Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 20.12.2005, 16:58
Grk
Gost
 
prilozi: n/a
Apel

Pozdrav SVIMA!
Kako smo se uclanili u ovaj forum ( a clanovi smo jos nekih, slicnih),
morali smo da primetimo da se ovde razgovor i komentari vode izmedju par ljudi (tacnije 8!!!).
Sta se desava sa ostalima-bole ih prsti?
Sala na stranu ljudi, apelujemo na sve da se ukljuce malo...Sve je za razumeti-sigurno niko ne sedi dokon kod kuce-svi rade, ali kada se vec uclanjujete u forum mogli bi ponekad nesto i da kazete!!!
Razmisljali smo da ubuduce izlazemo primerke bez ikakvog komentara
da se digne interesovanje kod "publike"-mada opet znamo ko ce dati komentar (opet tih 8), pa...
Znajuci "psihologiju" tragaca u "Jugi", kontamo da vecina njih udje u forum tek da bi videla sta tu ima, i eventualno videla cenu necega (sto opet nema svrhe jer to sto pise po internetu nema veze sa lokalnim kupcima-Jel' da Baki?).
Nama se ovo "mestasce" svidja jer je vecinom forum tragaca- ane kao strani koji kupe novcic na e-bay-u, pa mu se dive!Mnogo lepse zvuci kad procitas "nasao sam", a ne "kupio sam hrpicu neociscenih po 20 centi, pa sam iz toga izvukao jedan..." Mi znamo kako ih je naci, pa cak i mesto skoro svakog novcica!!!Nekako je tako sladje....
Ali i VI ne-tragaci koji volite ovaj hobi, ukljucite se malo-niko se nece smejati ni neznanju ni pogresnoj "proceni"-tako se i uci uostalom-na greskama.To sto prokomentarisete naglas napisite!!! Bar s' vremena na vreme!!!
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 20.12.2005, 19:47
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Bojim se da ti se zelja nece uslisiti. Mogu ti reci da dnevno na forum dodje od 12 do 20 registrovanih korisnika (ovo su podaci za Decembar mjesec) a da samo njih nekoliko ucestuju na njemu aktivno. Ne znam da li si u toku ali za neke dvije godine (otprilike toliko postoji ovaj forum) sa foruma je izbrisano preko 50 clanova koji su se ragistrovali i nisu nikada napisali ni jedan clanak. Mnogi od njih nicu cak ni aktivirali svoj konto jer su vjerovatno mislili samo da se prijave, pogledaju slike i nikada vise da ne dodju. Razmisljao sam i prosle godine da forum zatvorim jer je odziv ucesnika dosta mali i kada sam postavio ispitivanje na tu temu svi su rekli da se ne zatvara i tako je i ostalo. Da li se radi o tome da dosta tragaca nema vremena za forum ili da nema internet vezu ili ili ili, to ne mogu reci. Dosta njih se boji uopste ucestovati, jer imaju strah da ce biti proganjani od strane vlasti i sta ti ja znam koga sve ne. Ima dosta i onih koji se ovdje uclane da bi nesto od svega pronadjenoga i prodali a ima i onih koji bi vjerovatno zeljeli da kupe nesto. Ja licno nikada nisam prodao nesto sto sam nasao (istinu na volju nisam nesto posebno ni nasao jer mi vrijeme ne dozvoljava da se vise bavim ovim hobijem) ali imam razumijevanja i za one koji bi da prodaju i za one koji bi da kupe, jedino ne zelim da se to odvija javno na ovom forumu, posto on nije predvidjen za takve stvari (poznato je da su takve stvari zabranjene i ne zelim biti okrivljen od nekoga da ovim forumom potpomazem nelegalne poslove). Forum sam otvorio cisto iz razloga sto mi se ovaj hobi svidja i sto sam mislio da ce se na njemu izmjenjivati iskustva i o svemu moci pricati otvoreno jer ipak se bavimo istim stvarima. Ruku na srce ako se pogledaju isti ovakvi forumi u njemackoj ili austriji, ciji broj clanova broji po nekoliko hiljada, i tamo se vecinom za rijec javljaju isti ljudi, recimo njih 100, ali to je ipak 100 ili vise priloga dnevno, ovaj forum i ne radi toliko lose (uzimajuci u obzir broj registrovanih clanova i vrijeme od kada je otvoren). Ja se licno nadam da ce kad tad da proradi onako kako sam zamisljao da ce biti i ovim putem molim sve ostale clanove da se uclane u forum, nije bitno da li se bave hobijem ali mogu mozda svojim znanjem iz neke oblasti pomoci drugima i obratno...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 16.03.2006, 02:45
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Vumi]Bojim se da ti se zelja nece uslisiti. Mogu ti reci da dnevno na forum dodje od 12 do 20 registrovanih korisnika (ovo su podaci za Decembar mjesec) a da samo njih nekoliko ucestuju na njemu aktivno. Ne znam da li si u toku ali za neke dvije godine (otprilike toliko postoji ovaj forum) sa foruma je izbrisano preko 50 clanova koji su se ragistrovali i nisu nikada napisali ni jedan clanak. Mnogi od njih nicu cak ni aktivirali svoj konto jer su vjerovatno mislili samo da se prijave, pogledaju slike i nikada vise da ne dodju. Razmisljao sam i prosle godine da forum zatvorim jer je odziv ucesnika dosta mali i kada sam postavio ispitivanje na tu temu svi su rekli da se ne zatvara i tako je i ostalo. Da li se radi o tome da dosta tragaca nema vremena za forum ili da nema internet vezu ili ili ili, to ne mogu reci. Dosta njih se boji uopste ucestovati, jer imaju strah da ce biti proganjani od strane vlasti i sta ti ja znam koga sve ne. Ima dosta i onih koji se ovdje uclane da bi nesto od svega pronadjenoga i prodali a ima i onih koji bi vjerovatno zeljeli da kupe nesto. Ja licno nikada nisam prodao nesto sto sam nasao (istinu na volju nisam nesto posebno ni nasao jer mi vrijeme ne dozvoljava da se vise bavim ovim hobijem) ali imam razumijevanja i za one koji bi da prodaju i za one koji bi da kupe, jedino ne zelim da se to odvija javno na ovom forumu, posto on nije predvidjen za takve stvari (poznato je da su takve stvari zabranjene i ne zelim biti okrivljen od nekoga da ovim forumom potpomazem nelegalne poslove). Forum sam otvorio cisto iz razloga sto mi se ovaj hobi svidja i sto sam mislio da ce se na njemu izmjenjivati iskustva i o svemu moci pricati otvoreno jer ipak se bavimo istim stvarima. Ruku na srce ako se pogledaju isti ovakvi forumi u njemackoj ili austriji, ciji broj clanova broji po nekoliko hiljada, i tamo se vecinom za rijec javljaju isti ljudi, recimo njih 100, ali to je ipak 100 ili vise priloga dnevno, ovaj forum i ne radi toliko lose (uzimajuci u obzir broj registrovanih clanova i vrijeme od kada je otvoren). Ja se licno nadam da ce kad tad da proradi onako kako sam zamisljao da ce biti i ovim putem molim sve ostale clanove da se uclane u forum, nije bitno da li se bave hobijem ali mogu mozda svojim znanjem iz neke oblasti pomoci drugima i obratno...[/QUOTE]


