Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 16.05.2005, 00:46
Korisnička slika od dropsyblood
dropsyblood dropsyblood je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 10.03.2005
mjesto: U bekstvu
prilozi: 106
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Salim se i ja oprosti.Nemoj o tome da razmisljas,reinkarna cija je moguca i ona postoji od postanka sveta.Ako te vec zanima procitaj nesto o tome pa tek onda razmisli...A sto se tice reinkarnacije coveka u zivotinju i to je moguce,mada je cesce da zivotinja reinkarnira u coveka.Ja i ti smo zivi primer.Ps.Mislim da ovo nije tema ovog foruma,da li se slazes?Pozdrav.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 16.05.2005, 01:01
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
He he, moram predloziti administratoru da prosiri ovaj forum i na neke druge zanimljive teme nevezane za ovaj hobi,a koje su opet na neki nacin i povezane sa ovim hobijem. Nadam se da me nece izbaciti sa foruma posto ga stalno bombardujem nekim novim idejama i predlozima. .
Slazem se sa tobom u potpunosti nije ovo tema za ovaj forum,ali kao sto sam rekao posto smo je vec zakacili malo na pocetku,nije nista opasno sto smo procaskali neku rec i o tome.Ipak se to moze ubrajati u temu zanimljivosti.
Kad smo vec kod pecina,tacno je to da ih ja obozavam(taj podzemni svet),ali moram biti iskren da se ja mnogo bojim pecina.
Imam fobiju zatvorenog prostora,bojim se zmija i slepih miseva.Ali bez obzira na sav taj strah,ja sam ulazio do sada u njima,a i ulazicu i dalje.
Jer ipak mislim i drzim se onoga sto sam rekao u predhodnom postu.
Ima puno tajni skrivenih u njima,koje cekaju da ugledaju svetlost dana.
A nadam se da cu sve ovo o cemu ti i ja pricamo,kao i ostali clanovi na forumu,uspeti da dokazem i pokazem potvrdim teorije i cinjenice na ovom nasem forumu,jednoga dana.

Promijenjeno od rammstein (08.10.2005 u 23:37 sati)
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 16.05.2005, 08:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od rammstein
He he, moram predloziti administratoru da prosiri ovaj forum i na neke druge zanimljive teme nevezane za ovaj hobi,a koje su opet na neki nacin i povezane sa ovim hobijem.
Mozda malo parapsihologije, crne magije a mozda nebi bilo lose pozvati i Kleopatru da se ukljuci uzivo na chat....nikada se ne zna sta sve moze pomoci u otkrivanju blaga po pecinama i sl "ustanovama"
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!