Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 27.05.2005, 16:16
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
Zaista cu narednih dana biti u velikoj frci, jer kasnim sa isporukom vec avansiranih detektora. Razloga ima vise, a glavni je bio nedostatak pojedinih specificnih IC, koji sam sad resio.
Takodje sam mislio da se taj deo foruma jos uvek doradjuje.
Mi moramo raditi po sistemu: koga trenutno nema, bez njega se moze. Sto znaci krenite s tim, a ja cu ucestvovati koliko budem mogao, dok ne resim nagomilane poslove.
  #12  
Staro 27.05.2005, 16:28
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
Evo sad jos jednog problema. Pokusao sam da postavim temu o ciljevima kluba, i nije mi dozvoljeno, a takodje ni da nastavim temu: Klub tragaca,informativni servis,takmicenja itd., koja je prebacena pod Klub.
Ja sam ispostovao uputstvo za prijavu u klub i naveo motive, treba li jos nesto uciniti, kako bih mogao da ucestvujem, jer ocigledno za sada mogu samo citati teme.
  #13  
Staro 27.05.2005, 17:33
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Da li mi mozes reci do kakve greske je doslo, sta si dobio kao obavijest, ovako ne mogu da nadjem gresku...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #14  
Staro 27.05.2005, 18:04
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ok, mislim da je problem rijesen i da ces sada moci da pises ...

P.S.
Zamolio bih sve one koji imaju problema da te iste iznesu u forumu "Pitanja i podpitanja", da bi se isti rijesili...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #15  
Staro 28.05.2005, 03:15
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
U vezi sa srebrnom aferom

