Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 03.06.2007, 01:48
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Листа владара Црне Горе

Балаиос, краљ Илира, чије се седиште налазило у Ризону (после 167 године пре нове ере)

- Јован Владимир, кнез Дукље (990-1016)

- Стефан Војислав, кнез Дукље (1042-1051)

- Михаило, кнез Дукље (1051-1077), краљ (1077-1081)

- Константин Бодин, краљ Дукље (1081-1101)

- Добросав Ii, краљ Дукље

- Кочопар, краљ Дукље

- Ђорђе, краљ Дукље (1113-1116) и (1125-1135)

- Грубеша, краљ Дукље

- Владимир, краљ Дукље

- Градихна, краљ Дукље (1135-1146)

- Страцимир, господар Зете (1360-1370)

- Ђурађ I Балшић, господар Зете (1370-1379)

- Балша Ii, господар Зете (1379-1385)

- Ђурађ Ii Балшић, господар Зете (1385-1403)

- Балша Iii, господар Зете (1403-1421)

- Стефан Црнојевић, владар Зете (1448-1465)

- Иван Црнојевић, владар Зете (1465-1490)

- Ђурађ Црнојевић, владар Зете (1490-1496)

- Скендер бег Црнојевић, санџак бег у Зети (1513-1530)

- Шћепан Мали, владар Црне Горе (1767-1773)

- Петар I Петровић Његош, владар Црне Горе (1782-1830)

- Петар Ii Петровић Његош, владар Црне Горе (1830-1851)

- Данило Петровић, кнез Црне Горе (1851-1860)

- Никола I Петровић, кнез Црне Горе (1860-1910), краљ (1910-1918)

- Секула Дрљевић, квислинг (1941)


da kasnije ne bi bilo problema , ovaj tekst je negde na netu postavio gospodin
Vladimir
za slobodne forume
Administrator
Legenda foruma

На мрежи

Пол:
Поруке: 6494


Ne diraj lava dok spava
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 03.06.2007, 11:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Banebeograd...ako moze bez tih arogantnih komentara a ako ne moze onda ce biti obrisan, ne samo komentar nego i tema - HVALA!!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 03.06.2007, 13:10
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Banebeograd...ako moze bez tih arogantnih komentara a ako ne moze onda ce biti obrisan, ne samo komentar nego i tema - HVALA!!!
pa arogantni komentari obicno idu kao odgovor na arogantne zahteve,zato bi ja tebe zamolio da mi objasnis sta si ovde video kao arogantno , u jednom od predhodnih postova si zamolio da napisem autora pisanija koje sam preneo na vumi i ja sam to na tvoj zahtev i ovoga puta isto kao i tada kad si to trazio ucinio,i to od reci do reci, preneo sam potpis i sve sto stoji vezano za autora, a u ovom konkretnom slucaju to je sledece

Vladimir
za slobodne forume
Administrator
Legenda foruma
На мрежи
Пол:
Поруке: 6494
Ne diraj lava dok spava


usput mozes li mi reci sta se desilo sa temom "beograd nekada" cini mi se da je izbrisana, nisi bio zadovoljan nacinom kako je to napisano ili je to samo neki tvoj neuspeli pokusaj licnog obracunavanja sa mnom??? bila je ovde par dana a sad je vise nema...
naravno ako je to samo greska primicu tvoje izvinjenje i potrazicu tekst pa cu ga staviti ponovo ovde
HVALA
ps. sad se setih da bi u cilju tacnijeg informisanja a i da bi ti video da je sve sto sam napisao istina trebalo da stavim i link , pa evo ga i sam se uveri da nije nista bilo arogantno
http://opusteno.org/forum/index.php?topic=124.0
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 03.06.2007, 14:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Arogancije je bilo to moras da priznas...rijeci kao "NAS VOLJENI VUMIDET" i slicne stvari, meni lice na aroganciju. Ne vidim razloga da reagujes tako kao sto si reagovao, na to sto sam ti rekao. Nisi ni prvi ni poslednji kome je to receno. Ako sam ti rekao da je bolje za tebe da to uradis onda je bilo dovoljno da napises odakle je to preuzeto ili ko je autor toga teksta ili da stavis link od originalnoga teksta, a ne da postavljas cijelu istoriju i sta ti ja znam sta sve ne sa toga foruma. Licnoga obracunavanja ovdje nema niti imam tako nesto u planu. Temu koju spominjes sam ja izbrisao, ne slucajno a ako ti to ne odgovara ja nemam namjeru da se izvinjavam jer sam samo htio da te upozorim (za tvoje dobro) a moje upozorenje je docekano onako kako je docekano. Na dnu foruma stoji obavijest da je onaj ko unese nekakav prilog u ovaj forum, sam odgovoran ako je prekrsio necija autorska i sta ti ja znam koja sve prava, ali na zalost to nije 100% tacno jer se pored takvih nalazim i ja kao vlasnik stranice na tapetu, zato te zamoljavam ( ne samo tebe vec i ostale)da se pridrzavas ovoga - HVALA
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 03.06.2007, 15:31
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
arogancija

