Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 22.04.2005, 01:32
milanche
Gost
 
prilozi: n/a
novac iz 1904 stara Yu

zanima me vrednost kovanog novca iz 1904 od pet para
iz 1938 2 dinara, 1912 20 para, 1965 10 para.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 22.04.2005, 12:02
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Zdravo Milanche i dobrodosao . pretpostavljam da govoris o ovakvim ili slicnim novcicima koji pre svega imaju istorijsku vrednost , sto se tice novcane ili neke prodajne vrednosti rekao bih maksimalno par eura po komadu zato sto jednostavno niko ne zeli da ih kupi , ovde poznajem jednu numizmaticku prodavnicu gde ovakva ( jedna te ista ) dvodinarka stoji vec godinu dana u izlogu cini mi se za 15 e i niko je ne kupuje . Nadam se da sada nisi razocaran mojim odgovorom ( ima i dosta skupljih novcica iz bivse jugoslavije ) pozdrav Miki
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg DSC00948.JPG (62,3 KB, 31x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 22.04.2005, 13:47
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od milanche
zanima me vrednost kovanog novca iz 1904 od pet para
iz 1938 2 dinara, 1912 20 para, 1965 10 para.
Pozdrav milance dobro dosao na forum.Kao sto sam ti rekao sinoc na chatu pogledaj ovu adresu sa online aukcija www.muenzauktion.com posto je sajt na nemackom jeziku,a neznam kako stojis sa ovim jezikom, kada budes usao na sajt,imas sa leve strane rubrike sa novcicima klikni na Evropu,posle kada se stranica bude promenila videces listu sa raznim zemljama Evrope.Ostalo je mislim lako..........U sput da te pitam nesto.Da li se bavis trazenjem novcica,mislim da li spadas u grupu hobi tragaca,ili su novcici deo porodicne kolekcije.Pozdrav...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!