Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 08.05.2005, 23:36
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.893
Zahvaljivao se: 153
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Gdje je bio dosada ???

Ne znam samo gdje je bio dosada, nebih se toliko mucio da trazim srebro i zlato


http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?...176456231&rd=1
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 09.05.2005, 16:45
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
pitanje

Hm.......Zanimljiva stvarcica.A najzanimljivije od svega toga je cena po kojoj se ovaj detektor,prodaje sada.Uzimajuci u obzir cene ovih detektora na samom pocetku pojave na trzistu.

Neznam koliko su vama poznati ovi detektori koji su se pojavili na Nemackom trzistu mislim 2000g,ali nisam siguran.Moram vam iskreno reci da sam na pocetku pojave detektora,bio veoma zagrejan za LECTRA SEARCH GSI,koja je tada kostala 2795 nemackih maraka i za drugi model LECTRA SEARCH VS-600 koja je u to vreme kostala 4345 nemackih maraka.Ali nazalost usled nekih dogadjanja u privatnom zivotu,odustao sam od kupovine..Najzanimlj ivije od svega toga je sto se firma koja je prodavala ovu vrstu detektora koje sam nabrojao,(a ima jos puno onih modela koje nisam nabrojao) posle godinu dana mislim ili godinu ipo,nisam siguran jednostavno nestala.
Pod nacinom nestala mislim tako sto sam pokusavao 2002 g.da ponovo stupim u kontakt telefonom,sa menadzerom koji mi je i poslao na kucnu adresu kataloge,i sa kojim sam se bio i dogovorio oko kupovine detektora,ali nazalost bezuspesno,taj broj na koji sam u pocetku zvao,2002.g. je pripadao nekom nemcu,koji nije imao pojma sta ja trazim,niti je ikada cuo za tu firmu.
Moram da napomenem da u to vreme nisam posedovao internet,tako da sam sve u vezi ovih detektora,obavljao telefonom.
Ali posto sam sinoc slucajno video ovu temu i ovaj detektor,koji me je naveo da se vratim nekoliko godina unazad,shvatio sam da u katalozima uopste i ne postoji adresa te firme,sto je u danasnje vreme veoma neshvatljivo da velike firme koje se bave prodajom ili uvozom takvih ili slicnih stvari nemaju adresu sa svojim sajtom gde bi reklamirale svoje proizvode.
Jos jedna stvar koja mi je postala zanimljiva dok Vam ovo pisem,je ta sto sam oglas o toj nemackoj firmi nasao na stranici Vecernjih novosti.
Pa sklapajuci sve ovo sto sam Vam izneo dosao sam do zakljucka da se radilo o klasicnoj prevari ili prodaji fantomskih proizvoda koji uopste i ne postoje.
Ovim postom sam hteo da skrenem paznju i da iznesem svoje iskustvo(koje se igrom srece i nesrece po meni zavrsilo na pozitivan nacin sto nisam uplatio pare na konto koji mi je gospodin preko telefona dao),da treba biti oprezan i prilikom kupovine ovakvih spravica putem razlicitih firmi koje nude svoje proizvode.Neznam mozda i gresim u zakljucku ali..........
Naravno o ovoj spravici koja se prodaje gore na linku posedujem katalog sa upustvom za rad na engleskom,ali imam takodje i prevedeno upustvo sa engleskog na srpskohrvatski jezik.
Pa cu kasnije kada pronadjem sve te papire rado da vam iznesem neke stvari i karakteristike o ovom detektoru,koje stoje u upustvu i katalogu.
Interesuje me bas misljenje ostalih clanova o ovom detektoru.
Mozda je neko imao prilike da radi ili vidi ovakvu vrstu detektora.

Promijenjeno od rammstein (09.05.2005 u 16:49 sati)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 09.05.2005, 19:32
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Sve je to obicno djubre!!! http://www.electroscopes.com
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 01.10.2005, 01:31
Hadrian
Gost
 
prilozi: n/a
zezanje za velike pare

te igrackice sam pravio pre par godina po orginalnim semama i iz razloga ciste materjalne dobiti,,,,NEMA SANSE DA RADE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! djubre
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 01.10.2005, 01:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.893
Zahvaljivao se: 153
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
@Hadrian
Budi pozdravljen i zelim ti dobrodoslicu u ime svih clanova.

Interesuje me sta si na kraju napravio od svih tih sema i da li se i koliko bavis ovim hobijem (mislim na trazenje sa metaldetektorom).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!