Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! > Kako?
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Kako? Ne snalazite se sa forumom...pitajte...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 08.06.2008, 00:49
jevic989
Gost
 
prilozi: n/a
Arcade

Pozzz svima!!
Voleo bih da mi neko odgovori iz staff-a kako su napravili ove zanimljive igre u html kodovima posto mi se svidelo a i ja se bavim forumima pa me zanima kako se usput i napravili tabelu igraca na forumu?
Da li biste bili ljubazni da mi izadjete u susret i pomogli oko ovog pitanja!!!
Unapred Hvala!
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 08.06.2008, 17:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Zavisno od toga koju skriptu koristis za forum, postoji kompletan setup za instaliranje raznoraznih dodatnih stvari, kao npr igrica, galerija i sta ti ja znam sta. Jednostavno odes na forum od proizvodjaca (tvorca) tvoje forumske skripte i tamo na njihovom forumu ili suportu nadjes sta i kako se to radi, sta mozes a sta ne mozes dodatno isnstalirati.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 08.06.2008, 17:58
jevic989
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Zavisno od toga koju skriptu koristis za forum, postoji kompletan setup za instaliranje raznoraznih dodatnih stvari, kao npr igrica, galerija i sta ti ja znam sta. Jednostavno odes na forum od proizvodjaca (tvorca) tvoje forumske skripte i tamo na njihovom forumu ili suportu nadjes sta i kako se to radi, sta mozes a sta ne mozes dodatno isnstalirati.
Da ja na mojoj skripti mogu samo da ubacujem html igre i to Roleplay Game jel mi mozes sad pomoci???
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 08.06.2008, 18:49
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa reci mi koju forumsku skriptu koristis, mozda ti i pomognem...oavj forum je baziran na vBulletin skripti a postoje jos phPbb (koja je besplatna) i dosta drugih...ovo je potrebno da bih te mogao uputiti na bolje mjesto...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 08.06.2008, 23:44
jevic989
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Pa reci mi koju forumsku skriptu koristis, mozda ti i pomognem...oavj forum je baziran na vBulletin skripti a postoje jos phPbb (koja je besplatna) i dosta drugih...ovo je potrebno da bih te mogao uputiti na bolje mjesto...
ja koristim phpbb bas tu besplatnu jer mi mozes poslati kodove ili na koji nacin mi mozes pomoci
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 08.06.2008, 23:54
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Jednostavno idi na stranicu od , cini mi se da se zove Jusinsky, tj klikni na dnu tvoga foruma na link koji vodi direktno na njihovu stranicu, i tamo pronadji u suportu, sve sta mozes ugraditi u tu skriptu. Jednostavno, pronadji sve sto se tice ARCADE i tu ces vjerovatno naci rijesenje za sebe (znam da se mogu instalirati i na tu tvoju skriptu, jer sam vidjao po netu). Ako ne uspijes pronaci kod njih, onda putem googla pronadji sve sto se tice ARCADE i bices vjerovatno uspjesan. Samo instaliranje ide automatski i nije nikakav problem, pazi samo da pri instaliranju ne izaberes pogresnu skriptu (izaberes tacno tu koju koristis na tvome forumu) i ostalo ce se odvijati automatski. Ako bas ne uspijes nista sam, obrati mi se direktno putem adrese admin@vumidet.net pa cu vidjeti kako ti mogu dalje pomoci (ali prvo pokusaj sam )
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 09.06.2008, 00:08
jevic989
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Jednostavno idi na stranicu od , cini mi se da se zove Jusinsky, tj klikni na dnu tvoga foruma na link koji vodi direktno na njihovu stranicu, i tamo pronadji u suportu, sve sta mozes ugraditi u tu skriptu. Jednostavno, pronadji sve sto se tice ARCADE i tu ces vjerovatno naci rijesenje za sebe (znam da se mogu instalirati i na tu tvoju skriptu, jer sam vidjao po netu). Ako ne uspijes pronaci kod njih, onda putem googla pronadji sve sto se tice ARCADE i bices vjerovatno uspjesan. Samo instaliranje ide automatski i nije nikakav problem, pazi samo da pri instaliranju ne izaberes pogresnu skriptu (izaberes tacno tu koju koristis na tvome forumu) i ostalo ce se odvijati automatski. Ako bas ne uspijes nista sam, obrati mi se direktno putem adrese admin@vumidet.net pa cu vidjeti kako ti mogu dalje pomoci (ali prvo pokusaj sam )
jel imas msn vidim da ovo nije jednostavno a lajk sam za arcade jel mi mozes preko msn pomoci
moja adresa je
jevic989@hotmail.com
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 09.06.2008, 00:15
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ne koristim msn. Ako znas engleski, procitaj malo sta kazu u forumu na OVOJ stranici. Idi na njihov forum, ukucaj u pretrazivac ARCADE i dobices dovoljno stranica da mozes citati par dana. Vjerujem, iako nisam trazio, da imas i na nasim forumima koji obradjuju phpbb skriptu, takodje nesto u vezi integrisanja modova. Kako ti vec rekoh, prvo pokusaj nesto malo sam a onda se obrati za pomoc, jer ja nikada nisam imao dodira sa phpbb skriptama.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 09.06.2008, 00:24
jevic989
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ne koristim msn. Ako znas engleski, procitaj malo sta kazu u forumu na OVOJ stranici. Idi na njihov forum, ukucaj u pretrazivac ARCADE i dobices dovoljno stranica da mozes citati par dana. Vjerujem, iako nisam trazio, da imas i na nasim forumima koji obradjuju phpbb skriptu, takodje nesto u vezi integrisanja modova. Kako ti vec rekoh, prvo pokusaj nesto malo sam a onda se obrati za pomoc, jer ja nikada nisam imao dodira sa phpbb skriptama.
znas lako mi je da ubacim igru preko html to mi je lako ali kako napravis ti tabelu to mene zanima???
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 09.06.2008, 09:43
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ja ti vec rekoh da se sve automatski instalira, ne pravim ja nista posebno, sve se to uradi samo. Pogledaj malo u admin centru od arcade, da tamo ne lezi funkcija za ukljucivanje tabele.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!