Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 29.03.2005, 15:33
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
alarm za chat....

Vumi Lav i ja smo sinoc(dok se ti nisi pridruzio na chat)dosli do te ideje da postavis neki bolji i jaci alarm,da bi se tako znalo kada neko dodje na chat,a mi nismo na chatu nego na forumu ili sta ti jaznam vec gde :totlach: Mislim onako u onom stilu kada se :krank2: :badass: pokusa pljacka banke ili sta ti jaznam :D tako nesto otprilike..........Ti razmotri predlog pa vidi sta mozes da ucinis :D :D :D
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 29.03.2005, 15:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ideja ti mozda i nije losa samo ima jedan nedostatak...kako da se alarm ukljuci ako se stranica ne aktuelizira non stop??? A ako stranicu aktueliziras odmah mozes i vidjeti da je neko na chatu ("Ko je trenutno na chatu"). Jedino ako zelis mozda bi se moglo napraviti jedna stvar, ako se neko ukljuci na alarm da ti zazvoni mobilni telefon ;), ili da ti u firmi gdje radis preko razglasa jave.... ;)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 29.03.2005, 15:47
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Sto se tice alarma, on postoji na samom chatu i trebas samo da ga pojacas da bi cuo kada se neko ukljuci na chat, pogledaj jednostavno pod opcijama "zvucni signali" i tamo mozes da odredis jacinu zvuka signala ako se neko ukljuci u chat, mozes takodje da namjestis i ostale zvukove...uslov je da imas zvucnu karticu na kompu i da ti ton na istom nije iskljucen ;)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 30.03.2005, 09:41
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
:D Nije to bila moja ideja nego Lava,a ja sam ga samo podrzavao u tome :D .Znas u cemu je bio problem:on uvek dodje prvi na chat,pa ako nema nikoga,onda on ide na e-bay da malo bari oci sa detektorima :D ,a onda se pojavim ja na primer a on ne primeti jer je na drugom mestu,a onda posto on ne primeti ili neko drugi,ja normalno odlazim na forum,E u tome je bio problem pa je on prvi dosao na ideju za alarm,a ja sam ga podrzavao :D .Nije ti losa ona ideja za mobilni,samo neznam kako bih objasnio sefu to,he he :D .[INDENT]U stvari predlazem da incijator ideje da svoje misljenje i stav o ovome.Laveeeeeeeeee pomagaj sad ovo je bila tvoja ideja :shocked1: :D :D :D [/INDENT]Pozdrav........[RIGHT]Ps.mislim da se razumemo oko ove teme :totlach: :totlach: :D :hallo: :hallo: [/RIGHT]
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 30.03.2005, 12:15
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Kao sto rekoh, u opcijama mozete da namjestite da se ukljuci "alarm" kada neko nov udje na chat, naravno ton na kompjuteru ne smije biti iskljucen, tako da ce se oglasiti alarm iako je npr otvorena druga stranica (ovo ne vazi i za chat, chat mora biti otvoren tj vi morate biti na chatu)...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!