Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 18.06.2012, 11:00
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Marko ,o kakvoj porodicnoj nepravdi pricas? navikli smo se na tvoje teme i komentare izvucene iz teorije zavijere i kojekakvih sovinistickih mislilaca ali pazi dobro sta ces sledece da kazes. ja ne ciljam ni na koga,neces naci da sam ja za nesto optuzio narod ili naciju pa cak ni neciju porodicu.i ja govorim o pojedincima. kad pricas o pojedincima slobodno navedi ime,ne moras da se izmotavas. dovoljno te poznajem sa ovog foruma da mogu da vidim odakle ubadas.
  #22  
Staro 18.06.2012, 11:48
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Ljudi zasto ste zadojeni mrznjom?Razmislite malo,vise vas mrzi rodjeni brat i komsija nego neko par stotina kilometara daleko koga ne poznajete.Ako mrzite neki narod i oslobodili ste se njega zasto onda komunicirate sa njima na ovom forumu.Budimo barem malo samokriticni.U tome je stvar sa Andricgradom i ovim forumom,da se ne ponove neke stvari koje se ponavljaju vise puta,da ne bude nikad nevinih zrtava ma koje vere.Kad je doslo do rata pre 20 godina pored onakvog standarda i izobilja,sada je jos lakse kada su stomaci polu prazni.DA SE NE PONOVI.Mada neki kam da bi jedva cekali.Ako je nekima lepse sa Svabama neka prave i u dvoristu karaule sto se mene tice.
  #23  
Staro 18.06.2012, 12:49
Korisnička slika od Pretorijanac
Pretorijanac Pretorijanac je offline
SUPERMODERATOR
 
Registriran : 05.10.2006
mjesto: Beograd
Starost: 47
prilozi: 1.983
Zahvaljivao se: 651
Dobio je 618 zahvalnice(a/u) za 189 priloga
Da budete dobri dok se Vumi ne vrati
__________________
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!