Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 21.02.2010, 15:32
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
XP Deus za rodjendan

Mala prezentacija eksluzivno za nase clanove, kad budem iso na terenu bice prava prezentacija, (ovo je cisto da se pohvalim da imam novu igracku hahaha) i da vam pokazem najosnovnije koriscenje posto vise od toga i neznam hahaha, a ima dosta toga. Aparat je izuzetno lak za rukovanje i mnogo je lagan. Jos jednom pozdrav svima[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=MNC50CHeoUI[/YOUTUBE]
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 21.02.2010, 16:17
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Nek ti je sa srecom kolega
Obavesti nas kako je prosao prvi test. Pozdrav!
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 21.02.2010, 20:01
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Znaci ti si jedan od onih srecnika koji su uspjeli u prvoj turi da dobiju ovaj detektor. Bas me zanima kako ce se pokazati na terenu, jer u njemackoj niko nista ne pise o njemu, vjerovatno zato sto je jos uvijek zima i ljudi ne idu na terene. Zelim ti puno srece i puno nalaza.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 21.02.2010, 23:09
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
lepo te sluzio!
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 21.02.2010, 23:56
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Odlican video! Sve najbolje sa njim. Nisam video ovoliko dodatnih delova za detektor do sada. Na prvi pogled deluje mi suvise nezan tako da mislim da nije za teske terene pogotovo gustu sumu. Nadam se da ima dobru dubinu i osetljivost.
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 22.02.2010, 11:13
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Upravo se to ni meni ne svidja , sve vise se detektori prave od plastike.
Evo i moj E trac . Pukao mi drzac za nadlakticu koji je bio takodje od plastike . Namucio sam se da ga uradim od aluminujuma i sada je ok. Ali sta je sledece?
Ja sam vise za robusne detektore tipa fisher cz ,1265... (izlize se farba na njima ali rade i dalje...)
Mislim da proizvodjaci nemaju sta novo da ponude po pitanju dubine ,discrimincije itd pa nas mame na neke dzidzabidze ne bi li nam ponovo uzeli novac
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 22.02.2010, 12:06
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
Upravo se to ni meni ne svidja , sve vise se detektori prave od plastike.
Evo i moj E trac . Pukao mi drzac za nadlakticu koji je bio takodje od plastike . Namucio sam se da ga uradim od aluminujuma i sada je ok. Ali sta je sledece?
Ja sam vise za robusne detektore tipa fisher cz ,1265... (izlize se farba na njima ali rade i dalje...)
Mislim da proizvodjaci nemaju sta novo da ponude po pitanju dubine ,discrimincije itd pa nas mame na neke dzidzabidze ne bi li nam ponovo uzeli novac
Tacno tako. Sta bi oni radili kada bi napravili jak, izrdzljiv i savrsen aparat.
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 22.02.2010, 14:14
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala, hvala. Imas pravo Vumi ja sam jedan od prvih koji je uspeo da dodje do ovog detektora, sa novim drzacem, jer onu seriju su povukli sa sivim kopcama na drzacu, dolazilo je do pucanja plastike, rekli su da je bila greska u plastici, pa je sad skroz crn drzac a i one kopce de se teleskop produzava ili smanjuje. Detektor je izuzetno lagan a imam osecaj da je izuzetno jak, sto je najvaznije nema sta da klima na njemu. Sto se tice gustih suma mislim da ima veliku prednos jer nema sta da se zakaci na grancicama posto nigde nevisi kabal, a elektroniku mozes da stavis na kaisu jer na drzacu je drzi magnet, znaci samo je skines i stavis na pojas, ili ukljucis slusalice i nema sta da ti smeta. Nazalost ja nemogu da naprvim test na terenu do 20. Marta ali sam zato naprvio test u vazduhu. Uau mogu reci, bukvalno u ovom aparatu imas tri ili cetri aparat. Kako? Ovaj aparat ima, XP Gold Power, Gemax ll, Deus i mozes tri programa da nastelujes po tvojoj zelji, recimo ono sto najvise trazis, ima 4 frekfrence od 4 do 18, naravno mozes rucno da menjas a mozes da ostavis na automatko, odlican disk. odlican sens. jednostavan za programiranje i za pocetnike ko sto sam ja. Dubinu ima istu kao i svi XP detektori, jedino ko sto rekoh ako hocu da trazim nesto vece i dublje koristim Gemaxll ako hocu da trazim nesto zuto i sitnije ona Gold power, ako hocu mnogo brzo da trazim onda Deus, znaci imam vise detektora u jedan. Probao sam i stvarno sve to lepo radi ( u Vazduhu ). Boze zdravlje na Grill Party imacete prilike da ga probate ko bude dolazio. Na ove kopce sam Vumi mislio sto su na slicu u crvenom krugu. Pozdrav svima
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Deus XP.JPG (74,5 KB, 34x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Deus.JPG (76,7 KB, 27x prikazano)
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 22.02.2010, 14:21
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
Upravo se to ni meni ne svidja , sve vise se detektori prave od plastike.
Evo i moj E trac . Pukao mi drzac za nadlakticu koji je bio takodje od plastike . Namucio sam se da ga uradim od aluminujuma i sada je ok. Ali sta je sledece?
Ja sam vise za robusne detektore tipa fisher cz ,1265... (izlize se farba na njima ali rade i dalje...)
Mislim da proizvodjaci nemaju sta novo da ponude po pitanju dubine ,discrimincije itd pa nas mame na neke dzidzabidze ne bi li nam ponovo uzeli novac
svakako je tako......i ja sam svedok te plastike,radise o drzacu elektronike koji ima neke zupce da se uglavljuje....mislio sam da nije nista strasno i nisam ni komentarisao ali posle par izlazaka na teren tek vidim koliko mi ide na zivce jer se kutija elektronike nonstop cuje kad masem levo desno......ako nista drugo bar mogu te plastike da naprave kvalitetno....ali izgleda da im se ni to ne isplati,da bi se kupili i delovi....
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 22.02.2010, 14:52
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Raspitivao sam se na nekom engleskom forumu ta originalna plastika kosta oko 50 funti+ dostava (nisu normalni) za te pare u pazovi mozes da kupis celu garnituru plasticnih stolica i sto za sest osoba sa suncobranom
Mogu da zamislim sta ce se desiti kada se nedajboze razebe ova sonda na DEUS-u ima da kosta 500e
E da Deki druze nemoj da se ljutis da ne dodje do zabune tvoj detektor je stvarno ok svaki novi detektor donosi neka poboljsanja. Samo komentarisem nesto sto sam licno iskusio sa detektorom slicnog cenovnog ranga ,prvo ti propusti proizvodjaca ,drugo sto kad izadjem s njim na teren moram da pazim da ga ne slomim-izgrebem-polupam. To mi pomalo pocinje ici na zivce
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novi XP Deus na Youtube Vumi XP 4 24.10.2009 22:33


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!