Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 27.11.2005, 17:23
frabrne
Gost
 
prilozi: n/a
stelovanje diskriminacije

kupio sam whites spectrum xlt ,on ima pod discrimination edit mogucnost stelovanja pod accept i reject . brojevi od -95 do nula su za feromagnetske metale a od 0 do +95 su nonfero metale. problem je sto sam skinuo neki super deep silver program i on ima pod accept upisanu vrijednost +70 do +95 i sad ne razumijem sta mu to znaci jer ja mogu nastelovati samo jedan broj tj ili +70 ili +95 a nikako tako kao sto pise u programu.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 27.11.2005, 22:57
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav.imao sam priliku da stelujem whaitesove modele xlt,dfx i eagle.sto se njih tice dobri su aparati ,a to sto ti hoces da uradis bolje mozes da odradis u opciji block edit.ali sto je vaznije na +95 hvata minerale i to bi trebalo da ubacis reject,isto i sa -95 tu ti hvata zemlju,moje kolege rade na ovom programu: +95 reject od +94 do - 40 acept i -41 do-95 reject .probaj pa ces videti.ali na veoma teskoj zemlji whaitovi modeli sitne novcice i srebrnjake hoce da registruju u minusu tj. kao gvozdje.dobro bi bilo kad bi mogao i sa ukljucenim target ID ,tad radi kao na muziku ,malo je teze ali je dublji.pozdrav dragan a da u block edit mozes svaki broj pojedinacno na prihvati ili odbaci.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 28.11.2005, 21:14
frabrne
Gost
 
prilozi: n/a
hvala ti na odgovoru, zanima me to kako se vise vrijednosti oznacava sa accept ili reject, ako sam te dobro razumio to bi onda trebalo napraviti da svaki broj (vrijednost) potvrdim sa accept ili reject ovisno o tome kakav program si zelim napraviti.
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 28.11.2005, 22:38
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
ne moras svaki posebno ,bas u ovoj opciji block edit to mozes da uradis. Na primer jedan program ide ovako : reject +95,prebacis na +94 pa acept i teras onim strelicama drzis dugme dok ne stigne na -40 pa prebacis na reject i ides dalje strelicu pritisnutu do kraja tj. do -95.znaci on prihvata od +94 do - 40,a odbija +95 i od -40 do -95, u ovom slucaju na gvozdje ce da krci i nije cist ton a na dobar metal ces dobiti cist ton,ovako isprekidan ton na gvozdje dobijas samo na ovaj nacin i nikako drugacije,tako da ti displej i ne treba u toku rada.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!