Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 17.12.2007, 16:24
galbin
Gost
 
prilozi: n/a
ima ima samo treba traziti na pravim mestima
  #32  
Staro 17.12.2007, 20:38
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od galbin Prikažite prilog
ima ima samo treba traziti na pravim mestima
E pa lepo se Bane oglasio da resi takve probleme!
  #33  
Staro 12.09.2008, 17:04
emir1982
Gost
 
prilozi: n/a
Meni se jedne noci slicno desilo. Vracao sam se preko jednog groblja kucia i kako prolazim i pusim cigar ispred mene jedna sablast se pojavi.
Ja je malo bolje zagledam kad ono James Bond. Nakon nekoliko sekundi kaze on meni sta to pusis, rekoh drinu sarajevsku, kaze on ja sam James Bond a od sada ima da pusis Bond. I taman on krenuo da ide ja ga priupitah a koji plavi ili crveni, kaze on pusi koji hoces.

Lokacija desavanja Gradsko groblje Bare Sarajevo ulica Grobnice Tutakankaona 1-14.
  #34  
Staro 13.09.2008, 10:39
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Znaci ipak se Tutankamon vratio tamo odakle mu djed potjece - u Bosnu...vjerovatno je zadnju stanicu izabrao Sarajevo, jer Visoko je bila samo mala provincija tada
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #35  
Staro 12.07.2009, 01:11
simke
Gost
 
prilozi: n/a
Znate da je pronadjen komad papirusa u onim piramidama u Visokom. Na tom papirusu je pisalo sledece...
"...A moju vikendicu u Gizi, ostavljam svom unuku Tutankamonu..."
  #36  
Staro 12.02.2012, 22:28
Dragan Pavlovic
Gost
 
prilozi: n/a
pa ne prilaze dok se ne provetri u slucaju da ima nekih otrovnih isparenja
  #37  
Staro 12.02.2012, 22:39
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Dakle Dragane Pavloviću, nemoj podizati stare teme.. možeš slobodno pročitati ali nemoj molim te pisati ništa na temu koja je završena čak 2008 godine#" Ej pre 4 godine eeee !!!
Unosiš zabunu u forum a komentar je: "pa da ne prilaze dok se ne proveri u slučaju da ima nekih otrovnih isparenje"
Dosada sa su hteli ušli bi milion puta ili su ušli sa ili bez tvojih otrovnih isparenja. I nemoj da se ljutiš kao ovaj Misko!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
  #38  
Staro 12.02.2012, 23:16
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Najvjerovatnije cu ja poceti da se ljutim, jer koliko vidim svaki novi korisnik radi uvijek isto tj podgrijava teme stare nekoliko godina, i pod molbi da se to ne radi.
Znaci od sada stoje stvari ovako - svaki novi korisnik koji ne procita uslove registracije i uslove tj pravila kojih treba da se drzi nakon registracije, bice jednostavno izbacen sa foruma bez opomene, jer stvarno vise nemam namjeru gubiti nerve ponavljajuci svakom ponaosob da to ne radi. Dragane Pavlovicu, nemoj ovo vise da radis ili slijedi pa pa
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!