Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 21.06.2008, 02:09
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Mozda mu se javio jos neki plamen veci ili manji pa ne moze da su odluci na koji da stavi krug.
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 22.06.2008, 00:53
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
eclipse , ne mogu na prazan stomak
mladom ali nadasve perspektivnom kolegi emiru predlazem da pocne sa biranjem jagnjeta adekvatne velicine, mada bi mozda vocic bio bolji izbor
a ja evo pocinjem da pakujem svoje proverene leskove raslje i poseban asovcic koji koristim samo u specijalnim slucajevima zarad skidanja kletvi sa ukletog blaga ...

treba ti i ona devica od 18 god.......samo neznam gde to da nadjemo????to o`slo sa dinosaurusima jos

a bez nje nema skidanja prokletsta....jedino ako je taj asov nevin
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 22.06.2008, 17:03
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
treba ti i ona devica od 18 god.......samo neznam gde to da nadjemo????to o`slo sa dinosaurusima jos
a bez nje nema skidanja prokletsta....jedino ako je taj asov nevin
asovcic je licno najveca evropska prorocnica kleopatra celivala uzduz i popreko u ime blagoslova, ali radi svake bezbednosti isti je posetio i vidovitu zorku , baba vangu i bele magove lava gersmana i simu spremu,
tako da se sa njim mozes bez ikakve bojazni sukobiti sa svim ovozemaljskim kletvama...
sto se mene tice mlade tinejzerke bi bile dobrodosle u traganju, mada u mom slucaju nije neophodno da su nevine, cak sta vise
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 22.06.2008, 18:23
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
asovcic je licno najveca evropska prorocnica kleopatra celivala uzduz i popreko u ime blagoslova, ali radi svake bezbednosti isti je posetio i vidovitu zorku , baba vangu i bele magove lava gersmana i simu spremu,
tako da se sa njim mozes bez ikakve bojazni sukobiti sa svim ovozemaljskim kletvama...
sto se mene tice mlade tinejzerke bi bile dobrodosle u traganju, mada u mom slucaju nije neophodno da su nevine, cak sta vise

hmmm....pa i to sto kazes.....a ponecu i ja svetu brlju,sveto jagnje i svetu lopatu......pa da se okupimo sa sto vise svetijih alatki
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 29.06.2008, 21:02
emir1982
Gost
 
prilozi: n/a
Pomoz Bog braco srbi, kako ste mi ...

Pa eto bio sam malo u svoj rodni kraj, istarzivao teren, jos neke lokacije osim one koju sam vam spominjo.
Nisam nista kopao za sad, ne mogu nasumice.

Eto ima jos jedna lokacija ali ova je je odredjena tacno ali nezgodna za rada nije zemlja vec kamenje i to povece,
Pozdrav cujemo se aBd
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 30.06.2008, 01:16
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Mozda mu se javio jos neki plamen veci ili manji pa ne moze da su odluci na koji da stavi krug.
Nisam pogodio sta muci naseg druga.Puno uspeha i nemoj da se predajes ma koliko bilo to kamenje.Pozdrav.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Gvozdene alke na vrhovima planina Marisav Priče...legende...itd 20 04.02.2008 11:18
Mislim da se radi o prvom zlatu... Vumi Nakit 12 02.01.2007 17:41


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!