Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 09.08.2008, 00:26
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Eclipse nije Kratki nista obrisao i nije nikome nista hteo da uvali, posebno ne nesto sto ne funkcionise. Pisao sam sve pojedinosti samo bi trebao malo bolje da procitas i ne napadas odmah. Malo povedi racuna sta pises, u zadje vreme si malo preterao sa komentarima. Pozdrav!
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 09.08.2008, 10:31
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala Eclipse na odgovoru ali mislim da nisi razumeo ili nisam uspeo da ti lepo objasnim sta sam mislio. I ja sam novi koristnik ali mislim da to nebi trebalo da utice sta smes da pises a sta ne. Kratki nije nista lose napisao, on je samo napisao da je imao iskustva sa ...... i dao njegova zapazanja i misljenja sto tako bi trebao svako da prica o svojim masinama a ne da ceka u neku pozadinu i vreba povoljnu priliku da nesto procita ili kupi, a neko mora da istrci pred neko rudom ako sam bas ja meni opste nesmeta.
O tome koliko vas je u mogucnosti da kupi tu kutiju sa monitorom ja neznam niti me zanima a drago bi mi bilo da to svako moze.
Pominjes cesto Vumija pa mi se sve cini da se samo ulizavas a zabranjeno je da pises otvoreno o tvom detektoru, pitas li se zasto ili znas zasto?
Neznam koje jos Forume posecujes ali skoro svi ostali Forumi su tako napravljeni da je vlasnik Foruma ujedno i trgovac nekim aparatima ali svako moze sve da pise o svemu sta je zapazio, uradio, testirao, naso nesto novo interesantno za sve korisnike Foruma, prodaja polovnih aparata itd....
Eto sad mislim da si shvatio a nadam se da se niko nece naljutiti jer ja sam samo dao svoje zapazanje kao ,, novi korisnik ,, nikog nisam vredjao i tako treba i da ostane bez vredjanja.
Pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 09.08.2008, 11:33
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Ustvari nije ni bitno mislim da ovde smo u Praistoriji i tako treba da se ponasamo inace radi bic.
Pazi prijatelju, niti smo mi ovdje u praistoriji niti se ovdje radi o nekakvom bicevanju. Jednostavno, ako ti se nekakve stvari ne svidjaju, ides na drugo mjesto i svi smo opet ok. Otvorio sam ti temu da bi pisao tj nastavio pisati o modelu koji si pomenuo a ne da vrijedjas. Zato, ako zelis nastaviti o toj masini ti nastavi a ako zelis nastaviti sa onim drugim (koje bi napisao ali neces), mozes i to, pa cemo vidjeti gdje smo.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 09.08.2008, 11:41
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
u svakom slucaju,ja mogu sesti zavaljen u svojoj fotelji i pisati kako moj drug ima isti takav i kako je prezadovoljan njime,pa da te savetujem da i ti kupis i uveris se da je tako,a sve to u cilju da bi ti samo kupio i saznao od tebe da li valja ili ne...
Ovo mi nesto poznato...na ciji li je samo racun??? Ako je na moj, onda se radi o gresci, jer je to bio drug od kupca. Zato bih te zamolio da ne mijesas babe i zabe sa nekih drugih foruma!!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 09.08.2008, 16:21
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Eclipse nije Kratki nista obrisao i nije nikome nista hteo da uvali, posebno ne nesto sto ne funkcionise. Pisao sam sve pojedinosti samo bi trebao malo bolje da procitas i ne napadas odmah. Malo povedi racuna sta pises, u zadje vreme si malo preterao sa komentarima. Pozdrav!

