Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Novi vijek
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novi vijek Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period, od ca.1500 godine do današnjeg dana

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 28.03.2009, 02:59
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od 10000 Prikažite prilog
od kojeg su drveta?
u pitanju je specijalno drvo ,
ostatak sa zgarista velike vatre na kojoj su pre mnogo godina spaljivali vestice,
zaliveno sa sedam razlicitih blagoslovljenih rakija mucenica,
okadjeno i blagoslovljeno od stane cetiri popa,
ima jos toga kroz sta su prosle te raslje cisto da bi bile maksimalno zasticene
od strane ukletih nalaza a opet u cilju sto boljih rezultata na terenu ali
ne mogu da otkrijem bas sve male tajne velikih majstora...
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 28.03.2009, 03:17
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Predaja kaže da će svakom onom koji otkrije ovu tajnu krava propušit, i eto ti ćemera i jada.

Promijenjeno od Enigma (28.03.2009 u 03:29 sati)
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 28.03.2009, 11:11
Korisnička slika od 10000
10000 10000 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 27.03.2007
prilozi: 171
Zahvaljivao se: 20
Dobio je 58 zahvalnice(a/u) za 23 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
u pitanju je specijalno drvo ,
ostatak sa zgarista velike vatre na kojoj su pre mnogo godina spaljivali vestice,
zaliveno sa sedam razlicitih blagoslovljenih rakija mucenica,
okadjeno i blagoslovljeno od stane cetiri popa,
ima jos toga kroz sta su prosle te raslje cisto da bi bile maksimalno zasticene
od strane ukletih nalaza a opet u cilju sto boljih rezultata na terenu ali
ne mogu da otkrijem bas sve male tajne velikih majstora...
jel sam kontrolises taj proces izrade rasji? da te majstori koji rade na izradi ne zajebavaju malo!
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 28.03.2009, 12:04
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od 10000 Prikažite prilog
jel sam kontrolises taj proces izrade rasji? da te majstori koji rade na izradi ne zajebavaju malo!
ma neeeee,
tajna metoda izrade i kontrola kvaliteta ovih raslji je nesto sto se prenosi s kolena na koleno vec vise od 500 godina ,
ovaj model standardno otkriva sve plemenite metale, ali opciono se moze naruciti i model za otkrivanje vode, nafte, tartufa, izgubljenih lica i zivotinja itd itd
sve ovo funkcinise i uz odredjena pravila koja se moraju postovati, a to se pre svega odnosi na nacin rada i kolicinu vremena provedenu u traganju,
obuka za rad sa ovim spec rasljama traje trideset i tri dana i obavlja se na sesnaest lokacija sirom balkana,
oni koji poloze konacni test polaznika kursa za rasljarenje koji se odrzava strogo nocu izmedju 2 i 4 sata izjutra dobijaju majtorski pojas i password za koriscenje raslji koji moraju da zapamte i ni pod pretljom sile nikad nikome otkriju da ne bi doslo do zloupotrebe istih ,
password je gomila recenica u formi haiku pesme i njom se prizivaju dobre vile i vilenjaci sa terena na kom se traga a isto tako se zli dusi isteruju iz zemlje
u slucaju da neko drugi , /neovlascen od strane preuzvisenog visokog majstora/ pokusa da koristi ove raslje na njega ce pasti najgora kletva i sve tako do 4 kolena.
