Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 27.05.2008, 02:19
boban61
Gost
 
prilozi: n/a
POTRAGA ZA BLAGOM

Citat:
citat od boban61 Prikažite prilog
Postovani Prijatelji,Pozdrav svima i hteo bih jedno pitanje za sve...Dali neko nesto zna o mestu yvanom....Fadiljov kladanac u okolini Vranja.Pozdrav
POSTOVANI PRIJATELJI,mislio sam da je ovo ozbiljan sajt,postavio sam ozbiljno pitanje ne zelim niko da se segaci sa ovakvom temom...u interesu je sviju nas da pronadjemo ovo mesto.....jos jednom dali ko poznaje Vranje i okolinu u precniku od 30km...i da li nekome ime FADILJOV KLADANAC nesto znaci...
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 27.05.2008, 02:29
boban61
Gost
 
prilozi: n/a
POZDRAV Zoxiju i Zlatanu,ipak su nesto odgovorili...naime radi se o ozbiljnoj temi i svako sprdacenje nije u redu...hvala i na ovolikim odgovorima,ima veze sa potezom Vranje-Leskovac,ali ipak je to siroki i veliki opseg..opet kazem ako iko nesto blize zna za FADILJOV KLADANAC u interesu je sviju nas...i ja sam iz POLJANICE Zoxi treba da zna a i Zlatan gde je to...legende su nekad i istinite..
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 27.05.2008, 03:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od boban61 Prikažite prilog
POZDRAV Zoxiju i Zlatanu,ipak su nesto odgovorili...naime radi se o ozbiljnoj temi i svako sprdacenje nije u redu...hvala i na ovolikim odgovorima,ima veze sa potezom Vranje-Leskovac,ali ipak je to siroki i veliki opseg..opet kazem ako iko nesto blize zna za FADILJOV KLADANAC u interesu je sviju nas...i ja sam iz POLJANICE Zoxi treba da zna a i Zlatan gde je to...legende su nekad i istinite..
U pravu si, u legendama ponekad ima istine. Ako legende govore o zakopanom blagu, istina je davnih dana isparila i ostade samo pusta, prazna legenda.
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 27.05.2008, 11:08
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od boban61 Prikažite prilog
POSTOVANI PRIJATELJI,mislio sam da je ovo ozbiljan sajt,postavio sam ozbiljno pitanje ne zelim niko da se segaci sa ovakvom temom
pozdrav bobane,
upravu si ovo je ozbiljan forum i na pitanja se dobije taman onoliko ozbiljnih odgovora koliko je pitanje ozbiljno ...
dosao si postavio pitanje kao da si voditelj u kvizu i sad ocekujes da ce svi da se slomiju da bi ti bio zadovoljan,
sustina svih foruma je u davanju isto kao i primanju informacija, da bi svi bili u mogucnosti da nesto novo nauce
ili da cuju neka tudja iskustva makar ona bila i oprecna ,
moj ti je predlog da prvo objasnis koji je to interes sviju nas da se pronadje to mesto ???
Citat:
citat od boban61 Prikažite prilog
u interesu je sviju nas da pronadjemo ovo mesto
pozzzzz
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 28.05.2008, 19:29
zoxi
Gost
 
prilozi: n/a
Grdelicka klisura

Pozdrav bobane, ako imas neki od prepisa koji godinama kruze ovim krajevima tesko da ces naci to mesto.Zato napisi nesto vise o mestu koje trazis(da li ti treba neki znak u okolini).Ja sam ranije kada sam bio ,,mlad i zelen ,, to trazio dugi niz godina tako da imam neke znakove i mesta koja bi trebala imati neke veze sa ovim sto trazis.
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 28.05.2008, 23:35
boban61
Gost
 
prilozi: n/a
POZDRAV LJUDI,odgovor za banebeograd...ako si mislio da sam voditelj to nisam niti pak to zelim mada mogu da budem dobar voditelj,uzgred izuzetno sam ozbiljan,a sto se tice* interesa sviju nas* mislio sam da udruzimo informacije i od toga imamo zajedno neku korist....radi samo moje ozbiljnosti svima kazem ukucajte na pretrazivacu Google-boban61...pozdrav za zoxi-koji od ovog pitanja ima neke informacije bar zasad..prepise nemam a i trazim ih,a za *sat 5 do 12*imam podrobniju informaciju tj.cak i mesto gde je to...mozemo se upoznati....
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 30.05.2008, 00:03
zoxi
Gost
 
prilozi: n/a
Grdelicka klisura

Pozdrav Bobane, ja sam iz V. Hana pa ako dolazis u ove krajeve mozemo se upoznati i razmeniti iskustva.Moj broj telefona je 063 295 234 javi se ako si u prolazu a imas vremena za pice i kafu.
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 30.05.2008, 19:56
boban61
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav zoxi,dolazim za V.Han ne tako cesto ali dolazim tu smo komsije....javicu ti se i dolazim na kafu bez pica,hocu da ostanem trezan.....
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 04.11.2008, 23:34
jovicas
Gost
 
prilozi: n/a
v.han

pozdrav zoxi znasli nesto o groblju koje se nalazi iza sela BACIJEVAC, ne skrecese levo za to selo nego produzavas pravo onda silazis u jednu dolinu tjest reku
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 08.11.2008, 18:44
zoxi
Gost
 
prilozi: n/a
v.han

Pozdrav jovicas , o mestu koje pominjes imam neku skicu gde je ucrtano groblje (dzidov. grob. tako je obelezeno) dva puta jedna kuca i nekoliko stena sa uklesanim znacima , ali ja nisam bio tamo.Ako ti treba nesto konkretno mogu otici tamo i pomoci ti na neki nacin.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!