Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 08.09.2008, 22:41
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.493
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Minelab E-Trac

Na trzistu je novi minelabov detektor; E-Trac Ima usb prikljucak preko kog se mogu skidati i izmjenjivati programi preko kompjutera.Koga interesuje moze posjetiti oficijelnu minelabovu stranicu i pogledati kratke video snimke o radu istog. Cijena...sitnica.... oko 1500 €.U Americi je oko 1500 dolara.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 12.09.2008, 14:44
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
To sa prebacivanjem programa kod ovog aparata je zanimljivo, ti mi posaljes neki od tvojih programa e-mailom ja ga ubacim preko USB kabla na detektor i idem da trazim bez ikakvog stelovanja. To malo olaksava rad neiskusnima. Ovde je jeftiniji za nekih 100€.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 13.09.2008, 09:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Sta cemo sa onima koji nemaju kompjuter ili laptop, ili sa onima koji se ne razumiju u njihov rad, ili onima koji ne znaju engleski jezik, ili sa onima....to ce izgledati jako smijesno kada neko posalje nekome nekakav program a ovaj ne uspije sa njim raditi jer mozda program i nije napisan iz iskustva vec iz dosade...meni je ovo obicno trosenje vremena.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 17.09.2008, 11:21
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Jos nesto za ljubitelje Minelaba
http://www.mlotv.com/view/378/e-trac...s-and-screens/
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 17.09.2008, 15:19
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
I ovaj video je dobar

http://www.mlotv.com/view/387/e-trac-iron-test/
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 17.09.2008, 16:59
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Sta cemo sa onima koji nemaju kompjuter ili laptop, ili sa onima koji se ne razumiju u njihov rad, ili onima koji ne znaju engleski jezik, ili sa onima....to ce izgledati jako smijesno kada neko posalje nekome nekakav program a ovaj ne uspije sa njim raditi jer mozda program i nije napisan iz iskustva vec iz dosade...meni je ovo obicno trosenje vremena.



VUMI POTPUNO SI U PRAVU ....SVE OVO NEDONOSI NISTA :::::GOVORIM IZ SVOGA ISKUSTVA ::KUPIO SAM I JA DAVNO DVD SA OPISOM TJ VIDEO ZAPISOM ZA MINELAB EX 2 ALI VJERUJ MI SVE JE TO SMECE BESKORISNO ::OK NISAM SAM UPOZNAO APARAT I DOK NISAM NASAO NAJBOLJI PROGRAM , BAREM SE MENI CINI ::NISTA OD NJIHOVOGA VIDEA :::SMECE :::STETA NOVACA STO SAM PLATIO :NO UCIMO SE NA GRESKAMA::::

POZZZZ:::
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 19.09.2008, 08:09
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ima tu nekih poucnih stvari sa ovim videom, mada se sve vrti oko reklamiranja samog aparata. Oni pokazuju kako aparat radi u vazduhu dok ce to sigurno biti mnogo drugacije kad se objekti zatrpaj, svaki aparat se mora prilagoditi tlu na kjem trazimo i to znaci da neki od programa ce biti idealni na jednom terenu zato na drugim terenima nece imati efekta. To i jeste najbolje da sam kreiras svoj program na tvom terenu. Zato volim potencijalmetar, nema programiranja samo okrenes malo na levo ili na desno i nema greske.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Minelab Advantage Pro Ivan-Bor Vrste i namjena 9 20.05.2011 14:31
Minelab X-terra 70 zokioki Vrste i namjena 7 21.09.2007 23:28
MINELAB Explorer II mikipn Vrste i namjena 4 23.10.2006 13:31
minelab...... rammstein Vrste i namjena 19 12.03.2005 14:15


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!