Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Istorija gradova
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Istorija gradova Nešto više o istoriji svjetskih gradova

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 27.02.2008, 23:08
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav

Citat:
citat od Stef74 Prikažite prilog
U vertikali su , jer su spustali sest konopca vezanih jedan za drugi po 20-tak metara jedan puta 6 , sto mu dodje 120 m.
Duboko bilo ......
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 27.02.2008, 23:10
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Dal nije to onaj misteriozni bunar za Kipar i Rusiju kojim je pokojni Milosevic transferisao monete
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 27.02.2008, 23:34
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav rade

Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Dal nije to onaj misteriozni bunar za Kipar i Rusiju kojim je pokojni Milosevic transferisao monete
moze biti,moze biti.

Ali moramo pitati Bobana
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 28.02.2008, 14:52
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Svasta ima u tom selu Vitezevu!
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 28.02.2008, 16:52
boban
Gost
 
prilozi: n/a
ne mislim da to nije bunar, kojim je milosevic transferisao, monete u rusiu i na kipar.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 28.02.2008, 17:10
boban
Gost
 
prilozi: n/a
kele ta rupa je toliko velika da tenk moze da se sakrije unutra ta rupa je u vertikali ali ta druga je 10 metara od rimskog, groblja tako da mislim da je vestacki, nastala a i neverujem, da je to neka geoloska ispitivanja, posto ploca koju smo razbijali, je od nekakvog kamena, ta ploca je ogromna, mi smo jedva polomili, jedan mali delic u cosku, te ploce.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 28.02.2008, 19:19
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav

Citat:
citat od boban Prikažite prilog
kele ta rupa je toliko velika da tenk moze da se sakrije unutra ta rupa je u vertikali ali ta druga je 10 metara od rimskog, groblja tako da mislim da je vestacki, nastala a i neverujem, da je to neka geoloska ispitivanja, posto ploca koju smo razbijali, je od nekakvog kamena, ta ploca je ogromna, mi smo jedva polomili, jedan mali delic u cosku, te ploce.
pa dobro,ali koje su dimenzije te ploce i sta mislis koliko je duboko?MISLIM DA JE TO VREDNO ISPITIVANJA .Imam jos jedno pitanje ,posto je toliko velika rupa kako da za to nezna neko od lokalne vlasti ,iz obliznjih sela ili grada Mislim ta rupa nije mala mora da se zna nesto o tome ,makar price od starijih ljudi
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 28.02.2008, 20:23
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
hmmm , odlicno .. a ima li nekoga iz vitezeva .. jako interesantno selo ne samo zbog rupa
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 28.02.2008, 20:32
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Prosli put kad je Boban pitao zna li neko nesto o njegovom selu opsirnije sam pisao o raznim lokacijama e samo neznam dali jeon to i procitao a pitanje je postavio u temi ,rimski grad na staroj planini,
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 29.02.2008, 00:11
boban
Gost
 
prilozi: n/a
za tu rupu, malo ljudi zna od kad je unistena, seoska arhiva ali to je sada u privatno, vlasnistvo pa nikog nije briga za to
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Istorija Gradova-Beograd dragan3 Istorija gradova 58 16.06.2009 11:46
Istorija Bosne rammstein Istorija gradova 21 17.02.2006 11:49


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!