Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 24.06.2008, 00:06
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Bravo rođo, brzo učiš i neka ti je sretno.
Malo nas je, al nas ima koji čvrsto gazimo.
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 24.06.2008, 23:27
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Hvala Kratki na odgovoru, ja sam za sad kupio XP G-Maxx II za trazenje sitnih predmeta, ali imam zelju da kupim nesto malo jace, mislim nesto sto snima malo dublje ko neki Boden Radar. Prvo sam mislio nesto od Firme OKM ali su me na mnogim Forumima odvracali od toga. Lutajuci danima po internetu naiso sam na ova dva modela: Emfad UG12 i nesto novo je Profiler EMP-400. Hteo sam da cujem vasa misljenja o ovim da ih nazovem radarima. Inace cene su velike ovaj prvi je nesto vise od 10.000 Evra a ovaj drugi oko 18.000 Evra nisam jos bas siguran u cene jer tek juce sam naso jedan sajt na Nemackom a oni imaju istaknute i cene.

Pozdrav Deki
Deki imas izvrstan aparat koji je uz to i dovoljno dubok, ako hoces mozes ga jos opremiti sondom od 27cm i 45x38cm i uzivaj u hobiju. Sa tim sondama ces vaditi SESTERE u povoljnim uslovima i na 40cm dubine sto je sasvim dovoljno. Sve ove gluposti koje se reklamiraju i koje kostaju brdo para su prica za malu decu i zanesenjake. Ostavi se pulsnih i radara drugarski ti savetujem i samo radi sto vise sa masinom koju imas, svaki trud ce biti nagradjen!
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 27.06.2008, 17:12
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala Kratki, evo pre neki dan dobio sam sondu 38x45 tako da sad mogu sa njom i nesto dublje da trazim, naravno jasno mije da onda gubim sitnije predmete gore, ali posto ja imam dosta vremena prvo cu proci sa standardnom sondom a onda sa vecom na neka mesta.

Pozdrav
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!