Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 12.01.2011, 13:13
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Vidis ja taj problem sa kablom trenutno nemam
Minelab sakriva kabl kroz cev
...jedino mi se par puta desilo da zapnem nogama za neku granu pa da nagazim na sondu
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 12.01.2011, 21:40
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
Da li moze i sonda da bude u kvaru pa da daje svirku non stop.
Može i sonda,i kabal ai detektor ako ti ispadne sa nekog stenja nekoliko metara dole recimo
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 12.01.2011, 21:46
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
To bi bilo dobro, samo da pronadjem gdje sam taj podatak procitao.
Enigma ima čini mi se spektrum.Ja sam pak čuo od kolega ali neznam da li je tačno.Naime ako na terenu upetljaš nešto sa programima koje podešavaš a ne možeš da koristiš ni fabričke,onda jednostavno izvadi bateriju(akumulator) iz detektora i sačekaj nekoliko minuta.Posle stavljanja akumulatora,pod pretpostavkom da je dobar svi fabrički programi se vraćaju za upotrebu u prvobitno stanje.Za one podešavajuće nisam siguran
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 12.01.2011, 22:51
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Na taj način se aparat resetira, odnosno dovodi u početno stanje, brišu se samo naknadna podešavanja, ostaju svi memorirani programi.
Memorije su pouzdane desetak godina, jasno da mogu trajati i pet puta duže, ali to proizvođač negarantira.
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 13.01.2011, 10:14
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Meni je recimo kada se zablesavi (jednom u par meseci ) pomagalo to sto prepisem preko pravljenog programa fabricki i ponovo ga unesem. Ne znam zasto ,mozda od silnog rada na granici stabilnosti neki parametri ostanu ukoceni ili nesto slicno
Pricam o whites dedektorima (eagle,spectrum,xlt. ..)
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
metal detektor za specijalne operacije banebeograd Ostali 4 11.06.2009 01:23
NAUTILUS METAL DETEKTOR apostata Vrste i namjena 9 15.11.2008 14:15
detektor MINEORO da li je to detektor iz snova belja Vrste i namjena 19 03.05.2008 00:11


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!