Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > NOVI VIJEK > Novac
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Novac Sav novac koji spada u gore navedeni period...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 20.03.2005, 01:15
bocko
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Sto se tice najskuplje aukcije, ne znam jesi li mislio na moju aukciju a ako si na to mislio odmah da ti kazem da ja ne prodajem nadjene stvari. .
Ne, ne , nisam mislio na tebe licno, vec uopste u svetu koji su novcici najskuplji, vidim da Amerikanci dosta poklanjaju paznju svojim novcima, kolonijalnim i ostalim. A ja sam te pitao kao laik u svemu ovom, koji je najskuplji novcic ikada na svetu prodat. Kod maraka znam da su to bile neke vrednosti od par miliona dolara, pa rekoh ako mozda znas koji je novcic ( ili papirnati) dostigao neku ogromnu cenu
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 23.03.2005, 00:24
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
cao bocko kao prvo da te pozdravim i da ti pozelim dobrodoslicu na nas forum a ujedno da ti se izvinim sto ti nisam odgovorio na e-mail.Naime nisam imao vremena bio sam u frci,a i sada sam momentalno.Koliko sam primetio dobio si odgovor na tvoje pitanje u vezi novcica,usput da ti kazem da slike koje si mi poslao putem e-maila nisam ni video posto je hotmail sranje .Zanima me ako si raspolozen za caskanje,kojim si detektorom nasao te novcice.koliko se dugo bavis ovim hobijem,jesi li do sada nasao nesto vrednije i tako to za pocetak mislim da je dosta..... Pozdrav rammstein
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 23.03.2005, 00:25
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
pa rekoh ako mozda znas koji je novcic ( ili papirnati) dostigao neku ogromnu cenu
mislim sto se tice novcica da negde stoji u forumu U zanimljivostima tj stoji cifra 3 miliona dolara
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg art_2342_1.jpg (19,4 KB, 15x prikazano)

Promijenjeno od rammstein (23.03.2005 u 00:30 sati)
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!