Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Prikažite rezultate ispitivanja: Koje detektore koristite ???
Fisher 36 33,64%
Minelab 20 18,69%
Whites 18 16,82%
Tesoro 4 3,74%
Troy 1 0,93%
Ostali 33 30,84%
XP 11 10,28%
Multiple-Choice-ispitivanje. Učesnika: 107. Nemate pravo glasanja.

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 30.01.2008, 18:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od Stef74 Prikažite prilog
Cije su to tajne...vase
Nije nicija tajna nego zelimo i vas malo natjerati na testiranja i iznosenja misljenja i iskustava
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #62  
Staro 30.01.2008, 19:59
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
cika enigma, smem li se i ja prijaviti za taj test,
s obzirom na moju mladost i neiskustvo mogao bih biti u revijalnom delu ono kad se krene sa napadom na odojke svih vrsta sto zivih sto res pecenih
Ako se slažeš, ti ćeš biti vještak i javni bilježnik, ako ne ide drugačije, da sve ispadne pošteno u našu korist.
  #63  
Staro 30.01.2008, 20:02
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Dobro je! Ja se vec uplasio da su ti Rade i Enigma poturili onu njihovu brlju!:000001 25:
  #64  
Staro 30.01.2008, 20:14
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Dobro je! Ja se vec uplasio da su ti Rade i Enigma poturili onu njihovu brlju!:000001 25:
Kratki, nema brljuzge, Rade i Ja proizvodimo vrhunske voćne esencije, kome ne odgovaraju, ima u pipi razređivača, pa neka si razblaži po volji.
Ako želiš, budi nam svjedok.
  #65  
Staro 30.01.2008, 20:29
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Mislim da je bolje da ostanem pri onim vasarskim koktama, bozama i kabezama za svaki slucaj!
  #66  
Staro 30.01.2008, 22:55
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Detekcija ispod cigle

Citat:
citat od pdragan Prikažite prilog
mislim da nijedan detektror ispod rimske cigle ne vidi novcice
Pozdrav,Varas se,postoji nekoliko vrsta detektora koji to mogu.Digitalni kao sto su naprimer:garret(koji hoces model to ne moze,Spectrum xlt.,minelab detectori itd.Hocu da kazem da covek treba daleko bezati kod kupovine novig digitalnih verzija detectora.To ne znaci da oni ne mogu naci nalaze u zemlji.Ali kada je rec o rimskom lokalitetu punom cigli i mineralnih kamenja onda su neefikasni i treba vaditi na sve sto svira.
  #67  
Staro 30.01.2008, 23:01
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Opet cigla

Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
A kako bi bilo da isprobate koji detektor moze da vidi ispod rimske cigle manju tanku zlatnu mindjusu ili privezak? Sto se Xp-Goldmaxxa tice veoma dobro vidi folis od 12mm ispod rimske cigle na dubini oko 15cm. Mislim da svi detektori koji rade sa visljom frekvencijom imaju prednost u takvom slucaju. Mada moram reci da me je G-max II iznenadio kad je i on video folis mada malo slabije od Goldmaxxa i Tesora Germania.
Pozdrav vi pricate o foliji ispod cigle a ne o nalazu koji bi mogao interesovati tragace.Predlazem da svi koji hoce neka zakopaju u zemlji naprimer oko 10 santimetara dukat ili prsten,pa iznad da se postavi cigla-obicna ili rimska.Onda sve to pokriti zemljom i probati raznim aparatima.Mislim da ce mnogi biti veoma iznenadjeni sta ce i kako koji detektor pokazati da se nalazi ispod zemlje.
  #68  
Staro 30.01.2008, 23:33
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Pozdrav vi pricate o foliji ispod cigle a ne o nalazu koji bi mogao interesovati tragace.
ljubo mislim da se radi o rimskom folisu, a ne o foliji.lose si procitao
  #69  
Staro 31.01.2008, 00:17
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Ako se slažeš, ti ćeš biti vještak i javni bilježnik, ako ne ide drugačije, da sve ispadne pošteno u našu korist.

dogovoreno cika enigma,
ali odma da napomenem da ja bas i nisam neki karakter i kojekakvi odojci bi mogli da uticu na moj krajnji sud jer mi od njih momentalno dolazi do umanjenja moci rasudjivanja i pocinjem misliti onom drugom glavom/koja mozga nema/ heheh
  #70  
Staro 31.01.2008, 00:43
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
dogovoreno cika enigma,
ali odma da napomenem da ja bas i nisam neki karakter i kojekakvi odojci bi mogli da uticu na moj krajnji sud jer mi od njih momentalno dolazi do umanjenja moci rasudjivanja i pocinjem misliti onom drugom glavom/koja mozga nema/ heheh
Ne sekiraj se, Rade je već naručio tri gejše drito iz Japana, da druga glava vodi svoju brigu, a ne našu.
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Detektori i njihove cijene Vumi Vrste i namjena 33 04.04.2008 10:20


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!