nije zahebancija, sve one misteriozne smrti u poljima ili sumama gde su mrtvace nasli sa rasljama u rukama su upravo primeri pokusaja zloupotrebe ovih raslji
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 28.03.2009, 12:22
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
ma neeeee,
tajna metoda izrade i kontrola kvaliteta ovih raslji je nesto sto se prenosi s kolena na koleno vec vise od 500 godina ,
ovaj model standardno otkriva sve plemenite metale, ali opciono se moze naruciti i model za otkrivanje vode, nafte, tartufa, izgubljenih lica i zivotinja itd itd
sve ovo funkcinise i uz odredjena pravila koja se moraju postovati, a to se pre svega odnosi na nacin rada i kolicinu vremena provedenu u traganju,
obuka za rad sa ovim spec rasljama traje trideset i tri dana i obavlja se na sesnaest lokacija sirom balkana,
oni koji poloze konacni test polaznika kursa za rasljarenje koji se odrzava strogo nocu izmedju 2 i 4 sata izjutra dobijaju majtorski pojas i password za koriscenje raslji koji moraju da zapamte i ni pod pretljom sile nikad nikome otkriju da ne bi doslo do zloupotrebe istih ,
password je gomila recenica u formi haiku pesme i njom se prizivaju dobre vile i vilenjaci sa terena na kom se traga a isto tako se zli dusi isteruju iz zemlje
u slucaju da neko drugi , /neovlascen od strane preuzvisenog visokog majstora/ pokusa da koristi ove raslje na njega ce pasti najgora kletva i sve tako do 4 kolena.
nije zahebancija, sve one misteriozne smrti u poljima ili sumama gde su mrtvace nasli sa rasljama u rukama su upravo primeri pokusaja zloupotrebe ovih raslji
dali moze da se koristi kao i revitabilion ili kako se vec kaze prostiv izgubljene kose,sagoreja i peruti?
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 28.03.2009, 12:39
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
dali moze da se koristi kao i revitabilion ili kako se vec kaze prostiv izgubljene kose,sagoreja i peruti?
izgubljena kosa, cir na dvanaesto palacnom, voda u kolenu, kamen u bubregu, kurje oci, preteranu dlakavost, cosavost , neuzvracenu ljubav , izgubljenu zenu i slicne zdravstvene, emocionalne, porodicne i druge probleme mozes resiti na redovnom sastanku belih magova i bioenergeticara svakog drugog petka trinaestog izmedju 24 i 03 sata kod mene u kafani ,
jos smo u pregovorima oko zakupa arene ili sava centra ,
ali dok se to ne resi zbog pre malog prostora u mom lokalau za sve zainteresovane koji bi da prisustvuju seansama molio bih vas da ubuduce na vreme rezerviste mesta u separeima kao i za sankom.
pozzz
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 28.03.2009, 15:34
Korisnička slika od 10000
10000 10000 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 27.03.2007
prilozi: 171
Zahvaljivao se: 20
Dobio je 58 zahvalnice(a/u) za 23 priloga
pa pazi onda kako rukujes tim tvojim rasljama kad ides u potragu sa njima a i javljaj ljudima gde ides da te netraze posle mesecima.
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 29.03.2009, 01:45
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od 10000 Prikažite prilog
pa pazi onda kako rukujes tim tvojim rasljama kad ides u potragu sa njima a i javljaj ljudima gde ides da te netraze posle mesecima.
dragi moj i predobri 10000,
dirnula me je tvoja paznja i briga za moje zdravlje,
pa cisto da te umirim i uverim da su tvoje brige neosnovane otkricu ti nesto,
ja sam onaj vrhovni uzviseni beli mag koji dodeljuje passworde i udeljuje majstorske diplome polaznicima kursa za rukovanje hiper rasljama,
ako ikada pozelis da zavrsisi brzi kurs rasljarenja rado cu ti zarad starih vremena omoguciti polaganje uz posebne pogodnosti,
Welcome to the House of Pleasure
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 29.03.2009, 12:13
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Kad radetu nije nista bilo od njegovih raslji sto su jos gore od banetovih, mislim da se ne trebamo brinuti sta ce biti sa banetom
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 29.03.2009, 15:22
Korisnička slika od 10000
10000 10000 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 27.03.2007
prilozi: 171
Zahvaljivao se: 20
Dobio je 58 zahvalnice(a/u) za 23 priloga
savet nije briga. Neznam ja nista o rasljama, dosad me nije interesovalo, vidite vi to sami
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!