Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 15.08.2012, 23:55
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Koliko problema oko idealnog detektora.Pa koliko ste ga nahvalili ja sam mislio da on sam traži,kopa i čisti a ti samo poslije arhiviraš nalaz .Ko bi rekao da to nije tako poslije vaših hvalospjeva.Baš me interesuje šta ćete hvaliti za dvije godine.
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 15.08.2012, 23:57
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Vjerovatno će iduće generacije detektora biti opremljene i usisivačem za izvlačenje vlage,hahhahhahhaa
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 16.08.2012, 00:06
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
I dalje je Deus za mene i moje potrebe kao i terene najbolji.
Ovo sto sam napisao nije bilo posveceno najboljem, vec je napravljena klasifikacija po terenima i po mogucnostima aparata.
Kad bi sve to sabrao i oduzeo, opet bi Deus ostao na prvom mestu.
Opet napominjem za mene, ostali sigurno imaju svoje favorite....
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 16.08.2012, 00:14
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
kosuca,deus kao deus uopste nije nikakva vanzemaljska sprava,to je sasvim obican detektor sa nekim naprednim tehnologijama,mozes ga nastelovati i prestelovati koliko god ti je volja,nikada nije bio dublji recimo od bilo kog detektora o kojima je ovde zabranjeno pricati a testirao sam ga sa bar 10-tak njih,cak su neki bili i skoro duplo dublji od njega.ali zato ima druge vrline,recimo recoveri speed,gde su svi pali.
ako te bilo sta zanima u vezi deusa otvori temu postavi pitanja na koje ce ti se odgovoriti.

ali ovde nije tema o tome,vec o kolegi kome je usla voda u sondu i da se drzimo te teme,sta mislis o tome?
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 16.08.2012, 00:18
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kosuca Prikažite prilog
Vjerovatno će iduće generacije detektora biti opremljene i usisivačem za izvlačenje vlage,hahhahhahhaa
dok ima pirinca nema zime
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 16.08.2012, 00:20
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Tu si u pravu, uvek se skrene sa teme u p......m.
Nadam se da ce problem sa sondom uskoro biti resen.
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 16.08.2012, 00:27
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Ma jok ne kontaš,,,Pustinjski misli na Kineze hahahhahhaa
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 16.08.2012, 00:32
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ja odgovorio Eclipseu a pustinjski me preduhitrio.
Mislim da ce biti pivao u tim novim generacijama detektora i to rashladjenog
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 16.08.2012, 01:07
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
E to je već nešto.
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 16.08.2012, 10:41
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od kosuca Prikažite prilog
Koliko problema oko idealnog detektora.Pa koliko ste ga nahvalili ja sam mislio da on sam traži,kopa i čisti a ti samo poslije arhiviraš nalaz .Ko bi rekao da to nije tako poslije vaših hvalospjeva.Baš me interesuje šta ćete hvaliti za dvije godine.
ja sam prvi koji ce da kupi detektor koji je manji, lepsi, jednostavniji za stelovanje, koji ima vise opcione opreme/bezicne sluske, sonde/, litijumske baterije, i koji kosta ispod 1000 evra koliko je deus
ajde napisi koji je to univerzalniji detektor od deusa ili aparat koji ispunjava te uslove da odem da ga isprobam i uporedim na poligonu.

@pero
kod mene su sad tri nova deusa i sest sondi, /plus moj deus/
ni jedna od sondi a svaku sam ponaosob pogledao nema taj problem koji se tebi desio,
sve su cvrste i bez ikakvog makar i milimetarskog klimanja
isto tako prodao sam mnostvo deusa i niko mi se do sada nije javio sa tim problemom,
tako da sam ubedjen da je to /ako izuzmemo mogucnost fizickog ostecenja od nekog pada ili udarca na terenu/samo jedna od malobrojnih ali mogucih tehnickih gresaka koje se resavaju ili zamenom kompletne sonde u garantnom roku ili rutinskom popravkom sonde
sta vise ono sto je eclipsa predozio meni se cini kao sasvim ok resenje.

@eclipse,
koliko znam vise nije zabranjeno pricati o drugim detektorima ,
pa mozes da kazes /u nekoj novoj temi/koji je to aparat bio dublji, sa kojom sondom, za koje predmete i pod kojim uslovima je radjeno...

poznajuci ih licno ili iz komunikacije preko foruma sa njima znam da velika vecina , ako ne i svi od reda domaci "konstruktori" detektora na traganje ne idu sa svojim rucnim radovima nego sa fabrickim detektorima, i meni je to /bez namere da ih vredjam / sasvim dovoljan pokazatelj vrednosti njihovih uredaka.

ali sam i na dalje otvoren za sve mogucnosti i ako se pojavi neki detektor, sve jedno dal fabricki dal rucni rad, koji ce ispuniti uslove koji su meni bitni raspolozen sam za testiranje i kupovinu
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
DD sonda Ficovk Vrste i namjena 7 26.01.2013 15:42
XP Deus velika sonda, da ili ne? Pero68 XP 5 14.06.2012 15:26
Sonda za Fisher F2 kosuca Fisher 2 24.07.2011 01:44


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!