Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 28.01.2020, 22:32
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Nokta Makro Simplex

Nedavno sam kod drugara upoznao Nokta Makro Simplex detektor. Promenio je preko 50 razlicitih ali ga ovaj odusevljava po svim karakteristikama.
Kazu HIT detektor za tu cenu i kvalitet.
Vase misljenje ako ga imate!
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku pike.sch na prilogu
  #2  
Staro 29.01.2020, 15:09
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Za dva tri meseca je na youtube izbacemo preko stotinu videa iz celog sveta. Po karakteristikama najvise ga porede sa minelabovim equinox detektorom samo su neke male nijanse razlicite. Najveca privlacnost ovog detektora je u ceni koja je oko 300 erva a detektor je u rangu onih oko 1000 evra. Ima i led osvetljenje za nocno traganje moze i do 3 metra u vodu ima vibraciju.
Ono sto je deus napravio revoluciju i popularnot u ovom nasem hobiju tako ce i ovaj detektor ako nista drugo smanjiti konkurentima cene koje su bezobrazno visoke. Inace je detektor made in Turkey.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 21.04.2022, 22:30
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Danas nabavio pa ispobao prvi utisci su fantastični. Dubok, osetljiv, dosta opcija inače pojavio se pre par meseci i The legend od iste firme koji je još dublji košta oko 750 evra i već je postao hit.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 24.04.2022, 14:28
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
A gdje su nalazi?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 24.04.2022, 20:06
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Što se tiče nalaza juče prvi izlazak na rimski teren.Za 4 sata 66 kovanica uglavnom 4 vek. Na aparatu sam podesio diskriminaciju na 10 i gvožđe ton na minimum. Gvođže je javljao sa tihim zvukom dok je parice javljao sa čistim i jakim bilo polutka goreo ili zdrav novčić. Jednog arpada jako malog je javio čistim zvukom. Sad što se tiče dubine antoninijana javlja čistim zvukom na 20 cm. Ja sam bio ove godine na tom terenu i našao sam oko 10 komada sa tejonom,
Aparat je stabilan ne zbunjuju ga rupe, tragovi od traktora, veoma je lagan.
Neznam šta bih još dodao sem da su utisci fantastični.
Koliko vidim da je tema pregledana sa 12902 pregleda govori da je nocta napravila odličan detektor za jeftine pare. Izuzetna je prodaja a koliko vidim za ove dve godine od koliko je u prodaji skoro da ne može da se kupi po oglasima polovan.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku pike.sch na prilogu
  #6  
Staro 17.04.2023, 10:21
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Pošto su iz nocte napravili odličan posao sa simplexom iz konkurentskog minelaba napravili su x-terra. Ovi iz nocte brže bolje već napravili novi detektor simplex-ultra.
Izluđivanje ludaka do krajnjih granica sa novim modelima a roba je već pokupljena.
https://www.youtube.com/watch?v=WVXtv7_e2v0
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 20.04.2023, 16:38
Korisnička slika od Blistok
Blistok Blistok je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 02.09.2012
prilozi: 274
Zahvaljivao se: 566
Dobio je 290 zahvalnice(a/u) za 51 priloga
Ja imam Simplexa. Nakon Garretta AT Pro-a, Tesora, Silver Umaxa, Cibole i Vaquera.
Detektor je fantastican za tu cijenu, stabilan i tacan a i dubina je OK. Ja sam moj kompletirao sa malo vecom sondom SP35 (35 x 31,5 cm) i nema dalje sto se mene tice. Jedina mana mu je sto mu smeta frekvencija Garrettovog pinpointera pa se pomalo buni ako je detektor na malo vecoj osjetljivosti. Ima prakticnu LED lampicu za nocno trazenje, Dosta automatskih programa koji su sasvim OK ali se moze dosta nastelovati manuelno. Nije tezak cak ni sa sondom koja je oko 800 gr.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 03.08.2023, 22:45
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Simplex je postao najprodavaniji detektor na svetu. Turci su napravili poboljšanu verziju Simplex Ultra. https://www.youtube.com/watch?v=Rv8Mia9ePbU
Kolega je naručio pa kada ga isproba daću vam više informacija.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 15.08.2023, 19:54
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
Kolega koristi Simplex vec tri ipo godine,baterija jos nije za menjanje (on ima ugradjenu bateriju,koja se moze menjati...slicno kao na mobilnom telefonu)
Ja sam bio malo skeptican prema jeftinim detektorima....jbg Simplex je jeftiniji od sonde za Deus,ali...
Sasvim korektne izrade,tezina1.3 kg,vodootporan do 3 m,bezicne slusalice sve za 340 e sve to sa legalnim racunom se kupi u Srbiji
kolega se nakopao lepih novcica sa Simplexom za ove tri ipo godine i detektor ga odlicno sluzi
malo sam testirao detektor u Field i Park 1 programu i mogu reci da me je detektor veoma prijatno iznenadio,ima jasne i precizne tonove,zvuk gvozdja moze da se utisa...
Za dubinu lazu na You Tube testovima,ali denar ce pronaci lagano na 20 cm i as na 25 cm
To sam mu jedino nasao kao zamerku,trebalo bi da je malo dublji na krupniju bronzu,ali njemu su sve mete tu negde na 15-25 cm
Ne znam kakav je za Arpade,nisam imao ni jedan za testiranje
Sve u svemu detektor je trenutno Best Buy
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku IVLIANVS na prilogu
  #10  
Staro 19.08.2023, 23:14
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Meni je uvijek bilo interesantno kada neko pise o dubinama na kojima neki detektor moze da pronadje nekakav novcic. Najvise volim kada neko napise da je sasvim normalno da se jedan folis nadje na 40cm dubine. Ja cu da pojedem detektor sve sa sondom i punjivim baterijama u njemu kada to neko uspije

Je li to ona dubina kada se dobije signal pa se prvo zakopaju dva asova u dubinu i na kraju se nadje novcic u iskopanoj zemlji a dubina se mjeri na osnovu koliko je duboka rupa???
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Nokta Velox One Danijel Ostali 1 16.02.2017 01:52
nokta Jevus Ostali 35 24.06.2011 22:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!