Necu da ulazim u detalje oko toga sta i koliko je pronadjeno u srebrnoj aferi ali je veoma interesantno kako je to pronadjeno.Traktoris ta koji je orao njivu je uvek iza sebe imao neke bele tragove kao srebrnjaci, a kada sidje sa traktora i dodje pozadi onda nema nista, i tako godinama. Onda su resili da nabave detektor i vide da li tu nesto ima. Strucno su izvadili cupove, sipali sve to u kadu sa vodom i stavili krec. Cupovi su bili veoma veliki, preko 50 kg.bez drski ali sa malim grlicem a pare su bile naredjane veoma strucno jedna preko druge. Njiva se nalazi pored samog asvaltnog puta i sve je u ravnici, a blizu je i reka.
Sta je ovde interesantno. Sta se to njima pricinjavalo pri oranju.U jednom trenutku ima nesto u drugom trenutku nema nista.To vi meni odgovorite.
Takodje znam coveka koji je nasao cup na sledeci nacin: Baba sanjala da ima
blago na to i to mesto. Covek otiso i blago bas na tom mestu.
Da li postoji neka veza da neko moze nesto da sanja ili da mu se pricinjava i da li je jos neko na tako nesto naisao.
  #16  
Staro 28.05.2005, 08:19
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pozdrav Dragan3
Sto se tice sanjanja mogu ti reci da sam i ja cesto sanjao kako se negdje nesto nalazi, ali to je pocelo od onda kada sam poceo da upraznjavam ovaj hobi, prije toga ne mogu da se sjetim da li jesam ili nisam sanjao (da jesam vjerovatno bih znao) . U svakom slucaju interesantne su to sve price. Citao sam takodje (koliko je istina ne znam) da je jedna zena (mislim da je iz sabackog ili mitrovackog kraja) u stanju da otkrije gdje se nalazi blago, jer jednostavno "nesto" je odvede do njega. Govorila je takodje gdje ga dosta ima ali takodje da je i prokleto jer se navodno radi o crkvenom blagu...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #17  
Staro 28.05.2005, 10:26
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Kako da ne Dragane3 sasvim je moguce da se u snu vidi gde se sta nalazi,to se zove "prorocki san"i jedna je vrsta prekognativnih sposobnosti.I to je tacno sto ti kazes da su novcice nalazili razbacane svuda po njivi prilikom oranja,kako oni i sami kazu jos od Drugog svetskog rata pa na ovamo,ali tome nisu pridavali paznju do 1995.god.Sto se njihovih halucinacija tice ,ako su ih imali,a ti kazes da su ih imali postoji moguce objasnjene.Rezonantn a frekfencija zlata(verovatno i srebra) odgovara frekfenciji mozdanih talasa coveka u budnom stanju,tj.beta stanju.A frekfencija zlata je 16,666 herca.Kad duze lezi u zemlji oko njega se stvara jonizirajuce polje koje u trenutku vadjenja moze stetno da deluje na coveka.Pa otuda dolazi do prividjanja,halucina cija,i silnih svadja medju kopacima kada uspesno obave posao.
  #18  
Staro 28.05.2005, 13:11
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
E, ovo sto si sada napisao, ne mogu prihvatiti ni kao elektronicar, ni kao fizicar, a ni kao parapsiholog.
Jedina frekvencija koju zlato moze ozraciti, pa i rezonirati, lezi gore visoko u stotinama Giga herca (kao i svim drugim elementima), sto je uzrokovano dimenzijama elektrona u omotacima. Postoji uredjaj, tzv. spektralni analizator, ima ga svaka jaca laboratorija, u koji stavis parce necega, i on ti odredi tacan sastav elemenata. Jedini problem da se takvo nesto upotrebi za trazenje je sto te frekvencije ne mogu proci ni kroz 1 cm zemlje.
Sto se manipulacija tice, nagledao sam se gomile takvih uredjaja, i nijedan dosad nije pominjao 16Hz. Kod nekih imas frekvenciju zemljinih cvorova oko 7,8Hz, a najcesce izmedju 200Hz i 450Hz. NASA bioenergeticari bi verovatno izabrali oko 700Hz (zuta boja u bio-spektru). Onda su tu i laseri na 2000-3000Hz, i konacno neke sprave iz Juzne Amerike za koje mnogi tvrde da su veoma efikasne i rade na oko 75Khz (opet frekvencija zlata), a ja cak imam i shemu toga ali bez zelje da to napravim.
Sa ovim naravno ne mesam sesto culo i paranormalne fenomene, koji se redovno desavaju mnogim ljudima, i koji su nasa realnost.
Sto se tice svadja, onda i papirni novac zraci, s obzirom da ljudi cesto stradaju zbog njega, mnogo vise nego tragaci zbog zlata. Pohlepa je jedino zracenje koje je opasno.
Inace, ja sam u ekipi od par strucnjaka razlicitih profila, i vec par godina radimo na spravi koja moze radiestezijsku senzitivnost mozga moze pojacati i do hiljadu puta. Testovi uradjeni sa ekstrasensom su odlicni. Ocekujem da do jeseni to bude u prodaji za oko 350$, bez ikakvih sigurnih tvrdnji da to sigurno nalazi, vec da moze drasticno povecati verovatnocu nalazenja. Sve ce biti temeljno pokriveno naucnim cinjenicama, jer covek koji stoji iza toga ima 30 godina iskustva u psihoterapijskoj hipnozi i primeni hipnoze za razvijanje ekstrasenzorskih sposobnosti.
  #19  
Staro 29.05.2005, 00:19
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
E pa Parapsihologu,Elektr onicaru,Fizicaru,i ko zna sta jos?(pitam se kako samo covek moze da postigne da sve to bude?)Niko se tebi nije licno obratio i pitao te da li nesto hoces da prihvatis ili ne.To sto mislis da se meni obracas samo se varas.U svom predhodnom postu upravo si popljuvao "Strucnjake opitnog centra Vojske SCG"pa ako ti nesto nije jasno mozes licno njima da se obratis.Ko je ovde spominjao la**** i uredjaje iz Juzne Amerike?To ne dokazuje nista drugo nego tvoju jadnu paranoju koju ti imas od drugih proizvodjaca,jer se i sam bavis proizvodnjom nekakvih lokatora,koje niko nikad nije video.Nije ni bitno ti si i onako parapsiholog,elektro nicar,i fizicar.I zaboravio si da se nazoves radiestezistom jer koliko vidim i tu si strucnjak. P.S.I primi puno pozdrava od Zvonimira Jankovica.

Promijenjeno od dropsyblood (29.05.2005 u 00:43 sati)
  #20  
Staro 29.05.2005, 01:47
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
vazno pojedini odgovori se ne odnose na zapocetu temu......

Ok drustvo.Bez svadje molim vas.Izgleda da je ovde doslo do sudara u misljenjima,dvoje ljudi koji se bave ili imaju istu profesiju ili pak imaju razlicita razmisljenja i stavove.Sto je i sasvim normalno.Ali pokusajmo taj sudar u misljenjima,da razjasnimo na civilizovan nacin,dokazima i cinjenicama.
Zato bih vas zamolio da otvorite posebnu temu o ovome,tamo gde joj je mesto,i da tamo pokusate da razjasnite vasa misljenja,kao i vase stavove i iskustva u vezi ove zapocete diskusije,koja licno i mene interesuje.a i druge clanove na forumu. ............

Promijenjeno od rammstein (08.10.2005 u 23:33 sati)
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!