Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 30.03.2011, 13:10
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od crni Prikažite prilog
Ma jok ljudi to su se meskolile pare dodijalo im je da budu hiljadama godina na jednom mestu pa da ih jos niko nije pronasao e onda su malo igrale i pokazale se (moze se tumaciti kome je sudjeno-nemoz svaki to da vidi)
kad sam jos bio klinac bio sam pozvan od bar 20 ljudi jer su videli vatre i da svuda je bilo para u izobilju hahaha.
pricam o pojavi druze moj,zanimalo bi me kakav bi to bio prirodni "spektakl" mogo biti ,pod kojim imenom.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 30.03.2011, 13:24
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Marko Prikažite prilog
Bio je jedan sličan slucaj pre mesec dana na PRVOJ TV u emisiji EXPLOZIV kada je sličnu pojavu video ceo zaseok.Takodje je bilo u snegu i to na Svetog Jovana 20 januara.
nasao sam to :

http://www.prva.rs/sr/video/info/exp...EXploziv+08.02.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 30.03.2011, 15:21
Rosuljac
Gost
 
prilozi: n/a
Eclipse, ne znam šta je to što je videla tvoja komšinica ali definitivno zna kako da pređe ulicu.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.03.2011, 19:56
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Ja mogu samo pretpostavit kakva bi ''kugla'' mogla biti. Kuglaste munje poznate su od davnina, snimljene i na neki način objašnjive, ali...
Kugle o kojima su mi pričali očevici iz cijele bivše Juge malo su kompliciranije građene i još tajanstvenije izgledaju. Iz moje bogate kolekcije mogu prenijeti ove dvije priče pa razmislite da li vjerovati ili ne. Nakon jednoga moga nastupa na TV (Živa istina) ljudi su me nazivali danonoćno, jedno mjesec dana i pričali mi svoje doživljaje. Mnogima sam povjerovao, a očevici su bili starosti od deset do osamdeset godina. Nikakve koristi od mene nisu imali zbog svojih ''doživljaja'' i ja baš nemam razlog da posumnjam u laž...

Ivan iz Opuzena...
...kaže da je za vrijeme zadnjeg nesretnog i glupog rata na ovim našim jadnim područjima... jedne noći bio na straži nedaleko Buškog Blata u Hercegovini. Odnekud se ispred njega iznenada pojavila neobična sjajna kugla veličine oko 80 cm. Primakla mu se vrlo blizu, na metar - dva udaljenosti i imao je osjećaj da mu želi nešto poručiti...
Kao da ga pozdravlja...
Nije mu dopustila da priđe prema obližnjoj šumici kraj koje je stražario. Kad je svanulo ovaj događaj ispričao je svojim ratnim kolegama. Pošli su provjeriti pomenuti šumarak... i naišli na nekoliko protupješačkih nagaznih mina. Nisu imali pojma tko ih je postavio. Ivan je, hm...pomalo ''prolupao'' i kako kaže, tražio pomoć na raznim mjestima: kod prijatelja, obitelji, po bolnicama, psihijatrijama, kod ''vidovnjaka''... Čak se obratio i fratrima (monasima) u Mostaru... I umjesto da ga ''odabranici od Boga'' nekako savjetuju i smire, oni su ga, po njegovim riječima, besramno ismijali...

Gospođa Lenka iz Rijeke doživjela je strašnu noćnu moru.
Spavala je i u ''gluho'' doba noći, kroz otvoren prozor, u okrugloj prozirnoj ''kugli'', promjera oko metra, posjetila ju je ''spodoba'' prikazana na crtežu.
Lebdjela je malo po spavaćoj sobi, prišla njezinom krevetu i nekakvom neobičnom zrakom ubola ju u prsa. Lenka kaže da nije mogla ni prstom maknuti, da je bila kao paralizirana i da je ubod bio jako bolan. Ožiljak je i dan danas dobro vidljiv.
Nakon par godina, sasvim slučajno, sreo sam ju u krugu riječke bolnice i čuo još zanimljiviju priču. Ide na terapije zbog bolova u kralježnici. Ništa čudno, moglo bi se reći, nije jedina s bolesnom kičmom ali...
Liječnici su otkrili malo drugačiju dijagnozu od uobičajene. Naime, kroz cijelu kost kralježnice, točno po sredini, ukoso prema dolje postoji uska rupica - kao da je probušena bušilicom...
Ovakva vrsta bolesne kralježnice ne postoji u nijednom medicinskom zapisu, niti su je liječnici ikada vidjeli...

Ako imate volje čitati ovakve ''gluposti'' imam ih punu bilježnicu, mogu još ponešto zanimljiva napisati, ali veći dio ću objaviti u eventualnoj novoj knjizi...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Lenka iz Rijeka.jpg (21,5 KB, 14x prikazano)
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
interesantna patina Vumi Novac 6 03.10.2006 16:51


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!