Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 08.05.2006, 10:45
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
Gti 2500

Momci imam jedno pitanje u vezi ovog dektektora.Koliko sam razumio ovaj dektektor pokaze predmet ispod zemlje s velicinom predmeta oblikom i dubinom,sto otprilike dodje ko oni GPS sistemi koji kostaju oko 20 000 eura dok ovaj kosta samo 1000.Jel moze neko da objasni razliku s obzirom da je razlika cjena ogromna dok su sposobnosti oba dosta slicne,bar koliko sam ja kao totalni laik u ovom razumjeo...
http://www.imperium.ba/proizvodi_GAR...2500_hobi.html
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 09.05.2006, 00:04
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
nema nikakve veze sa radarima,a ni velicinu predmeta ti nece prikazati.to je obican displej sa 4 kruzica koji svetle o kojoj se pribliznoj velicini radi i na kojoj dubini i koji prikazuje otprilike sve to posto to obracuje elektronski a ne kao skener.ukratko to je obican vlf aparat koji je nabudjen reklamom kao i svi ostali. pozdrav dragan
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 09.05.2006, 00:47
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pdragan
nema nikakve veze sa radarima,a ni velicinu predmeta ti nece prikazati.to je obican displej sa 4 kruzica koji svetle o kojoj se pribliznoj velicini radi i na kojoj dubini i koji prikazuje otprilike sve to posto to obracuje elektronski a ne kao skener.ukratko to je obican vlf aparat koji je nabudjen reklamom kao i svi ostali. pozdrav dragan
to sam i pretpostavljao cim su cjenetoliko razlicite
da ne znas slucajno koliko bi kod nas kostao u ovoj Tuzli na primjer
na internetu je oko 1000 eura
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 11.05.2006, 00:05
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
neznam.jeftinije mozes naci verovatno neki polovan tj.koriscen ,posto je ovo relativno novo na trzistu.koji god aparat u ovoj klasi kupio dali fisher ,whaites,minelab ili garet isto ti dodje posto im je cena malo boljih modela slicna a i domet i efikasnost na terenu im je priblizno ista sa manjim nijansama.pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 03.06.2006, 09:05
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
hvala na informaciji brate
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
new bandito metaldetektor bandito Vrste i namjena 36 06.02.2005 20:50
"Garrett GTI-2500 "Supreme Pro 4" DINIC Vrste i namjena 12 06.02.2005 02:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!