Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 30.12.2007, 14:06
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Sto volim njemacko pametovanje...kao oni to znaju kako predmeti leze u zemlji pa da se na osnovu toga pravi poligon? To si mogao i sam da uradis, bez njih . Postavi ih svakako- vodoravno, uspravno, malo nakrivo itd itd...samo nemoj zaboraviti gdje si sta zakopao
hahah da da jos da zaboravim gde sam ih stavio bilo bi bas blesavo,
ma nisu oni pametovali, samo sam video na slikama, secas se one teme koju si i ti prevodio, tamo je bila prikazana ona rupa koju su iskopali pa onda sa dna rupe otisli u stranu i iskopali jos jednu rupu u koju su stavili bronzani predmet, tako da je bronza bila u zemlji koja iznad nije bila ni dirnuta, na to sam mislio
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 30.12.2007, 14:21
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Aha, znam, to i nije los nacin, vjerujem da je bolji od obicnoga zakopavanja jer u tome slucaju test i nije bas dobar...mada, kada se trazi po uzoranoj njivi tada su uslovi sasvim drugaciji nego sto su na tome testu. Jos jedna sitnica igra veliku ulogu. Nikada nije isto ako se u zemlju zatrpa cist novcic ili ako se u njoj nalazi novcic koji stoji vec nekoliko stotina ili hiljada godina, jer se u ovom drugom slucaju oko novcica nalazi i "omotac" od oksidacije i samim tim novcic (ili neki drugi predmet) imaju veci volumen i moze se pronaci na vecoj dubini.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 30.12.2007, 20:11
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Bane, ne gubi vrijeme na pidarije, rađe zakupi obečavajuću površinu, pa udri sa društvom dok se prasence peče.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.12.2007, 21:59
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Pa neka mora se i teorija nauciti, ako neznas svoj aparat dzaba je i hodat sa njim ako ne daje rezultate. A usput mislim da svako svoga konja hvali realnosti tu ima vrlo malo. Kao sto Enigma rece ne gubite vrijeme.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!