Vumi jel mozes da ostavis adresu tih svapskih foruma.Jest da ne razumjem njemacki al opet sigurno ima slika finih...
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 16.03.2006, 11:52
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
bokiii, mogu ja da ostavim adrese ali ni na jednom od svapskih foruma neces moci vidjeti nista ako se ne registriras a pored toga svaki od tih foruma ima i interni forum na kojem se pokazuju "skakljive" stvarcice, a pristup tome dijelu foruma imaju samo "odabrani" tj provjereni clanovi. Znaci tebi ce ostati samo da gledas stvari iz novijega vremena a to ne vjerujem da te bas zanima :)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 16.03.2006, 13:11
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
E puste oci nikad site. Valjda ce i ovaj nas forum ove godine biti pun skakljivih slika. Ako nista drugo mozda se pojavi nova Severina.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 16.03.2006, 18:48
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
nista onda hvala opet:)
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 16.03.2006, 19:06
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
hm................
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 16.03.2006, 19:06
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
[url]http://www.bodenfundforum.com/forum/index.php?act=idx[/url]
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 16.03.2006, 19:08
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
ok, neka ostane ovako kada nece drugacije
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 16.03.2006, 19:11
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
na ovom si bar mogao citati ako ne i slike ledati a na ovom svapskom ni citati ne mozes hvala opet pogledacu sta se moze da se uradi:)
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!