Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #81  
Staro 26.02.2012, 14:56
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Frci Prikažite prilog
Магнет са навојним никлованим, пречника 16 мм, дебљине 5 мм, а висина 13,5 мм са навојем, конац Сизе: М4, капацитет 5,5 кг. Тхе магнети су израђени од гвожђа неодијумом-бор произведеног (НдФеБ), скроба Н45
Ovaj malecki i ja preveo sa Google al se razume.
5,5 KG a ovolicki
primijetio sam da ovaj magnet ne lijepi PPU municiju a da municiju stranih proizvođača hvata ko lud. vidi se da je kvalitet mesinga neuporediv pa vjerujem da je PPU cisti mesing.očito neka municija ima dosta primjesa željeza ili čega već.
odgoovorite sa citatom
  #82  
Staro 26.02.2012, 15:00
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pike.sch Prikažite prilog
ovome čovjeku neka ne prilazi neko ko ima ugrađen Peacemaker. ubio bi ga ko zeca
odgoovorite sa citatom
  #83  
Staro 26.02.2012, 18:25
Janko Veselinovic Janko Veselinovic je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 11.02.2012
prilozi: 205
Zahvaljivao se: 745
Dobio je 296 zahvalnice(a/u) za 72 priloga
Ja sam to zamislio malo drugacije, doci na vodu camcem, na teren kojem je vec bilo nalaza, zatim sa sonarom za pecanje pregledati teren, pa tek onda u akciju.
Medjutim moralo bi striktno da se postuje procedura jer bi ga magnet lako mogo ubiti, a on kosta kolko i dobar detektor.
Vec sam porucio Humminbird SI 898cx , ima i drugih proizvodjaca, ali je ovaj najlaksi za montazu a i po ceni je najpristupacniji, cenim da ce me izaci oko 1400e, sto je znatno jeftinije nego kod nas...
On ima tehnologiju Side imaging, koja omugucava da identifikuje objekat na dnu sa skoro 100% tacnosti:
http://www.humminbird.com/SonarConte...d=2664&id=2868
odgoovorite sa citatom
  #84  
Staro 26.02.2012, 19:24
Dr.jare
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pike.sch Prikažite prilog
Uskoro cemo pobacati metal detektore skinemo se goli i kotrljamo se po terenu ustanemo i poskidamo sa tela fibule novac gvozdene predmete.
Moracemo da ja i doktor Avgust usavrsimo tu tehniku koje je tek na pocetku.
http://www.kurir-info.rs/vesti/drust...tala-76531.php
Ovaj mali ne radi na principu magneta zato sto privlaci porcelan, plastiku... on ili ima neku moc kao gravitacija zemlje samo jaca ili radi na principu "vojnih" carapa (dosta štrokave) koje kad se bace na plafon one se lepe...
odgoovorite sa citatom
  #85  
Staro 27.02.2012, 03:00
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ma j-ebo to...od toga zaboli glava. drzimo se metal detektora
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Pecanje kratki Zanimljivosti 66 18.12.2010 07:01


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!