Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 30.04.2012, 23:13
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Bugari su čudo, rade ljepše aureuse, denare i argenteuse od onih rimskih.
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 30.04.2012, 23:22
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
kad sam na onomad kupovao MD dobijao sam razne savjete. Niposto ne uzimati White's,treba sat vremena da se nasteluje,Tesoro isto,oprez sa Disc-om,tesko za stelovanje,nikako nove Fisher aparate jer su nenormalno komplikovani,samo aparat tipa "ukljuci i vozi"....jesam li nesto propustio ili prespavao? znam da nisam. vise provodim na Forumu vremena nego sa vlastitom zenom .Deus je kako vidim najkomplikovaniji MD kojeg je covjek ikad sastavio. dobar ali plitak dok ga ne nastelujes a trebas da se user*s dok to napravis kako treba i nadjes mu "zicu". sad vise niko ne zeli da "upali i vozi". sad svi vole komplikovano a nekad se kleli u jednostavnost
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 30.04.2012, 23:40
Alexx
Gost
 
prilozi: n/a
Vumi, brate, necemo reci da je golden mask 3 brzi od deusa, ni da ce pre naci dobar nalaz pored gvozdja. To su upravo te prednosti koje deus cine najboljim detektorom danasnjice, naravno, pored svih onih stelovanja pomocu kojih ga mozes prilagoditi svakom terenu. Jedino oko cega se svi ovde slazemo je to da mu dubina nije bas najjaca strana, a mislim da je krivac tome konstruktor, jer kao sto svi ovde kazu, napravili su jednu sondu kao igracku i drugu kao volan od fapa, mislim da bi sa sondom od nekih 27 cm bio sigurno i dosta dublji, i da bi onda bio vrh u svemu. Sonda kod golden maska je 27 cm. I na realnom terenu se pokazao kao plici, jer smo proveravali signale. Imali smo jedan nalaz od gvozdja na blizu pola metara, pronasao ga je golden mask, a deus jedva da ga je video.
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 30.04.2012, 23:46
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Garrett mi je uvijek u autu (deformacija ). Kada idem u berbu gljiva usput mlataram s garetom, a kada izlazim na pretraženi teren šetam DFX. Na novi tern nosim jedan i drugi. Dobro je imati nekoliko aparata i lovačkih puški, barem pet različitih.
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 30.04.2012, 23:48
Alexx
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Desert Walker Prikažite prilog
bolje se roditi bez ku..a nego bez srece. ako imas srece narasce ti novi
Svaka ti cast za ovu. Tacno sto posto.
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 01.05.2012, 00:11
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
tako je sa jednom 27-com za Deusa,mislim da bi tek tada Deus bio Deus..al opet konstruktor je imao racunicu u svemu ovome sto se sondi tice.. kad se budu rasprodale velike i male sonde, uzme se neka kinta, tek tada ce proizvodjac izbaciti i savrsenu sondu 27-cu.jer da su je nekim slucajem odmah izbacili napocetku, ko bi kupio malu i veliku sondu....
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 01.05.2012, 00:16
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Ja bi da dodam....

NEMERE TO BEZ KABLA BRAĆO !!!!!!!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 01.05.2012, 08:56
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Desert Walker Prikažite prilog
kad sam na onomad kupovao MD dobijao sam razne savjete. Niposto ne uzimati White's,treba sat vremena da se nasteluje,Tesoro isto,oprez sa Disc-om,tesko za stelovanje,nikako nove Fisher aparate jer su nenormalno komplikovani,samo aparat tipa "ukljuci i vozi"....jesam li nesto propustio ili prespavao? znam da nisam. vise provodim na Forumu vremena nego sa vlastitom zenom .Deus je kako vidim najkomplikovaniji MD kojeg je covjek ikad sastavio. dobar ali plitak dok ga ne nastelujes a trebas da se user*s dok to napravis kako treba i nadjes mu "zicu". sad vise niko ne zeli da "upali i vozi". sad svi vole komplikovano a nekad se kleli u jednostavnost
auuuu, kakve dezinformacije su ti plasirali... ipak si trazio savete od pogresne ljude
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 01.05.2012, 09:06
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
ja sam citao samo ono sto pise na Forumu. ispravi me kolega Laki ako ne govorim pravo. rezultati testiranja,prepucava nja razlicitih ljubitelja razlicitih masina. ne kazem da sam ja na nesto nasjeo,ja sam itekako zadovoljan svojim detektorom . ovdje pricam o Deusu. ako ne znas nastelovati nista od njega. a stelovanja ko za Space Shuttle kako vidim. koliko vidim iz prilozenog Gmaxx II redovno dobro prolazi tako da nemam sta da se zalim. i kod mene lijepo radi.naravni treba imati srece kao sto vec rekosmo .
pricamo o Deusu i stelovanju,ne o Gmaxx-u i stelovanju. tu nema puno sta da se mozga
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 01.05.2012, 09:29
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ma da, pisalo se je sve i svasta, i ovde i na drugim forumima. ja sam pristalica toga da ne treba pisati ili kritikovati dok se licno ne uveris ili probas...
svi smo malo ili vise naklonjeni svojim "masinama" nekad realno a nekad i ne...
u sustini svi detektori su jednostavni za koriscenje samo treba poznavati osnovne pojmove . tako da i svaki digitalni detektor mozes da nastelujes i "vozis'...mozga se samo u pocetku a posle vidis da su mnoge opcije beskorisne, samo te stelovanje istih usporava u trazenju...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Zanimljiv test detektora ALFA Testiranje detektora 1 10.06.2010 12:05
Test sopstvenog metal detektora Ljuba Testiranje detektora 10 14.02.2009 11:52
Test Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 24.02.2007 23:55
test test1 Izgubljene stvari 8 05.02.2007 23:09


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!