Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 28.08.2005, 22:23
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Pa pisao si ovdje na forumu vec o tom podzemnom gradu i to dosta opsirno, nemoj sad da trazim gdje je to
He he e sad stvarno neznam ko je ovde u rasulu.
Pa pisao opsirno u gore zapocetoj temi koju sam ja zapoceo i pisao sam nesto sa eclipse u temi Karte i ostale stvari,za druga mesta ja stvarno neznam.........:36_1 _12[1

Promijenjeno od rammstein (08.10.2005 u 18:38 sati)
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 28.08.2005, 22:37
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od x_lav
Jel vi to mislite na Prahovo kod Negotina?Ja sam cuo za Prahovo da je bilo poznato rimsko pristaniste na Dunavu(i to ono najvece).I da je citavo podzemlje ispod njega kao i okolina busna kao svicarski sir od silnih tunela i skrivenih odaja.Ali su ulazi i izlazi zatrpani namerno jos u doba Vizantije.
Jeste lave ovde se misli na Prahovo kod Negotina.U pravu si ti pristaniste je postojalo(kao i dan danas),e bas na tom mestu gde je bilo rimsko pristaniste,u to vreme,postoje dva vidljiva tunela,koja se vide delimicno da izviru iz brda iznad korita Dunava.Jeste da je celo podrucje busno ko svajcarski sir,ali problem je u tome ulaz,gde je ulaz u svemu tome......... Vidis i sam iz priloga sto su drugi clanovi pisali (a i ja piso o tome),da se stalno nalaze tuneli ali niko nema volje da se time pozabavi.Pa se stalno cuti o tome i stvar se iz nekih nepoznatih i poznatih razloga zataskava a pricaju se samo price.
A misterija svega toga meni samo golica mastu,a ne mogu nista da preduzmem u vezi toga.

Promijenjeno od rammstein (08.10.2005 u 18:39 sati)
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 28.08.2005, 22:44
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od zlatkovics
Iskreno receno ja licno u takve price bas i ne verujem ali kazu da gde ima dima i vatra postoji...
E bas u tome lezi poenta svega toga."gde ima dima ima i vatre".
U svim tim pricama koje na prvi pogled izgledaju kao neverovatne,ima jedno zrno istine (kako ja volim da ga nazovem) ili jedan mali,mali deo istine ili traga,nazovimo ga kako hocemo,koga treba slediti i pratiti.
A prateci to zrno istine dolazimo na kraju do istine ili neistine koja lezi u svim tim pricama.

Promijenjeno od rammstein (08.10.2005 u 18:39 sati)
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 09.09.2005, 13:46
eclipse
Gost
 
prilozi: n/a
ljudi

ja sam na pet kilometara od prahova....odgovarac u na sva vasa pitanja sto se njega tice.rammsteine pozdrav druze....svrati kod mene i vodim te u prahovo
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 03.10.2005, 22:33
Hadrian
Gost
 
prilozi: n/a
ma sta zatrpano?????

Pozdrav svima...
Radim po terenima vec osam godina i u Aqvisu (prahovo) proveo sam dosta vremena.....ulazi katakomba na strani sela prema dunavu su vidljivi i nije nikakva frka rascistiti ulaz i uci ali su mestani -tragaci jako divlji ..... to jje jedini problem.......
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 03.10.2005, 23:20
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Hadrian
Pozdrav svima.ulazi katakomba na strani sela prema dunavu su vidljivi i nije nikakva frka rascistiti ulaz i uci ali su mestani -tragaci jako divlji ..... to jje jedini problem.......
Pozdrav Hadrijan ,dobrodosao na nas forum i na nas sajt.........
Nisam razumeo i shvatio kako to mislis na mestane...........da li si mozda pod tim mislio da su neljubazni prema strancima,ili prema dosljacima koji zalaze na njihovo podrucje,zbog pretrage terena...........

Promijenjeno od Vumi (08.10.2005 u 17:03 sati)
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 04.10.2005, 07:30
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
@Hadrian
Budi pozdravljen i od mene i dobro nam dosao

@rammstein
Mislim da si pogodio u sam centar
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 04.10.2005, 23:42
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi

@rammstein
Mislim da si pogodio u sam centar
Vumi ne razumem sta mislis pod tim...........Pogoda k u vezi cega........

Promijenjeno od Vumi (08.10.2005 u 17:02 sati)
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 05.10.2005, 07:19
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Citat:
citat od rammstein
prema dosljacima koji zalaze na njihovo podrucje,zbog pretrage terena...........
sa ovim si po mome misljenju pogodio sam centar
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 05.10.2005, 23:11
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
sa ovim si po mome misljenju pogodio sam centar
Rammstein je takticar.........Ako nemozes da ih pobedis,onda im se pridruzi......
Sto u prevodu znaci,moje kretanje na njihovom terenu je slobodno i cisto kao suza.......
P.S. Uz veliku dozu sigurnosti.......... ..i opreznosti.......... ...

Promijenjeno od Vumi (08.10.2005 u 17:00 sati)
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!