Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! > Kako?
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Kako? Ne snalazite se sa forumom...pitajte...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 31.05.2008, 22:19
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
zvezdice...

Da li mi mozete reci koji je kriterijum za dobijanje zvezdica i koja je hijerarhija u dodeli istih.Zanima me informativno?Da li naziv "iskusni tragac" odredjuje moderator-administrator ili clanovi sebe tako nazivaju obzirom na stepen edukacije koju su imali pre stupanja u forum.
Da li broj priloga-komentara poznavaoca materije odredjuje njegov status ili je nesto drugo u pitanju?
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 31.05.2008, 22:35
Korisnička slika od Pretorijanac
Pretorijanac Pretorijanac je offline
SUPERMODERATOR
 
Registriran : 05.10.2006
mjesto: Beograd
Starost: 47
prilozi: 1.983
Zahvaljivao se: 651
Dobio je 618 zahvalnice(a/u) za 189 priloga
Presudni faktor je broj napisanih priloga.
__________________
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 01.06.2008, 00:46
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
Da li mi mozete reci koji je kriterijum za dobijanje zvezdica i koja je hijerarhija u dodeli istih.Zanima me informativno?Da li naziv "iskusni tragac" odredjuje moderator-administrator ili clanovi sebe tako nazivaju obzirom na stepen edukacije koju su imali pre stupanja u forum.
Da li broj priloga-komentara poznavaoca materije odredjuje njegov status ili je nesto drugo u pitanju?
Ako Vumi pristane, poklanjam ti sve svoje zvjezdice.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 01.06.2008, 03:34
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
poklonjene zvezdice

Enigmo,ja se tebi stvarno zahvaljujem na velikodusnosti ali,ja stvarno ne zelim da se kitim tudjim perjem,ja sam covek koji je navikao da zivi iskljucivo od svoga rada (zanatskog).
Mene je informativno zanimalo cemu sluze i kako se dobijaju zvezdice a sada sam shvatio da su prilozi ti koji ih donose.
Sada kada sam se nakacio na forum ugledao sam i svoju prvu zvezdicu a prilog je bio br.31
Zvezdice mene nece toliko povuci da pisem ali ako budem imao sta pametno ili glupavo da pitam ja cu to i uciniti makar mi oduzeli i ovu jednu zvezdicu sto imam.
Reci mi samo molim te koliko se dugo bavis ovim hobijem posto iz tvojih komentara vidim da raspolazes zavidnim znanjem iz arheologije.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 02.06.2008, 20:19
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od tragac Prikažite prilog
Enigmo,ja se tebi stvarno zahvaljujem na velikodusnosti ali,ja stvarno ne zelim da se kitim tudjim perjem,ja sam covek koji je navikao da zivi iskljucivo od svoga rada (zanatskog).
Mene je informativno zanimalo cemu sluze i kako se dobijaju zvezdice a sada sam shvatio da su prilozi ti koji ih donose.
Sada kada sam se nakacio na forum ugledao sam i svoju prvu zvezdicu a prilog je bio br.31
Zvezdice mene nece toliko povuci da pisem ali ako budem imao sta pametno ili glupavo da pitam ja cu to i uciniti makar mi oduzeli i ovu jednu zvezdicu sto imam.
Reci mi samo molim te koliko se dugo bavis ovim hobijem posto iz tvojih komentara vidim da raspolazes zavidnim znanjem iz arheologije.
Budi mi živ i zdrav, ono sa zvjezdicama je moja zaebancija, kao što si rekao, one nisu važne. Od malih nogu me zanima arheologija i općenito lopatarija i starudija, područje i vremensko razdoblje mi nikada nije bilo važno, važno je da se nešto prouči i stavi na svoje mjesto.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
one zvezdice pored imena zeljkot Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 1 13.11.2005 23:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!