Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 20.03.2006, 20:18
Neconi
Gost
 
prilozi: n/a
Ruski detektori????

Nisam procitao da je neko imao neka iskustva sa Ruskim detektorima, kako stoje stvari sa Rusima u ovoj oblasti, zna li ko ista o tome???
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 20.03.2006, 22:32
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav i dobrodosao.Kako stoje stvari sa rusima nemogu ti licno reci jer ni sam nisam upoznat toliko sa njima.Stvari koje sam nasao na netu su na ruskom i engleskom,a ja nazalost neznam ni jedan ni drugi jezik.
Pogledaj link dole pa mozda i nadjes nesto sto te interesuje.ali napominjem pod uslovom da znas engleski ili ruski.
http://www.klad.hobby.ru/index.htm
Inace hteo bih da te pitam onako usput,posto vidim da si nov na sajtu,koliko dugo se bavis ovim hobijem,ili si pocetnik....
Pozdrav..........
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 20.03.2006, 22:42
Neconi
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav ramm, imam nameru da proverim neke tvrdnje vezane za dedin cup koji je navodno zakopao negde oko kuce ili u samoj kuci, u slucaju da to nadjem sigurno je da ce mi to postati hobi i vise od toga. Za to mi je naravno potreban metal detektor, ali kako videh iz predhodnih izlaganja, posto univerzalnog nema. Poslao sam xxxxx mail sa upitom za mogucnosti i cenu vezan za onaj njegov Vlf detektor na sajtu xxxxx (na koji mi uzgred budi receno nije odgovorio) i licno mislim da Rusi imaju sigurno nesto bolje od ovih nasminkanih americkih mamo-lovaca . trenutno cunjam sa svojim oskudnim znanjem Ruskog po nekim njihovim sajtovima (bas ti hvala za ovaj link) u nadi da cu nesto iskopati. Verujem da ce mu i cena biti pristupacna, posto zbog dizajna tesko moze da konkurise ovim svetskim *******ma, ali mene ne zanima dizajn, posto svi rade po slicnom principu. pozdrav

Promijenjeno od Vumi (21.03.2006 u 10:39 sati)
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 21.03.2006, 00:01
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
ovdje ima par ljudi koji dole zive cini mi se
mozda se mozes s njima dogovoriti vezi posudjivanja il rentanja detektora
da ne bacas dzaba pare za pocetak
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 21.03.2006, 10:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Citat:
citat od Neconi
u slucaju da to nadjem sigurno je da ce mi to postati hobi i vise od toga.
mi se bavimo ovim hobijem da bi pronasli "cup" a ti bi prvo pronasao "cup" da bi se poceo baviti ovim hobijem....ne mislis li da si poceo "s repa".. ?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 21.03.2006, 15:18
Neconi
Gost
 
prilozi: n/a
imam tip , nego jedino sto me plasi kod tog hobija su nagazne mine iz II sv. rata a da bude BUM!!!informacijuda je neki kolega odleteo sa sve cupom nebu pod oblake??
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Vasi detektori Vumi Testiranje detektora 122 13.07.2013 14:53
Detektori i njihove cijene Vumi Vrste i namjena 33 04.04.2008 09:20


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!