Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 26.02.2007, 09:59
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.494
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Kako ne moze?

Zasto ne mogu da otvorim startnu stranu kakva je prije bila?
Vidim da ste vi priloge pisali i u subotu i nedelju ,a ja sam mogao tek danas,ponedeljak,da otvorim stranicu.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 26.02.2007, 22:02
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.494
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Posto je pitanje izgleda nerazumljivo,jer ne vidim odgovor ,probat cu ga drugacije formulisati.
Kako to da kad kliknem na portal bivam upucen,a kako izgleda iz priloga ne samo ja,na stranicu koja je novo napravljena i koja upucuje jedino na forum,a ne na pocetnu stranu?Da li je to mozda samo privilegija za odabrane i ako je tako koji je kriterij koristen za selekciju?
Nadam se da je pitanje sada razumljivije i da cu dobiti odgovor na njega.
pozdrav ,Zeljketa!
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 26.02.2007, 22:19
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Meni je isto tako

Upucuje me na forum a ne na pocetnu stranu kako treba da uradim da dodjem do nje???
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
* [I]Zabluda je videti ono što ne postoji, ali i ne videti ono što postoji.[/I]
* [I]Kad imaš sve, ne vidiš ništa. Progledaš tek kad nemaš ništa.[/I]
[I]* Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju ni malo.[/I]
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 26.02.2007, 23:03
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozz zeljketa.Odgovor ces dobiti cim se vumi ponovo bude pojavio na forum.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 26.02.2007, 23:20
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Kod mene funkcionise sve ok.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 27.02.2007, 09:57
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Evo da vam odgovorim o cemu se radi...
Forum je podignut na novu verziju skripte (instaliran je nanovo sto je trajalo skoro sat vremena). Kroz tu novu instalaciju (bolje receno upgrade sa verzije 3.0.7 na 3.6.4) izbrisane su skoro sve modifikacije sa stare skripte. Neke sam uspio ostaviti ali portal nisam uspio sacuvati jer sama skripta od portala je program za sebe koji se odredjenim modifikacijama i novom instalacijom povezuje sas forumskom skriptom. Sada sam u trazenju nekoga drugoga softwera za portal jer se strai otvarao dosta tesko. Stranica na koju dolazite, zeleci uci u portal, je samo zamjena "index.php" stranice od staroga portala, koju sam ubacio da bi oni koji su do sada ulazili preko www.vumidet.net adrese mogli opet doci do foruma.
Ja se izvinjavam sto portala trenutno nema ali cim ukradem od zene koju crkavicu kupicu drugi softwer i instaliracu ga- kada ce to biti ne smijem nista obecavati :).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 27.02.2007, 10:03
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
chat

pozz
vumi,a sta se desilo sa funkcijom CHAT, hoce li biti toga u buduce, sa ovom trenutnom verzijom se izgleda izgubila ta opcija
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 27.02.2007, 10:59
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Kao sto rekoh i chat je bila extra modifikacija tako da je i on nestao. Pokusacu sve vremenom da dovedem onako kako je prije bilo. Izvinjavam se na svemu ali nemam ni ja bas previse vremena da bih sve odjednom uradio ali cu uciniti sve da bude kao i prije ;)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 27.02.2007, 17:32
Weber
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Vumi;12571]Evo da vam odgovorim o cemu se radi...
Forum je podignut na novu verziju skripte (instaliran je nanovo sto je trajalo skoro sat vremena). Kroz tu novu instalaciju (bolje receno upgrade sa verzije 3.0.7 na 3.6.4) izbrisane su skoro sve modifikacije sa stare skripte. Neke sam uspio ostaviti ali portal nisam uspio sacuvati jer sama skripta od portala je program za sebe koji se odredjenim modifikacijama i novom instalacijom povezuje sas forumskom skriptom. Sada sam u trazenju nekoga drugoga softwera za portal jer se strai otvarao dosta tesko. Stranica na koju dolazite, zeleci uci u portal, je samo zamjena "index.php" stranice od staroga portala, koju sam ubacio da bi oni koji su do sada ulazili preko www.vumidet.net adrese mogli opet doci do foruma.
Ja se izvinjavam sto portala trenutno nema ali cim ukradem od zene koju crkavicu kupicu drugi softwer i instaliracu ga- kada ce to biti ne smijem nista obecavati :).[/QUOTE]

...........samo pazi da te zena ne uhvati pa nista od foruma , ha,ha,ha
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 28.02.2007, 07:47
ЛазарС
Gost
 
prilozi: n/a
Treba samo biti strpljiv kad se ovako nešto desi i imati razumevanja prema onima koji su odgovorni za podešavanja. Vrlo dobro to znam iz ličnog iskustva... Ovaj PHP "derivat" Vbuletin sam prvi put upravo ovde oprobao i mogu samo reči hvale da uputim Vumiju na izboru. PhpBB i phpNuke su koliko dobri, zbog free licence i hrpe besplatnih skripti, toliko i loši zbog svoje ranjivosti (banda ga hakuje upravo zbog njegove popularnosti). Od ovog Vbuletina, po mom mišljenju, još bolji je IconBoard, no i on ima nezgodnu manu: svaka skripta, modul... jednako - $$$$
Nego, imam predlog za admina i moderatore: otvorite nam jedan deo (nešto tipa "razno" ili "svaštara" ) gde bi se moglo pisati o svemu da ne bi bili offtopic po raznim temama. Takva tema može da zameni i čet modul neko vreme, ako ne i poduže :)
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Kradljivci srpskog blaga Stef74 Zanimljivosti 29 02.02.2010 10:24
Etrurci zeljketa Zanimljivosti 3 15.04.2008 20:38


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!