagadjen virusima, hermes prijatelju kazi konkretno sta hoces? ako sam napunio Laptop virusom razbicu ti tog dubinca
hahahahah, kako stvari vadite iz konteksta, jesam li ja to spomenuo nekakvu prodaju???!!! niti mape niti nekog detektora kojeg jos nemam !!! ali imacu ga nadam se za 5-8 dana. samo da znate nasao sam lokalitet, i belu vodu i crveno kamenje, samo mi jos to uklesano lice fali, nasao sam i grob koji se takodje spominje, ali nije bitno ako nema zainteresiranih za info necu vam vise smetati sto se tice ove mape sve naj.
Hvala svim clanovimasto su pokazali interes i potrudili se pomoci, bumo se dopisivali na nekoj drugoj temi.
odgoovorite sa citatom
  #274  
Staro 24.02.2008, 00:44
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od RUAH Prikažite prilog
Ima tu malo kontradikcija.Kontak tiraš sa svjetskim arheologom,kontaktir aš sa oxfordom,kupuješ detektor od par tisuća eura,a nemaš skener koji košta mizeriju i skrivaš se po internet caffe da ti netko nebi vidio šta skeniraš.
Ma nije ni bitno,
bio ti meni živ i zdrav i da nađeš to blago.
Sretno
moj dragi ruah, nisam platio ni kintu za prevod iz oksforda, za prevod su mi pomogli i decki iz http://www.utexas.edu/cola/centers/l...grkol-0-X.html (university of texas, na sto su mi oni rekli poslje slanja mape da je neka vrsta staro grckog koji se koristio u crkvenim zapisima), a da bi se ti uverio znaci trebalo bi prema tebi kupiti skaner pa skaniram original posaljem ga i onda bi opravdao kupovanje detektora, nema ni trun logike ali tvoje misljenje, postujem ga mozda bi i ja tako mislio da sam na tvome mestu. sve naj
odgoovorite sa citatom
  #275  
Staro 25.03.2008, 03:08
apn 4
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od dragan3 Prikažite prilog
Evo Vam mapa od Smokovu dupku.
kako da otvorim jpg.smokova dupka
odgoovorite sa citatom
  #276  
Staro 25.03.2008, 03:12
apn 4
Gost
 
prilozi: n/a
ljudi pomozite da otvorim mapu od smokove dupke
odgoovorite sa citatom
  #277  
Staro 25.03.2008, 09:37
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od apn 4 Prikažite prilog
ljudi pomozite da otvorim mapu od smokove dupke
apenac,
o cemu ti to pricas,
gde ti je to sto ne mozes da otvoris...
odgoovorite sa citatom
  #278  
Staro 25.03.2008, 11:00
avukadi2
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od apn 4 Prikažite prilog
ljudi pomozite da otvorim mapu od smokove dupke
apn,pa mapa ti je otvorena samo klikni na nju
odgoovorite sa citatom
  #279  
Staro 25.03.2008, 17:05
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
ne moze to uraditi jer je nepotvrdjeni korisnik, registrirao se ali nije i aktivirao svoju registraciju. Posto u ovom forumu mogu pisati i neregistrirani onda je on to i ucinio, jedini problem mu je sto ne moze vidjeti fotke
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #280  
Staro 25.03.2008, 21:29
Spencer
Gost
 
prilozi: n/a
Pazi kad sam isprva pročitao kao - ljudi pomozite da otvorim smokovu dupku
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Porodicno blago Vumi Priče...legende...itd 8 15.11.2007 18:11
Zidovarsko blago rammstein Zanimljivosti 2 16.06.2007 15:50
Blago Cara Lazara lovac Priče...legende...itd 13 19.05.2006 20:18
Tracansko blago rammstein Zanimljivosti 5 07.02.2006 22:40


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!