Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 02.10.2011, 00:42
Korisnička slika od popimperia
popimperia popimperia je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 13.09.2007
prilozi: 415
Zahvaljivao se: 165
Dobio je 8 zahvalnice(a/u) za 8 priloga
Miralem Gmax-ov maneken.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 02.10.2011, 01:17
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Pa zar ne vidite da Miralem reklamira Adidas i Gmaxa! Heheh
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 02.10.2011, 10:35
Marko
Gost
 
prilozi: n/a
Covek krenuo u stetu.
-Dobar dan drugarice,da li ima neki lokalitet u vasem kraju,po mogucstvu da nije kaljavo.mozda kod vas u sobi,jos lepse bi bilo da je povecana vlaznost jer tad postizem najvece dubine sa svojom sondom od xx inca.Ako planirate da pozovete policiju recite im da ne dolaze badava jer sam skoro overio clansku kartu arheo amatera
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 02.10.2011, 11:06
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
nisam toliko sj.eeban da budem maneken,ne volim manekene ni modelcice,modu isl. bio sam sa rajom na rostilju kraj Drine,popilo se koje pivo ,malo skobaljali na plovak i kroz pricu me drug nagovori da odemo na tu lokaciju 10o m od mjesta gdje smo sjedili. Gmaxx bio u gepeku i tako nas je i mrak stigao,polupijane,ni ti nekih nalaza nadjosmo a piva i riba ostadose u Drini. a ti se Iskusni korisnice Marko ne sekiraj za mene i policiju,to su moji drugovi sa kojima cugam. a ne znam o cemu pricas sa tom drugaricom pa nadalje. ne shvatam. septembar je bio extra topao,nema blata ni na vidiku,patike stare skoro 2 god,kakve reklame adidasa i xp-a...pokusavam da shvatim ovu za.ebanciju. mozda ova tema treba da se zatvori da ne duljimo sa glupostima. krenulo je u krivom smijeru.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 02.10.2011, 13:07
Nezakcij
Gost
 
prilozi: n/a
Bok Miraleme,pa nemoj tako...eki pa mora da se i našali malo
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 02.10.2011, 13:34
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Marko Prikažite prilog
Covek krenuo u stetu.
-Dobar dan drugarice,da li ima neki lokalitet u vasem kraju,po mogucstvu da nije kaljavo.mozda kod vas u sobi,jos lepse bi bilo da je povecana vlaznost jer tad postizem najvece dubine sa svojom sondom od xx inca.Ako planirate da pozovete policiju recite im da ne dolaze badava jer sam skoro overio clansku kartu arheo amatera
27 cm sonda.
u Bosni nema takvih amatera...cuj arheo-amateri?!
covjek s mosta da se baci.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 02.10.2011, 14:54
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Jel ti brate Miraleme ne vidiš smajllija (i još plus osmeh, a ne smeh!) posle moga komentara?
Ako nećeš da se šalliš i zezaš na ovom forumu onda dobro .... kada sve ozbiljno shvataš.
Pa nisi valjda stvarno zamislio da te neko namerno naziva manekenom.. Pa šale se brate ljudi! Šta se oma ljutiš?
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 02.10.2011, 19:22
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a


ma znam ljudi ali jednostavno sam bio iznerviran na poslu pa sjeo za komp da se malo opustim na ovom forumu kad poce paljba...reko sta je ovo sad??? postade Vumi's Za.ebantika forum...
ne ljutim se FORUMA mi
idemo dalje...ipak sam uspio da napravim od ove teme nesto...nalazi nikakvi,slike tako-tako ali se dosta pisalo o tome
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 02.10.2011, 20:55
Korisnička slika od Stalker
Stalker Stalker je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 14.09.2006
mjesto: Volim normalne ljude, aj malo zastrane, al to je stil života
Starost: 63
prilozi: 1.163
Zahvaljivao se: 717
Dobio je 144 zahvalnice(a/u) za 72 priloga
Kolko vidim osim bjelih patika sa onako ne fiksiranim kablom od sonde mora da imaš dosta smetnji?!
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 02.10.2011, 21:03
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ma zaboravio onaj stiker (cicak) da zalijepim ...kako rekog bilo je na brzaka ko tinejdzerski sex ... i naravno rezultati su u oba slucaja isti...porazni
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
al je duboko! laki Testiranje detektora 18 04.08.2010 10:02
bilo vruce zeljketa Nakit 5 31.08.2008 23:52


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!