Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 30.07.2013, 22:03
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Žalosno al istinito

I kupovinom ti brane da ih posjeduješ. Internet je pun takvih oglasa al je očito on nekom stao na žulj http://www.istranews.in/article/3016...e-novcice.html
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 30.07.2013, 23:19
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sitne ribe uvek stradaju......
Vrednost nepoznata a prodaju se svuda isti novcici.....
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 30.07.2013, 23:37
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Konstantin...pa ako im je on toliko vrijedan ajmo sabrati 100 injak komada tih "vrijednih" kovanica pa nek nas puste na miru ...dacemo im i kojeg Licinija i jos ponesto
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 30.07.2013, 23:52
Spartakus Spartakus je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 08.08.2011
prilozi: 392
Zahvaljivao se: 540
Dobio je 11 zahvalnice(a/u) za 7 priloga
Ma svakakvih se gluposti covek nagleda.....
Pa danas mozes kupiti preko ebaya takve novcice za male pare i sta sad ? U inostranstvu nije zabranjena prodaja tih stvari inace ne bi se moglo kupovati tek tako. Posto je HR sada u EU jel to znaci da se nesmije kupovati u inostranstvu takve stvari. A sta je onda sa slobodnim protok robe?
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 31.07.2013, 16:23
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Jedan od najglupljih ikada napisanih tekstova koje sam procitao na internetu.
Stave slike denara a posle pisu da su Konstantinovi bronzani novcici nagrizeni i osteceni neprocenjive vrednosti. Kao Komsija (komsa) se pravi blesav pa nema pojima koliko kostaju tih 39 trulih folisa. Sigurno nisu vredniji od dva para kineskih plasticnih papuca ali najvaznije da napisu da su neprocenjive vrednosti.
U podnaslovu pise "kaznene prijave zbog nedozvoljenog obavljanja istraživačkih radova i prisvajanje kulturnog dobra" a dole pise da ih je okrivljeni kupio na internetu i da mu u kasnijem pretresu nisu nista nasli.
Apsurd jos veci da nije napisano ni inicijali otkrivljenog a kamoli ime i prezime kao sto u nekim crnohronicnim rubrikama pisu. To sve dovodi u sumlju istinitost price, sam tekst sluzi da bi se uplasili ili povukli njihovi konkurenti na trzistu.
Poruka teksta glasi; policijska mafija zajedno sa izmisljenim arheolozima clanovima tog klana mogu svakom od vas upadati u stan i otimati uz krivicnu prijavu sta god tamo neki strucnjak odredi kao kulturno blago. Zabranjeno je posedovanje bilo cega bilo cega sto oni utvrde kao kulturno blago.
U ovom testu nisam nasao ni ime i prezime ni inicijale autora sto je sasvim uobicajeno za te novinarsko mafijaske klanove ciji je cilj zastrasivanje i obmanjivanje javnosti.
Gade mi se takvi pokvareni ljudi...
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku pike.sch na prilogu
  #6  
Staro 31.07.2013, 17:21
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
U pravu si.Sa prvog linka je slika sa Wikipedije,a evo i šta je prodavao,haha.Žalosn o http://www.vecernji.hr/vijesti/ukrao...-clanak-591748
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 31.07.2013, 18:28
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
kazem ja,danasnji novinari ,mislim na novopecene, su toliko losi i nepismeni da je to strasno.
njima je sve u napuhivanje,varanju i laganju,pravljenju nekakvih senzacija od nicega,samo da se melje i prica a istine i objektivnosti nigdje.
novinar koji nema pojma o onome o cemu pise nije da je los novinar nego je majmun i neznalica koji je pobrkao pojam ZURNALISTA i PAPARACO....razlika kao mesar i neurohirurg.
bave se budalastinjama a ne pravim poslom a ljudi se "kace" za njihova sr.nja i vjeruju im
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 31.07.2013, 19:02
Bucanero Bucanero je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 23.03.2010
prilozi: 190
Zahvaljivao se: 5
Dobio je 78 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Ovaj dio u tekstu mi je naj zesci. "Ustanovili smo da novčići potječu iz IV. stoljeća poslije Krista, dosta su oksidirani i treba ih temeljito očistiti, no na njima se razabire ime rimskog cara Konstantina – kazao nam je Darko Komšo ravnatelj Arheološkog muzeja Istre." Sto ce reci treba im sastrugati patinu. Mozda ce covjeka jos optuziti sto nije dovoljno vodio brigu o njima pa su novcici oksidirali tj. pozeljenjeli?!
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 31.07.2013, 22:12
RUAH
Gost
 
prilozi: n/a
Policija ga je otkrila tragom oglasa kad je nudio na prodaju rimske novčiće ,a kazneno ga je prijavila zbog nedopuštenih istraživačkih radova na nepoznatom arheološkom lokalitetu.Tko tu koga sada.Prodavao novčiće,uhvatili ga i kazneno prijavili za sasvim drugo kazneno djelo.E moj novinaru bolje se uhvati lopate.
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 31.07.2013, 22:47
Mladen Mladen je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 08.05.2008
prilozi: 580
Zahvaljivao se: 66
Dobio je 61 zahvalnice(a/u) za 23 priloga
Internet postaje arheološki lokalitet, onda je i ova stranica isto , a mi smo u nedopuštenom istraživanju :-)
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!