Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 13.02.2006, 22:03
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
BOKI ,drzim te za rec...
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 13.02.2006, 22:07
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Nema da brines Boki kad obeca tako mora i da bude
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 13.02.2006, 22:08
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
A sad cao svima ,pa se vidimo sutra! da opet malo procaskamo,ja odoh u pravi zivot.
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 13.02.2006, 22:11
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Umalo da zaboravim ,recite mi vreme ukoje se otprilike svi okupljate ,da dodjem i ja na vreme.
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 13.02.2006, 23:37
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav svima........
Vidim ja da se ovde ozbiljno radi........Samo tako napred.Svaki trud se na kraju isplati.........
http://www.ir-service.de/Grafiken%20Kampfm.htm
Problem sa ovakvim stvarcicama je ta sto su komplikovane za rad i treba coveku dosta da se oznoji da bi dosao do uspeha.Gledao sam do sada na netu slike pronadjenih stvarcica pomocu ovih naprava,mogu reci veoma impresivno.......
A kad smo kod toga iskreno da kazem da sam i ja jedan koji se interesuje za ovakve stv arcice.I vec duze vreme ih posmatram..........
http://www.ir-service.de/Grafiken%20Hohlraumortung.htm

Promijenjeno od rammstein (14.02.2006 u 00:07 sati)
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 14.02.2006, 00:10
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od STRELAC
Umalo da zaboravim ,recite mi vreme ukoje se otprilike svi okupljate ,da dodjem i ja na vreme.
Pozdrav. Nema tu nekog tacnog vremena okupljanja.Ko kako naleti.Svako prema svom slobodnom vremenu i mogucnostima.
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 14.02.2006, 00:20
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Rammstein i ja isto tako gledam te stvarcice vec duze vreme.Nadam se da si procitao ono o Nemcima sto sam napisao,onda ti je sve jasno.Inace nikada pre nisam dolazio u kontakt sa takvim stvarima.Ne znam postoji li jos neka firma sem OKM koja proizvodi slicne proizvode skenere i radare itd...Sretao sam po netu jos neke radare ali su ogromni vrlo nezgodni za rad,mislim da su iz USA
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 14.02.2006, 19:46
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
CAO!!svima ,upravo sam pokusao da pustim nekoliko slicica pa neznam da li sam uspeo,ako sam uspeo ili nisam javite mi.
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 14.02.2006, 19:57
jeka
Gost
 
prilozi: n/a
boki samo idi na odgovori,pa dole prlikaci attachmente, i onda iz tvog hd izaberi sliku.pazi na velicinu slike.
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 14.02.2006, 20:11
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Samo jos da dodam,posto vidim da se BOKI i jos neki interesuju za druge proizvodjace ovih sprava ,name prave ih jos dosta drugi proizvodjaci ,kao Svedjani ,i to su veoma precizni uredjaji, ali i veoma glomazni i skupi,Svedska firma koja ih pravi prodaje ih pod imenom RAMAK pa ih tako mozete i naci na internetu,a sto se tice AMERICKIH,modela to su kao sto najverovatnije znate modeli DISKOVERI,MAGNUM ,i sl.i to mozete videti na njihovom sajtu ACURATELOKATORS ,sticajem okolnosti pre dva meseca sreo sam coveka koji je kupio neznajuci nista o tome taj model DISKOVERI i platio oko ,ili 25000 USD. i kada je video GEMS ,trazio je da se zamenimo bez ikakve doplate ,nasta ja nisam pristao videvsi kako radi taj DISKOVERI. MOJI snimci koje vam hocu poslati su 1,65 MB ,pa mi nesto javlja da su preveliki za slanje ,neka mi neko objasni gde gresim i sta da radim ,
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!