Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 03.09.2007, 13:55
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Test G-Maxx II i Tesoro-Tejon

Juce sam napravio test izmedju G-Maxxa II i Tesoro Tejona sa Sestercem. Na dubini od oko 30cm G-Maxx je imao lep visoki ton kakav treba biti, Tejon se vise nije cuo.
Moj zakljucak je da se G-Maxx moze koristiti na svim terenima i za sve predmete, dok je Tejon vise za ekstra fine predmete od obojenog metala.
Ostaje da napravim jos jedan test ali sa vise raznovrstih predmeta i razlicitih velicina.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 03.09.2007, 14:22
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Juce sam napravio test izmedju G-Maxxa II i Tesoro Tejona sa Sestercem. Na dubini od oko 30cm G-Maxx je imao lep visoki ton kakav treba biti, Tejon se vise nije cuo.
Moj zakljucak je da se G-Maxx moze koristiti na svim terenima i za sve predmete, dok je Tejon vise za ekstra fine predmete od obojenog metala.
Ostaje da napravim jos jedan test ali sa vise raznovrstih predmeta i razlicitih velicina.
tacno je da je tejon plici za te vece novcice sa manjom sondom ,ja sam ga testirao sa advantgom i advantag je bio dublji ali kad su sitniji novcici u pitanju tu je druga prica ...to je uostalom i odlika detektora sa vecom frekfencijom...ali resenja za to ima tu je sonda 10x12 koja pokupi sve sto je ostalo posle ove dve kombinacije (tejon sa manjom sondom i recimo advantaga)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 03.09.2007, 14:39
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ajde koki uradi slican ili isti test sa GMAXX i GOLDMAXX-om
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 03.09.2007, 20:39
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sto ne bih uradio test Gold-MaxxPower i G-MaxxII sa Tesoro Tejonom?
Potrudicu se da uskoro imate sve rezultate testiranja.
Sman sta mislis sa ovim 10X12? Jeli to u incima?
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 03.09.2007, 23:24
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Sto ne bih uradio test Gold-MaxxPower i G-MaxxII sa Tesoro Tejonom?
Potrudicu se da uskoro imate sve rezultate testiranja.
Sman sta mislis sa ovim 10X12? Jeli to u incima?
ajde koki svi testovi su zanimljivi ,ja bi to uradio ali nemam nijedan XP u okruzenju ...a testiranje detektora sa manjom frekfencijom i drugog sa vecom je prica za sebe (babe i zabe)...mislio sam na sondu 10"X12" DD
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Test G-Maxx-a II Vumi Testiranje detektora 3 28.08.2006 19:57


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!