Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 13.02.2006, 21:54
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
samo jos adekvatan uredjaj nemam hahaha
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 13.02.2006, 22:06
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
BOKI, mislim da neces pogresiti ako kupis GEMS jer svi oni koriste isti princip za rad ,samo ih drugacije pakuju ,i nude razne nenormalne cene , i svi imaju kineski ptekidac za startovanje od nekih 0,0001 dolar po pakovanju od 100komada,zapravo ,izrada celog uredjaja po izgledu ne kosta vise od 100 dolara ,a ostatak placamo za nadu i njihovo znanje kako da nam uzmu pare.Ali ipak vredi pokusati ,mozda nekom i uspe da nadje nesto zaista vredno i to u velikoj kolicini ,jer svi ovi uredjaji snimaju samo jaka zracenja iz zemlje.
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 13.02.2006, 22:14
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
BOKI ,GEMS ce ti to snimiti bez problema nadubini cak o na 5m, ali pre toga ce ti trebati dosta vremena da ga provalis kad laze a kad snima istinu.
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 13.02.2006, 22:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Strelac, softwer kao softwer ne mozes ovdje postaviti ali slike sa monitora ili laptopa na kome obradjujes podatke mozes sa sigurnoscu da memorises i da ih postavis kao takve na forum. Znaci kada obradjujes kuci (ili gdje vec) podatke koje si dobio nekim od tih spravica, moras koristiti i softwer za to. Na osnovu toga dobijaces odredjene slike na monitoru koje ces sa lakocom moci da memorises i postavis ih ovdje. Ako nista drugo mozes slikati kompletan monitor digitalnom kamerom i takve slike ovdje ubaciti, niko se nece ljutiti zbog toga...znaci zasuci rukave i na posao
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 13.02.2006, 22:36
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
Mislis trebace dosta iskopanih rupa dok ne udjem u semu haha.Strelac brate,sad si mi malo vratio nadu u sve to.Nadam se da ce GEMS biti efikasan,videcemo na terenu.Reci mi samo dali je moguce odmah na terenu videti podatke o skeniranom podrucju,odnosno moze li se direktno pratiti na laptopu skeniranje podrucja?Ili prvo memorisanje podataka pa obrada?
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 13.02.2006, 22:39
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
VUMI , slike mogu prebaciti sa usb memorije naovaj racunar sa kojim sam na netu 24h, ali mi objasni kako da ih ubacim i odakle da ih ubacim na kvorum, a softtver mogu poslati svakom ko hoce na neku drugu adresu, mejl, ili kucnu na cd. jer to je moj program ja sam a platio ,debelo,i mogu ga pokloniti kome ja hocu,jer ja zaista hocu naj iskrenije svakom da pomognem,sto i od vas ocekujem.
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 13.02.2006, 22:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Strelac, kada kliknes na odgovor (ne na ovaj direktan prozor ispod priloga nego na polje "ODGOVORITI", otvara ti se novi prozor u koji unosis text a ipod toga prozora, kada malo skrolas stranicu na dolje, stoji ti polje sa natpisom "PRIKACITI ATTACHMENTE". Kada kliknes na to polje ostalo ce ti biti jasno samo po sebi. Kada uploadujes zeljene slike onda samo pritisni na polje koje se nalazi opet ispod i jednostavno odgovoris. Da bi znao da li si prikacio slike mozes pogledati ispod toga polja da li stoje slike sa njihovim imenima, a ako ne mognes prikaciti slike to ce ti se pojaviti u onom prozoru gdje izaboras slike sa tvoga HD-a i ujedno obrazlozenje zasto nisi mogao da ih prikacis. Ako ti ovo nije pomoglo, imas u gornjoj lajsni natpis FAQ u kojem mozes naci odgovore na sva pitanja u vezi koricsenja foruma.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 13.02.2006, 22:45
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
BOKI ,sve to mze sto ti hoces , i sa njim ti treba manje vremena za start ,pod uslovom da ti ne rikne prekidac za start,nego za bilo koji detektor metala, pa cak mozes i njega da koristis ka detektor, psto ima audio varijantu za lociranje mete ,koja sigurno do 1m. registruje metale.
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 13.02.2006, 22:50
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala VUMI vec sutra u ovo vreme poslacu vam snimke koji su meni interesantni pa cemo svi to prokomentarisati.
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 13.02.2006, 22:54
BOKI
Gost
 
prilozi: n/a
hvala puno Strelac,obecavam ako nesto budem pronasao imas poklon od mene
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!