Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 23.12.2006, 21:28
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Pa verovatno ce tako i biti uzecu neki VLF.
Evo jednog detektora mislim da je nov na trzistu,samo mi nikako nije jasno ko ga proizvodi i gde.Jer na ovom sajtu prodaju razlicite uredjaje mislim da nisu proizvodjaci.
Detektor se zove Scannermax GTX 9055,ako sam dobro razumeo ima mogucnost da se parametre koje ti podesis isti i memorisu tako da to i nije lose.Samo nigde ne pise da li postoji mogucnost ugradnje vecih sondi.Ako neko zna nesto vise o ovome neka javi unapred sam zahvalan.
http://www.gigao.de/index.htm?d_GC_1..._102343897.htm
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 25.12.2006, 23:48
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav
ne pise nista o mogucnosti menjanja sonde.
ipak sam malo skeptican da moze slem naci na dubini od 1,5m u funkciji AllMetal Modus.
Sta znam mozda gresim,ali mislim da je to ipak nemoguce za tako jeftin detektor
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 26.12.2006, 11:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
ljudi, ili uzmite normalan detektor ili uzmite ovo sto je na slici pokazano i odmah se na pocetku rezocarajte u ovaj hobi
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 26.12.2006, 17:05
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
ljudi, ili uzmite normalan detektor ili uzmite ovo sto je na slici pokazano i odmah se na pocetku rezocarajte u ovaj hobi
E ovo si vrlo lepo rekao,bravo slazem se sa tobom.

A sta mislite o ovome P520?
http://www.elcometer.com/internation...tors/index.htm
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 27.12.2006, 20:48
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Normalno je da su VLF detektori jednostavniji ali imju svoje granice. Ako vecito zelimo da sakupljamo novcice i neke malo krupnije stvari do 1m dubine trebalo bi i ostati pri tom detektoru.Ako nas zanima nesto vece i dublje onda se trazi alternativa a to je Pi detektor. I jos nesto ko trazi i ko je uporan taj i nadje, ja ne mogu naci kad nemam vremena za sve, a trazenje sa Pi uredjeajem trazi vreme.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 27.12.2006, 20:58
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Koki,neki ljudi ovde bas i nemaju neko lepo misljenje o PI detektorima cak sta vise kazu da je to uzalud bacanje novca???
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 27.12.2006, 23:03
Weber
Gost
 
prilozi: n/a
Evo citajuci sve ove komentare , ovakve onakve detektore pomislih "Ljudi dal je moguce da jos ima onih sto vjeruju u DJEDA MRAZA ::::::::::::::
Toliko od mene Pozdrav............
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 28.12.2006, 10:59
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Svako ima pravo na svoje misljenje i svi smo mi na neki nacin stekli neka iskustva na terenima sa razlicitim aparatima, zato ce uvek biti ne suglasice bez obzira o kojem aparatu je rec. Licno mogu pozdraviti svako misljenje i pisanje o iskustvima sa detektorima zato i jesmo clanovi ovog foruma, da zajedno sve to i podelimo. Ako neko zeli nesto malo vise da isproba (sto je normalno u ovom hobiju), ako dlanovi sve vise svrbe i ako se moze odvojiti koja para na stranu za jos neki aparat onda treba investirati. Samo treba i izbegavati jeftine aparate bez obzira dali su to VFL ili PI Skeneri ili tome slicno.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 28.12.2006, 16:06
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Mozda je potrebno napomenuti da su detektori o kojima je tema zapoceta PI detektori SA diskriminacijom, ne obicni PI bez diskriminacije!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 04.05.2007, 01:11
MAKSIMUS_MAX
Gost
 
prilozi: n/a
Ako neko kaze da je Puls Star los to onda znaci da nije imao iskustva sa njime,da li neko zna na kojoj dubini moze da pronade figuru
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!