Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 02.07.2012, 19:38
Votis
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
kad budem video nekog od domacih konstruktora metal detektora da na teren ide sa svojim rucnim radom onda cu pristati da istestiram taj rucni rad i da tom konstruktoru bar na trenutak poverujem da je to aparat bolji od fabrickih,
dokle god tusta i tma nazovi majstora na teren odlazi sa XP-om , Minelabom i drugim fabrickim detektorima ostajem pri uverenju da da su to ipak boji aparati
Bane ja izlazim na teren sa svojim rucnim radovima, imao sam i fabricke aparate ali sam ih rasprodao.....
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 02.07.2012, 20:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Reklama se placa
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 02.07.2012, 20:33
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Votis Prikažite prilog
Bane ja izlazim na teren sa svojim rucnim radovima, imao sam i fabricke aparate ali sam ih rasprodao.....
svaka cast majstore, vidim da se ni deus nije pokazao dovoljno dobrim da ga zadrzis nego si i njega zamenio svojim rucnim radom,
sad kad ovde postoji mogucnost pisanja na tu temu mogao bi i da nam predstavis malo svoj rucni rad,
rado bi posedovao svaki aparat koji je bolji od XP-a
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 02.07.2012, 23:36
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
rado bi posedovao svaki aparat koji je bolji od XP-a[/QUOTE]
DEUS
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 03.07.2012, 00:31
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Nigrianvs to bar nije problem, postoji masa aparata koji su bolji od DEUSA pa čak verovao ili ne made in SERBIA. Uostalom metal detektore proizvodi i izmišlja čovek, bilo to u garaži ili u sterilizovanoj laboratoriji. Drugo, masovna proizvodnja mora da bude isplativa na uštrb nekih sitnica kao kod Deusa gde je, po meni nepotrebno ubačena wireless veza između sonde i baze, a smanjenja snaga ili ti dubina u odnosu na Gold Maxx ili Power, a isto tako sa mašinom iz domaće radinosti (custom made) možeš napraviti čudo.
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 03.07.2012, 00:44
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Nista oni nisu na ustrb ostetili ili smanjili snagu DEUSU, jako je bitno dobro ga nastelovati, ko neveruje neka me pozove da mu ustelim deusa i bice duplo dublji nego sa fabrickim stelovanjem, naravno uz nadoknadu. Ja sam se nasalio sa Banetom el se znamo inace ne provociram nikoga sa DEUSOM. Dublji je sa 22 sondom od Goldmaxxa-povera sa 27-com za + - oko 7 cm, provereno. A da nepricam o 34-rci sondi-deus
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 03.07.2012, 01:19
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Naki011 Prikažite prilog
postoji masa aparata koji su bolji od DEUSA pa čak verovao ili ne made in SERBIA.
zemo, 2 pitanja
1. jesil probao deusa
2. koji su tj ciji su to domaci radovi za koje si konstatovo da su tako dobri...
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 03.07.2012, 02:17
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Bratiću, ucrto ja kebom na one babine rašlje " DEUS " i prodaje se ko ludo. Potražnja je tolika da ne stignem naguliti silnu vrbovinu, ajd vraćaj se kući i pomagaj - lova do krova. Svi su poludili za našim bežičnim rašljama, ovi s terena kažu da su rašlje kada se umreže čudo neviđeno. Vele da je Rus kojeg vuče 500 konja i za kojeg je prikopčan dubinac od 4 metra obična skalamerija. Kažu da svaka dodatno umrežena Rosamunda - Deus rašlja povećava dubinu za jedan metar. Detektirano se izdiže iz zemlje u vidu ogromnog holograma u visokoj rezoluciji s preciznim podacima o poziciji, dubini i raritetnosti ( da se ne gubi vrijeme na iskapanje gluparija. Praktična stvar, naročito ako je meta udaljena stotinjak metara, ne mora se tabanjati bezveze.
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 03.07.2012, 08:28
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
ah barba enigma,
konacno nesto vredno paznje i kupovine,
dosta mi je vise ovih domacih detektora, skenera i lasera, raslje su prava stvar,
priznajem traganje iz fotelje je buducnost ovog hobija...
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 03.07.2012, 09:03
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Jedini dobro zboris.
Deus-raslje i Adidas-dimije su hit ovoga leta
Stizem na vreme . Posle ovih tropskit temeratura, prosusena vrbovina idealna za raslje.
Bane mi ce ipak da tabanamo, iz votelje ce mo kad stvarno omatorimo
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novo u forumu Vumi Testiranje detektora 0 19.09.2009 20:17
Aktiviranje korisnickoga racuna na forumu Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 22.02.2007 23:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!