ako si ti prepoznao ono "nas voljeni vumidet" kao aroganciju kako ja treba da prepoznam tvoje "bolje za tebe " "za tvoje dobro" ili "nemam nameru da se izvinem", pretnja, opomena, izazov???
u mom sledecem postu je napisano bas ono sto si trazio , znaci pisac teksta i link na isti, gde je tu moja greska zbog koje si ti obrisao tu temu??
nije da zelim da te ucim kako treba da se ponasa moderator administrator ili vlasnik foruma ali jednostavno ni tebi nije prvi put da radis nesto samovoljno i iz samo tebi znanih nazovi pravila,i da zbog toga gubis neke od najkvalitetnijih poznavalaca tematike sa ovoga sajta/poslednji od njih su terminus, weber .../ da si u svom pravilniku napisao da se svaki tekst mora potpisati staviti link ili slicno ne bi ni rec rekao ali ti si obrisao tekst samo zato sto se tebi ne svidja to sto nisi u pravu i sto to svi drugi sem tebe vide, uostalom to si mogao i sam da vidis u komentarima na tvoj post, /valjda zbog toga je sve i obrisano bez i jedne reci upozorenja i traga/...ako bas insistiras pregledacu sve postove na vumiju i sabracu koliko si ih ti bas tako odradio sa sve piscem i linkom cisto da te uverim da nisi u pravu....
lepo napisi svoja pravila pa ko se istih ne pridrzava nek snosi sankcije ,u ovim koja sad imas na sajtu toga NEMA ovo ovako kako sad radis smisljajuci pravila u hodu je samo demonstracije sile...
a da ,i to da napomenem , posto sam i sam vlasnik jednog sajta vrlo dobro znam koliko bi ti mogao da budes odgovoran za bilo sta napisano na sajtu i kolike bi sankcije mogle da budu prema tebi a cisto da to ubuduce znas ti i drugi isto tako da znaju najvise sto moze da ti se desi je kako nasi seljaci kazu "da ti pljunu pod prozor"
nadam se da da ovaj moj post nece biti prepoznat kao arogancija vec samo dalja smernica za tvoj rad na nasem /bez obzira kako to tebi zvuci/ voljenom vumidetu
hvala na razumevanju pozzzzzz
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 04.06.2007, 12:36
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Mene samo interesuje zasto neko na ovome forumu reaguje pogresno ako mu se nesto prijateljski saopsti...odmah se tu vide nekakve prijetnje, spominje sprovodjenje sile i sta ti ja znam cega sve ne. To sto ti imas sajt je lijepo za tebe i radi na njemu sta ti drago, za ovaj sajt ne treba da brines i to je sve. Ako vec kazes da ga imas onda bi bar morao znati sta su autorska prava i ostalo. Ako ih zelis krsiti mozes to raditi a moje je da te opomenem da to ne radis. Ti si ovu opomenu shvatio kao nekakvu prijetnju i sprovodjenje sile, sta ja sada da ti na ovo sve kazem???
Nemam namjeru da se sa tobom "prepucavam" oko svega toga niti mi je to uopste bila namjera. Ne znaci da ako nesto ne stoji u pravilima da to isto odmah treba da se iskoristi na neki nacin.
Za osobe koje nisu vise na forumu nemoj da dajes komentare i da mene okrivljujes za to jer nisi u pravu.
P.S.
Ako ti se nesto ovdje ne svidja ili nisi zadovoljan sa onim kako vodim ovaj forum, u vijek mozes pronaci neki drugi koji tebi vise odgovara, to ti bar niko ne moze zabraniti.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 04.06.2007, 14:36
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
pozzzdrav

vidi vumi , meni uopste ne izgleda prijateljski nacin a ni razlog zasto si obrisao onu temu "beograd nekada", sve sto si trazio u tvom komentaru je bilo ispunjeno/autor i link/, znaci po meni nije bilo argumenata za brisanje, ali da se ne ponavljam vise na tu temu...

nisam opomenu shvatio kao sprovodjenje sile nego brisanje teme bez ikakvog objasnjenja i razloga, po meni ako je neko pogresio i bio nekulturan i vulgaran trebalo bi temu ostaviti zakljucanu i jednostavno svima ostaviti na uvid sta se ne dozvoljava a autora javno opomenuti da to vise nece biti oprosteno, jer bi onda svi videli o cemu i o kome se radi i objasnjava postupke admina, ovako kad ti izbrises nesto bez ikakvog objsnjenja ostaje mnogo prostora za razlicita razmisljanja

za osobe koje sam pomenuo ne krivim samo tebe nego i druge koji su trebali da sprece ruzne reci od samog pocetka a ne da kad se rasprava rasplamsala reaguju separativnim iskljucivanjem nekog od ucesnika dok druge propustaju...ona dva konkretna slucaja sam napomenuo jer sam citao sve sto je kasnije obrisano

ps.potpuno se slazem sa tobom da mi niko ne moze zabraniti izbor foruma i sajtova, i sa tim da ako mi nesto smeta od nacina kako ti vodis ovaj sajt mogu da odem na neko drugo mesto ali ja jednostavno ovde i nisam zbog fascinacije tvojim likom i delom pa mi tvoje vrline i mane nisu od presudnog znacaja za boravak na sajtu i ne reagujem na tvoje postupke dok nisam direktno ugrozen istim,vec sam ovde jer mislim da ima dosta toga zanimljivog za citanje i gledanje i isto tako mnogo zanimljivih likova koje treba upoznati, a licno sam se potrudio na sve moguce nacine da se za nama dragi vumidet cuje i na mnogo drugih sajtova, chatova, pretrazivaca, sto mogu da potvrde i na desetine novih clanova /razlicitih nacionalnosti ,vera i regiona /koje sam uputio ovamo

sto se mene tice ovo je moj poslednji komentar na ovu temu koji je opet ponavljam upucen sa dobrom namerom a ne zeljom za prepucavanjem sa tobom
pozzzzzzzz
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!