ja tu sliku vise ne vidim ovde,kao prvo,kao drugo,ni jednog momenta nisam rekao da si hteo nesto nekom da uvalis,ukoliko jesam,ja bih zamoleo da kopiras taj tekst gde sam ja rekao da ti nekom nesto hoces da uvalis.
pojedinosti sam zajsta procitao i mislim da sam sve tekstove napisao onako kako ih ja rezonujem na osnovu citanja,sada da ne udjemo u vecu debatu oko toga,taman posla,niti me interesuje,samo bih zajsta bio zahvalan kada bi mi rekao zasto preterujem?zato sto ne delim isto misljenje sa nekim ili zasto?ja mislim da je ovde slobodan forum,a ja nikom nisam pretio,opsovao,omalo vazavao,nista nisam propagirao,reklamisa o tako da zajsta ne razumem u cemu sam preterao.....svako ko se slaze samnom ok ko se ne slaze opet je ok....meni sta nije logicno i to sta znam da nije tako ja to i napisem....zar nikada nisi procitao neki moj post gde ja nekom kazem" u pravu si,slazem se sa tobom"?ispada da ja moram citati sta drugi pisu i samo da kazem,jeste tako je a moje misljenje,da ne kazem sta....

u svakom slucaju,napisi kao sto sam rekao u cemu ja to preterujem,da vidim da iskorigujem to......
eto,posten dogovor....
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 09.08.2008, 16:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Hvala Eclipse na odgovoru ali mislim da nisi razumeo ili nisam uspeo da ti lepo objasnim sta sam mislio. I ja sam novi koristnik ali mislim da to nebi trebalo da utice sta smes da pises a sta ne. Kratki nije nista lose napisao, on je samo napisao da je imao iskustva sa ...... i dao njegova zapazanja i misljenja sto tako bi trebao svako da prica o svojim masinama a ne da ceka u neku pozadinu i vreba povoljnu priliku da nesto procita ili kupi, a neko mora da istrci pred neko rudom ako sam bas ja meni opste nesmeta.
O tome koliko vas je u mogucnosti da kupi tu kutiju sa monitorom ja neznam niti me zanima a drago bi mi bilo da to svako moze.
Pominjes cesto Vumija pa mi se sve cini da se samo ulizavas a zabranjeno je da pises otvoreno o tvom detektoru, pitas li se zasto ili znas zasto?
Neznam koje jos Forume posecujes ali skoro svi ostali Forumi su tako napravljeni da je vlasnik Foruma ujedno i trgovac nekim aparatima ali svako moze sve da pise o svemu sta je zapazio, uradio, testirao, naso nesto novo interesantno za sve korisnike Foruma, prodaja polovnih aparata itd....
Eto sad mislim da si shvatio a nadam se da se niko nece naljutiti jer ja sam samo dao svoje zapazanje kao ,, novi korisnik ,, nikog nisam vredjao i tako treba i da ostane bez vredjanja.
Pozdrav
slazem se sa tobom oko kratkog,nista on lose covek nije napisao,a to sto sam ja imao dodatna pitanja oko toga to je druga stvar....nema veze,zaboravimo....a sto se ulizivanja tice,posto pominjes vumija,mozda je bolje da ga pitas koliko ja to radim....ja vumija licno neznam nisam imao prilike da se vidim sa njim,ali mi je prijatelj koji se video sa njim rekao da je izuzetno ok covek.....u sta i ne smunjam kada mi prijatelj tako kaze.....e,sada trebas znati od kad postoji ovaj forum a od kad se vumi poceo baviti prodajom.....ali ajde da mi ne nastvljamo vise sa ovim prepucavanjem vec da nastavimo sa daljim komentarima....
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 09.08.2008, 16:35
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ovo mi nesto poznato...na ciji li je samo racun??? Ako je na moj, onda se radi o gresci, jer je to bio drug od kupca. Zato bih te zamolio da ne mijesas babe i zabe sa nekih drugih foruma!!!
vumi ni jednog jedinog milisekunda pisajuci to,nisam razmisljao o tebi niti o drugom forumu,niti bilo kome.....e,sada samo kad bih ja znao kako to da ti dokazem.....a najvise bih voleo da znam kako da vam dam do znanja da ja nikoga ne provociram....
niti me interesuju provokacije,ja nisam ovde zbog toga....
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 09.08.2008, 19:06
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Skrenuli smo totalno sa teme. Ja se zahvaljujem na vasa misljenja o skenerima i ovime zavrsavam ovu temu.
Pozdrav
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!