Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 30.09.2005, 02:03
frabrne
Gost
 
prilozi: n/a
htio bih skinuti to uputstvo ali nigdje ne vidim nikakav link ili sl. za skidanje
  #22  
Staro 30.09.2005, 02:24
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.893
Zahvaljivao se: 153
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Taj prilog tj to uputstvo ne postoji vise na forumu jer se nije radilo o opstem uputstvu nego o uputstvu za rukovanje odredjenog (nama nepoznatoga) detektora.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #23  
Staro 06.10.2005, 02:45
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Gospodo zelim da Vam se pohvalim da sam kupio novi detektor.Ovo sto sam imao dosad bacicu u staro gvozdje jer im je zastarela tehnika.Detektor sam kupio od naseg "Nikole Tesle" Jeckdetekta.Ovo cudo od tehnike koje je on napravio prevazilazi sve detektore sondase a da kojim slucajem on zivi u Americi bio bi jedan od najbogatijih ljudi sa ovim izumom. Sada se spremam u nove pretrage terena a Fisher i Minelab me vise ne interesuju. Mogu da Vam jedino kazem da je Jeckdetekt pravi genije.
  #24  
Staro 06.10.2005, 07:38
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.893
Zahvaljivao se: 153
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa zasto nam ne stavis slike toga detektora ovdje, da vidimo i mi to cudo od detektora a to sto kazes da ces fishera i minelaba baciti...ne vjeruejm, vratices se ti na mjesto gdje si ih bacio da ih trazis opet ...nego, koliko trazis za te svoje detektore ako su na prodaji i koji su u pitanju?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #25  
Staro 06.10.2005, 08:36
lovac
Gost
 
prilozi: n/a
Nasa Yuga je puna raznih strucnjaka koji nazalost nemaju sanse ni podrske da predstave svoje izume.Nisam pesimista uvek sam bio optimista a najvise realista.Podrzavam ljude koji se sami kroz zivot bore,uspevaju i stvaraju uspehe a ne mamine i tataine sinove.Vreme ce sve da pokaze.
Pozdrav Lovac
  #26  
Staro 06.10.2005, 09:34
Oto
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od dragan3
Gospodo zelim da Vam se pohvalim da sam kupio novi detektor.Ovo cudo od tehnike koje je on napravio prevazilazi sve detektore sondase a da kojim slucajem on zivi u Americi bio bi jedan od najbogatijih ljudi sa ovim izumom. Mogu da Vam jedino kazem da je Jeckdetekt pravi genije.
Ovo postaje jako interesantno
  #27  
Staro 06.10.2005, 17:46
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Stavicu i sliku detektora kada ga slikam, mada po izgledu spolja izgleda isto kao i svaki drugi detektor samo sto ima veliku sondu od 51 cm.Najvaznije stavke ovog novog detektora VLF Exstreme 8 jesu sto ima duplo vecu dubinu od bilo kog drugog sondasa i izuzetno veliku stabilnost . Normalno jedna veoma vazna stavka pri nabavci detektora je i cena koja u ovom slucaju je veoma povoljna . Ja necu iznositi cenu da ne ispadne da koristim forum u komercijane svrhe i to na tudji racun.
Sto se tice mojih starih detektora imam ih 3 a to su: Prvi najstariji je pravljen rucno i reaguje na sve zivo ( cisto sranje ) cena 50e star 8 godina, drugi je Garet gta 400 kupljen polovan, cena 150 e, a treci Whites 6000 pro kupljen pre dve godine nov , cena 300e. Inace sve detektore sam dao u oglase.
Sto se tice Fishera i Minelaba ove godine sam bio u planu da kupim jedan od ova dva , najverovatnije exsplorer II ali sam ipak odlucio da posle prakticnog prikaza na terenu to bude VLF Exstreme 8.
Vraticu se ponovo na Jeckdetektov proizvod. Detektor je stvarno strava.Ljudi, svi kupujemo nasminkane detektore stranih proizvodjaca i to bez prakticnih prikaza i verujemo na napisana uputstva na engleskom ili nemackom jeziku koja nikad i ne prevedemo kako treba. Takodje onih nekoliko dugmica na detektoru predstavljaju toliki problem da skoro uvek i radimo sa nenastelovanom aparatu. Ovo ti bre Zeljko sve lepo objasni i pokaze na poligonu i za par sati si spreman i naoruzan do zuba.
  #28  
Staro 06.10.2005, 18:14
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.893
Zahvaljivao se: 153
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pa ovo mi bas nikako ne lici na reklamu.....Mene cudi samo sto govoris protiv Fishera i Minelaba a uopste ih i nemas, kako to da nisi govorio protiv Gareta i Whitesa, posto njihove proizvode imas ? Ne zelim da sada ispadne da imam nesto protiv toga detektora ali bih volio da vidim kakav je na terenu. Sasvim je normalno da sonda precnika 50cm ide dosta dublje od recimo sonde precnika 20 ili manje cm. Pitacu te kakva ce mu biti osjetljivost na sitnu bronzu ili denare, bojim se da ces se cuditi kada neko sa Fisherom ili Minelabom iza tebe bude iskopavao sve ovo...U svakom slucaju zelim ti srecu sa novim detektorom i nadam se da cemo uskoro vidjeti prve nalaze
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #29  
Staro 06.10.2005, 23:41
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Oto
Ovo postaje jako interesantno
Ma to su nasa balkanska posla............

Promijenjeno od Vumi (08.10.2005 u 17:59 sati)
  #30  
Staro 06.10.2005, 23:55
prepelica
Gost
 
prilozi: n/a
Potpuno si u pravu vumi da sa sondom od preko 50 cm,on nema sanse da nadje sitnije predmete,a znojice se na razne gluposti na vecim dubinama.Neverovatno je to ,a dobro si vumi primetio,da se non stop pljuje po fischerovim i minelabovim proizvodima.E pa ja sam spreman da se suocim sa tim detektorom koji je prizveo taj hmm..,ja naime imam minelab explorer 2,i da vidimo koliko je taj bolji.Ako me ubedi da je bolji kupicu ga istog momenta i pokloniti nekome u ovom forumu,ali ako ne nabicu ga tom proizvodjacu u **** jer mi vec sve ovo ide na zivce.A koliko sam ja imao prilike da se sa razlicitim detektorima sretnem,svi su oni slicni i veoma su male razlike(detektori u istoj klasi)i stvar je samo,a tu cu se sloziti sa nekima,dobre reklame.Isto tako se po velicini sonde razlikuju,tako da ako imate vecu sondu idu dosta dublje,pa moj detektor sa sondom od 51 cm,garantujem odgovorno ima da pisti i na 2,5 metra dubine,samo je pitanje na sta.I sada me iznervira kada mi nadje nesto na 70-80 cm dubine i ja to moram da kopam,pa to je katastrofa.Ni jedan detektor na moze da vam nadje blago,on moze samo da pisti kada ga VI NADJETE.
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
osnovno uputstvo pdragan Testiranje detektora 10 20.09.2005 04:30


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!