Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #231  
Staro 21.02.2008, 23:42
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Cek cek da instalira ,fotosop, pa ima svi da se divimo boji koze!
odgoovorite sa citatom
  #232  
Staro 22.02.2008, 03:48
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
hermes daj postavi tu mapu da ti objasnim sta je sta na njoj mani ovaj list nije interesantan, a vi saljivdzije daj uozbiljite se covek ima orginalnu stvar u ruci
odgoovorite sa citatom
  #233  
Staro 22.02.2008, 08:27
laki
Gost
 
prilozi: n/a
moram sve da vas razocaram,skoro sam saznao da je to blago vec pronadjeno, pronasao ga je covek iz mog kraja sa jos nekim tipovima ...sad ulaze lovu u grckoj, kupio je nekoliko kilometara grcke obale a i dalje kupuje...opustite se ,to je zavrsena prica
odgoovorite sa citatom
  #234  
Staro 22.02.2008, 10:32
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
i bre lakiiiii,
upropasti nam zurku, taman smo se nalozili da kopamo gore iznad bele reke...
a da pozdravi burazera i pitaj ga dal imamo popust kod njega u hotelu mi koji ga poznajemo i koji smo kopali zajedno pre nego se obogatio...
odgoovorite sa citatom
  #235  
Staro 22.02.2008, 10:49
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od RUAH Prikažite prilog
Nije bitno jel koža ili list.
Stavio si kopiju.Zašto si stavio kopiju?
Možeš nam staviti i original toga dijela da malo vidimo i boju te kože,a ne samo crno-bjelo,jer nema nikakvih tajni.Šta piše na originalu piše i tu.
U tome je stvar, sta mislis da mogu tako jednostavno u internet cafic i da izvadim mapu da skeniram i da je posaljem, trebalo mi je 20 dana da jedva napravim kopiju i to na poslu kada nikoga nije bilo. ali ok nema problema, nisam ja dosao na ovaj forum da bih se zezao sa nekim, naprotiv da trazim pomoc oko lokacije, info dali neko zna gde se kretao, i kuda je zivio taj pop martin i volca vojvoda.
odgoovorite sa citatom
  #236  
Staro 22.02.2008, 10:49
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Hermes nemoj da te Laki razocara, samo je jedan deo iskopan a ima jos dve magaze pune zlata, zato davaj kartu na sunce da se i to iskopa pa da kupimo celu Grcku a ne par kilometara plaze. Zamisli nas dvojicu ti kao car Hermetokulus a ja kao tvoj ministar Radilokulus:00000441 :: totlach:
odgoovorite sa citatom
  #237  
Staro 22.02.2008, 11:00
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
pa ne treba da se kopira karta, dovoljno je da se pomenu neki od toponima koje su oni sa oxforda uspeli da prevedu...
i onako nema nista nacrtano sto bi trebali da vidimo vec samo tekst...
odgoovorite sa citatom
  #238  
Staro 22.02.2008, 11:08
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Hermes nemoj da te Laki razocara, samo je jedan deo iskopan a ima jos dve magaze pune zlata, zato davaj kartu na sunce da se i to iskopa pa da kupimo celu Grcku a ne par kilometara plaze. Zamisli nas dvojicu ti kao car Hermetokulus a ja kao tvoj ministar Radilokulus:00000441 :: totlach:
ma ziveo mi ti brate kamo srece da ga nadjemo, samo ne pise koliko ima ne znam jel nam dosta za celu grcku
kako i da je ako znas gde je mesto otprilike da udjemo u kontakt, kosto kazes, nas dvoje da analiziramo teren, a ako je potrebno i da kopamo.
odgoovorite sa citatom
  #239  
Staro 22.02.2008, 11:12
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
pa ne treba da se kopira karta, dovoljno je da se pomenu neki od toponima koje su oni sa oxforda uspeli da prevedu...
i onako nema nista nacrtano sto bi trebali da vidimo vec samo tekst...
da razjasnimo stvari ja sam kartu kopirao na poslu pa kopiju skenirao, jer ne mogu sa onim koжama da odem u internet kafic, znaci oni sa oxforda su preveli sa kopija nisam im slao skenirane originale jer je to dosta upadljivo. a vako papir i ne gledaju sta skeniras, ima ima i nekih slika jer mapa je sa 7 stranica, ima na sedmoj 3 reda texta i 3 crteжa.
odgoovorite sa citatom
  #240  
Staro 22.02.2008, 11:17
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Ja nisam neki vatreni tragac, i nisam lako ubedljiv, ali kada mi je djed ispricao istoriju da nikome nije pokazao mape, to me je malo zagrijalo, jer znam da jos niko nije vidio mapu znam da to mesto nije trazeno, mapa je u mojoj ruci, pa to me je natjeralo da pokrenem malu akciju. jer inace ne bavim se aktivno ovim sportom.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Porodicno blago Vumi Priče...legende...itd 8 15.11.2007 17:11
Zidovarsko blago rammstein Zanimljivosti 2 16.06.2007 14:50
Blago Cara Lazara lovac Priče...legende...itd 13 19.05.2006 19:18
Tracansko blago rammstein Zanimljivosti 5 07.02.2006 21:40


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!