Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Tesoro
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Tesoro Svi tesorovi modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 19.04.2009, 23:52
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ja licno volim dva tona, nizak za gvozdje a visok za plemeniti metal. Nije lose kad ima vise tonova kad je vece gvozdje u pitanju.
Nego sto ne probas Garett 250 za plazu, ja sam odusevljen sta radi i nije skup!!!
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 19.04.2009, 23:57
laki
Gost
 
prilozi: n/a
neki grci su imali na plazi taj garet ,a ja sam isao za njim sa f4 i sakupljao novcice koje su oni preskakali ,mada mi se cini i da mu signal dosta kasni ...
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 19.04.2009, 23:59
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ima par fora u stelovanju za plazu, sto se signala tice nisam primetio da kasni.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 20.04.2009, 00:04
laki
Gost
 
prilozi: n/a
nisam radio s njim ali ono sto sam cuo radeci pored njih, stekao sam utisak da kasni signal...
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 20.04.2009, 03:47
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
U stvarnosti laki je u pravu a i nije. Signal nekasni, vec sa garetom treba malo lakse mahati inace ako se brze radi onda signal se javi ali je sonda vec dalje odmakla od predmeta na nemackom se to kaze
verzögerte Signal. Inace garet AC 250 je jako dobar detektor i dubok je isto tako ali na terenima gde ima vrlo malo mineralizacije dostize neverovatnu dubinu.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 20.04.2009, 09:29
laki
Gost
 
prilozi: n/a
rade, to ti dodje ko grmljavina,prvo bljesne pa posle neko vreme cujes da je negde roknuo grom .. taj aparat nisam probao i ne mogu da sudim o njemu ,mozda je i dobar kao sto rekoste ,ti i kratki (treba probati)...
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 28.04.2009, 22:37
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Juce je dosla paklena masina, nas drug Rade ga je preuzeo na testiranje posto ja nemam bas nesto puno vremena............
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 29.04.2009, 21:15
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Samo polako!!! golden u max je bio juce i danas na terenu. Detektor me jako pozitivno iznenadio. Dubina; sto bi nasi rekli do ja...ja , sonda mirna pri sudru sa busama i raznim sibljikama i stablima. Gvozdje; skoro da i neprimecuje,ako ga i javi toje krckavi ton kao i kod goldmaksa powera. Folis mali vidi na neverovatno velikoj dubini. Sonda je 32 cm spajder inace ima i mala 24 cm. sa njom nisam jos isprobao. Sve u svemu: kolika sam picaizla sto se tice detektora, ovaj me je odusevio. Bice jos izvestaja ovih dana.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 29.04.2009, 22:54
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
Samo da mi je znati sta ce Rade iskopati nocas sa novom masinkom????
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 30.04.2009, 00:02
laki
Gost
 
prilozi: n/a
rade, taj ispade bolji od predhodnog!?
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Tesoro tejon - Goldmaxx tragac Testiranje detektora 94 06.03.2009 18:58
tesoro vaguero 2 I.Dzon Vrste i namjena 44 12.06.2008 01:08
Konačno mi proradi tesoro i evo rezultata. avukadi2 Novi vijek 2 01.04.2008 22:06
Tesoro Tejon kratki Vrste i namjena 4 07.03.2008 10:11
Test G-Maxx II i Tesoro-Tejon kratki Testiranje detektora 4 04.09.2007 00:24


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!